حل شد آقا، موجود عجيبي در کار نبوده
عجايب هفته

حل شد آقا، موجود عجيبي در کار نبوده

نویسنده :

حل شد آقا، موجود عجيبي در کار نبوده
شکر خدا اين جريان گورکن عظيم‌الجثه هم شايعه از آب درآمد. ظاهرا نه در حوالي مشهد گورکن وجود دارد و نه هيچ حيوان موذي قابليت نفوذ به قبور بتوني «بهشت رضا» را دارد. خوشبختانه دوستان اين گروه خشن هم با پيامک‌هايشان، بر شايعه بودن اين ماجرا تأکيد کرده‌اند، چنان که دوستي به شماره 520...0915 براي ما چنين نوشته‌اند: «سلام جيم. اگر کلمه گورکن رو در گوگل سرچ کني به کليپي بر مي‌خوري که اگر کمي دقت کني متوجه مي‌شوي يک بچه‌شتر است که به‌صورت وارونه از جرثقيل آويزان شده و هيچ ربطي به گورکن ندارد و همه‌اش شايعه است». حالا برويم سراغ تعدادي از پيامک‌هاي دريافتي. اگر مي‌دونستيم منظورت از سوژه، چيزهايي مثل جدول سودوکوئه که هزار تا از اينا برات مي‌فرستاديم. 861...0915/ آخه اين کتاب گينس رو کي ساخته؟ کي اسم واسش گذاشته؟ قطرش چه‌قدره؟ چند سالشه؟ 752...0915/ جيمي تحقيقاتت به‌کجا رسيد؟ چرا از 2012 مطلب نمي‌نويسي؟ 942...0915/ گروه خشن لطفا درمورد موسيقي و تاريخچه سازهاي مختلف بنويس. 757...0915/ يک گزارش از خودتون بچاپين. 931...0936/ در مورد شرکت‌هاي هرمي توضيح بده لطفا و آخر و عاقبتشون. 529...0936/ از هنرهاي رزمي بنويس، خصوصا از کونگ‌فو براي خانم‌ها 511...0915/ از پولداراي دنيا چه خبر؟ 721...0915/ در مورد گوشي‌هايي که دزديده مي‌شوند و هرگز پيدا نمي‌شوند بنويس. 646...0935/

بزرگ‌ترين کتاب جهان
در يک اقدام جالب ‌توجه، نمايشگاه کتاب فرانکفورت در سال جديد شاهد رونمايي از بزرگ‌ترين کتاب جهان بود که نام آن به‌زودي وارد کتاب رکوردهاي گينس خواهد شد. اين کتاب که يک اطلس جهان‌نما مي‌باشد، 1/4 متر طول و 7/3 متر عرض دارد و قيمت هر نسخه از آن (در حال حاضر تنها 31 نسخه از آن موجود است) به 100 هزار دلار مي‌رسد.

زندان براي انکار هولوکاست
دادگاهي محلي در شهر مونيخ آلمان يک زن 81 ساله را به اتهام «انکار هولوکاست» به 6 ماه حبس تعليقي و پرداخت هزار يورو جريمه محکوم کرد. اين پيرزن آلماني در جلسه محاکمه خود اعتراف کرد که مسئوليت تهيه اعلاميه‌هاي مبني بر انکار هولوکاست که در مدارس پخش شده‌اند با او بوده است. درخوراشاره است که همان دادگاه، پيرمرد 91 ساله‌اي که مسئول انتشار اين اعلاميه‌ها بوده به پرداخت 600 يورو محکوم کرده است.

حراجي استخوان
براي اولين بار درطول تاريخ، کل زمان يک حراجي در پاريس به فروش سنگواره‌ها، استخوان‌ها و فسيل‌هاي ماقبل تاريخ اختصاص پيدا کرد. طبق گزارش شبکه تلويزيوني «فرانس 24» يکي از مسئولان اين شبکه که خواست نامش فاش نشود، يک اسکلت کامل دايناسور را به قيمت يک ميليون و 300 هزار دلار از اين حراجي خريد.

