گروه خشن و زورگيرها
عجايب هفته

گروه خشن و زورگيرها

نویسنده :

در همين اول کار بايد از دوستاني که در شهرهاي مجاور مشهد به موضوعات جالبي برمي‌خورن، بخواهم که اگر امکانش را داشتند از اتفاقات موردنظرشان عکس تهيه کنند و براي ما بفرستند (مثل همين موضوع قنات گناباد) ثانيا دوستان عزيزي که به زورگيرها علاقه داشتند و پي‌گير آخر و عاقبتشان بودند، احتمالا با «جورواجيم» اين هفته بايد راضي شده باشند، به شما توصيه مي‌کنيم که مصاحبه با زورگيرها را از اول تا آخر بخوانيد و سوژه‌هاي جالب و نظرات جالب‌ترتان را به شماره همراه 09376549944 پيامک کنيد.

سلام جيم از کارگران راه گذر بنويس، با مخترع برق مصاحبه کنيد، از عجايب پنج گانه مشهد يعني شبکه 5 استاني گزارش تهيه کنيد. 931...0936/ واقعا تأسف‌آوره که عميق‌ترين قنات جهان در گناباد رو زمين مونده و داره مي‌ريزه درحالي که مي‌تونه يکي از بزرگ‌ترين منابع درآمد استان باشه. 201...0915/ يکي از دوستانم که سرباز راهنمايي‌ و ‌رانندگيه رو 4 نفر کتک زدن فقط به‌خاطر اين که به راننده متخلف گفته بوده که موبايلتو خاموش کن، دوستم هنوز تحت درمانه. 721...0937/ از آلودگي آب‌هاي شهري گزارش بگير، اصلا واقعيت داره يا نه؟ 556...0915/ از زورگيران چيزي ننوشتي، چي شد پس؟ 825...0935/ سوژه از اين جالب‌تر؟ ندادن جايزه به نفرات 2 و 3 مسابقات انفرادي شهرداري. 779...0937/

سر پيري و معرکه‌گيري
مسئولان سراي سالمندان يکي از شهرهاي چين، پيرزن 101 ساله‌اي را به بزرگ‌ترين آرزوي زندگي‌اش رساندند. «چن لايکانگ» که صد و يکمين تولد زندگي‌اش را پشت سر مي‌گذاشت، آرزو کرده بود که يک بار ديگر لباس عروسي بر تن بکند، مسئولان سراي سالمندان نيز او را به آرزويش رساندند و بر روي تخت خانه سالمندان براي او جشن عروسي برگزار کردند. البته در اين جشن عروسي عجيب‌وغريب از داماد خبري نبود.

کوتاه‌ترين مرد جهان
براي مدت‌هاي طولاني، رکورد کوتاه‌قدترين مرد جهان به «ادوارد نينو هرناندز» 68.6 سانتي‌متري اختصاص داشت و خانواده «کاگندرا تاپا»ي اهل نپال سعي داشتند که نام فرزندشان را به اين عنوان ثبت کنند. هفته گذشته که اين مرد 68 سانتي‌متري به سن 18 سالگي رسيد، نامش به‌عنوان کوتاه‌ترين مرد جهان ثبت شد. درخوراشاره است که او در حال حاضر تنها 5.5 کيلوگرم وزن دارد و بزرگ‌ترين آرزويش اين است که ازدواج بکند.

طولاني‌ترين تونل جهان
طولاني‌ترين تونل جهان در دل کوه‌هاي آلپ سوئيس تا سال 2017 آماده بهره‌برداري خواهد شد. براي ساخت اين تونل 57 کيلومتري که براي عبور قطار طراحي شده است تابه‌حال 13 ميليون متر مکعب سنگ از دل کوه بيرون آورده شده است. متأسفانه در طول 15 سالي که از آغاز عمليات اجرايي اين تونل مي‌گذرد 8 نفر از دو هزار و 500 کارگري که در آن مشغول بوده‌اند، جان خود را از دست داده‌اند.

پدر قسي‌القلب
از قديم گفته‌اند که دعواهاي پدر و مادر روي فرزندانشان تأثير منتفي دارد، اين هم يک نمونه علني‌اش در کشور مالزي. يک مرد مالزيايي که پس از يک دعواي تمام ‌عيار با همسرش، صورت و دست‌ و پاي دختربچه 3 ساله‌اش را گاز گرفته بود به 40 ماه زندان محکوم شد. اين مرد 24 ساله، هدف اين اقدام ناجوانمردانه‌اش را تلافي کردن نافرماني‌هاي همسرش عنوان کرده بود.

بزرگ‌ترين نيمرو جهان
مردم ترکيه با پخت بزرگ‌ترين نيمروي جهان، نام خود را در کتاب‌هاي رکوردهاي گينس ثبت کردند. براي پخت اين نيمرو که در شهر آنکارا پايتخت کشور ترکيه تهيه شد، بيش از 60 آشپز، مدت زمان دو ساعت و نيم را پاي يک ديگ 10 متري گذراندند و از 110 هزار تخم مرغ و 400 ليتر روغن براي تهيه اين غذاي 4 هزار و 400 کيلوگرمي استفاده کردند.

کرم در ضيافت کرملين
در ضيافت شامي که «دميتري مدودوف» به‌افتخار «کريستين ولف» همتاي آلماني خود ترتيب داده بود يک کرم در بشقاب سالاد يکي از مهمانان که فرماندار منطقه تور روسيه بود پيدا شد. جناب فرماندار هم با گرفتن عکسي از اين کرم آن را در سايت اجتماعي توئيتر در اينترنت قرار داد (البته اين عکس بعد از اين سايت پاک شد) و در گفت‌وگو با نشريات روسيه به شوخي گفت که اين مسئله نشان داد که سالاد مذکور تازه بوده است.

نظرات کاربران
کد امنیتی