دلقک عضو پارلمان
يک دلقک برزيلي که به لطف بازي در سيرک و برنامه تلويزيوني‌اش از محبوبيت زيادي برخوردار است با بيشترين تعداد آرا به پارلمان برزيل راه پيدا کرد. «فرانسيسکو اوليويرا سيلوا» ملقب به «تيريريکا» با بيش از 3/1 ميليون رأي به عنوان نماينده اول شهر «سائوپائولو» به پارلمان برزيل راه پيدا کرد. جالب است بدانيد که آراي او تقريبا دو برابر نزديک‌ترين رقيبش «آنتوني گاروتينيو» شهردار سابق ايالت ريو برزيل بوده است.

دزدي تانک‌هاي جنگ جهاني
همه‌جور دزدي ديده بوديم به‌غير از اين يک قلمش، دادگاهي در بلغارستان دو مرد آلماني را به جرم سرقت تانکي متعلق به جنگ دوم جهاني مجرم تشخيص داد. به گفته کارشناسان اين تانک‌ها از نظر نظامي قدرت عملياتي ندارند اما مي‌توانند براي قطعاتشان بيش از 70 هزار يورو قيمت داشته باشند. نکته جالب اين‌جاست که دادگاه نظامي اين شهر بلغارستان از محل زندگي اين دو آلماني و يا محل اختفاي اين تانک بي‌خبر است.

فيل سخنگو
يک فيل 20 ساله به نام «کوسيک» که در باغ وحشي در کره جنوبي زندگي مي‌کند، قادر به سخن گفتن و بيان حداقل هفت کلمه به زبان کره‌اي است. بنا بر گفته تمام زيست‌شناسان، «کوسيک» تنها فيل زنده جهان است که مي‌تواند سخن بگويد؛ البته فيل‌هاي ديگري هستند که قادرند از صداي کاميون يا ديگر فيل‌ها تقليد کنند ولي تاکنون در هيچ کجاي دنيا فيلي ديده نشده است که بتواند کلمات يک زبان را ادا کند.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
کافه جهان نما

سیستان و بلوچستان شبیه هند به اصالت ایران

٩٥/١٠/٢٣
برگزیده سایت

انتقال پیام در کمترین کلمات

٩٥/١٠/٢٣
جالباسی

از درازآویز تزئینی به نام کراوات تا پیراهن واتو

٩٥/١٠/٢٣
۵ ویژگی ممتاز از مرحوم آیت‌ا... اکبر هاشمی‌رفسنجانی‌که جوان‌ترها کمتر شنیده‌اند و بزرگترها احتمالا فرا

شیخِ کبیر

٩٥/١٠/٢٣
جارچی

اصغر لالا

٩٥/١٠/٢٣
شاخ هفته

آرمان های بر باد رفته

٩٥/١٠/٢٣
فتوچاپ

فتوچاپ 470

٩٥/١٠/٢٣
شبکیه

فیلم‌های جدید در شبکه نمایش خانگی

٩٥/١٠/٢٣
پایان‌نامه

ارائه حق تیر برای وام ضروری

٩٥/١٠/٢٣
به بهانه خریدهای نجومی تیم‌های چینی و پیشنهادهای اغواکننده‌شان به ستاره‌های جهان فوتبال

چین چون پول

٩٥/١٠/٢٣
بک بسته پیشنهادی گرم برای شب‌های طولانی زمستان

زندگی با بهانه‌های کوچک خوشبختی

٩٥/١٠/٢٣
آنتن

اندر حکایت شیرینی های صفجه آرا

٩٥/١٠/٢٣
در گفت‌و‌گو با «حسام اسلامی» کارگردان مسابقه جالب تلویزیونی «خانه ما»

نمی‌خواهیم خانواده‌ها را نصیحت کنیم

٩٥/١٠/٢٣
خواندنی‌های زندگی اولین لژیونر والیبال بانوان ایران

مائده ُسمان خراش

٩٥/١٠/٢٣
ذهن زیبا

ذهن زیبا 470

٩٥/١٠/٢٣
جارچی

اندر باب مریدان و کارهای خانگی

٩٥/١٠/٢٣
سایت خوب

بهترین راهنمای آنلاین دکور و دیزاین خانه را بشناسید

٩٥/١٠/٢٣
«پیمان طالبی» گوینده مسابقه «خانه ما»

برنامه های رقابتی جذاب هستند

٩٥/١٠/٢٣
مینی‌ها

مینی 470

٩٥/١٠/٢٣
تلگجیم

تلگجیم 470

٩٥/١٠/٢٣
تبلیغات
تبلیغات