رايانامه گروه خشن
عجايب هفته

رايانامه گروه خشن

نویسنده :

رايانامه گروه خشن
ظاهرا دوستانمان به نامه جن خيلي علاقه پيدا کرده بودند، باور کنيد اگر راهي بود اطلاعات بيشتري از اين نامه براي شما کشف مي‌کرديم، ولي باور کنيد که... خوب بهتر است به سراغ يک موضوع ديگر برويم و آن هم حجم پيشنهادهاي شما دوستان عزيز است که ديگر صندوق پيام کوتاه، جواب‌گوي آن‌ها نيست بنابراين آدرس ايميل (رايانامه) از اين هفته در خدمت شماست. jeem.goroohekhashengmail.com

از چين بنويس که هرچه وارداتش بيشتر بشه بيکاري بيشتر ميشه، مثل ما خياطا، کفاشا و... 596...0937/ با رپرهاي ايراني مصاحبه کنيد 231...0937/ سلام، سربازان بيچاره رو دريابيد! زيادي اذيت مي‌شن 363...0936/ در مورد سرود ملي (شاعر، آهنگ‌سازش و... ) بنويسيد 286...0939/ سلام نمي‌کنم چون ميدونم جواب نميدي، هيچ‌چي نمي‌گم چون باهات قهرم، خداحافظي نمي‌کنم چون مي‌دونم نمي‌چاپي 810...0935/ درباره بيماري «فاويسم» بنويسيد تا مردم آشنا بشن، 13 سال پيش داشتم به‌خاطرش جونم رو از دست مي‌دادم 462...0915/ کسي که پيشنهاد نام‌گذاري صفحات رو داد، سال ورود نويسندگانت و علت دعواي برند و صبا 559...0936/ سلام چرا از کسي که نامه جن رو فرستاده بود نپرسيدي نامه رو از کجا گير آورده؟ 493...0939

رکورد برگي
چندي پيش يک پسربچه 9 ساله کانادايي موفق شد با يافتن برگ درختي به ابعاد 34 در 29 سانتي‌متر نامش را به‌عنوان رکورددار وارد کتاب گينس بکند تا اين‌که يک دختربچه کانادايي که برگي به‌طول 42 سانتي‌متر را در پارک پيدا کرده بود بالاي دست او بلند شد، ولي حاضر نشد با بنياد گينس تماس بگيرد. درخور اشاره است سالانه 65 هزار نفر با بنياد گينس براي ثبت نامشان در کتاب رکوردها تماس مي‌گيرند.

آزمون سواد
بازيگر برزيلي براي ورود به پارلمان اين کشور امتحان خواندن و نوشتن داد. «تيريريکا» بازيگر نقش دلقک در تلويزيون برزيل که توانست با شرکت در انتخابات پارلماني يک کرسي پارلمان را با بيشترين ميزان آرا به خود اختصاص دهد، براي ورود به پارلمان و اثبات با سوادي خود امتحان خواندن و نوشتن داد. پيش از اين اخباري در مورد بي‌سواد بودن تيريريکا منتشر شده بود.

بزرگ‌ترين پيراهن جهان
شرکتي در کشور قطر (که به‌تازگي ميزباني جام‌جهاني 2022 را به‌دست آورده) بزرگ‌ترين پيراهن ورزشي جهان را که 70 متر طول، 48.7 متر عرض و 8 تن وزن دارد براي ثبت در کتاب رکوردهاي گينس توليد کرد. شماره 22 حک‌ شده روي اين پيراهن، يادآور جام جهاني 2022 خواهد بود و اشاره مي‌شود که رکورد قبلي متعلق به پيراهن دوخته ‌شده در آفريقاي جنوبي بود که 65.4 ‌متر طول داشت.

لباس ضد بمب
يک شرکت انگليسي لباس‌هايي را تهيه کرده است که مي‌تواند از جان سربازان در مقابل بمب‌هاي جاده‌اي (که عمدتا از سوي طالبان استفاده مي‌شود) حفاظت کند. قيمت هر کدام از اين لباس‌ها 100 دلار است و همسران سربازاني که مي‌خواهند شوهرانشان از افغانستان در سلامت کامل به خانه بازگردند، به خريد اين لباس‌هاي مقاوم دربرابر بمب رو آورده‌اند تا آن ‌را سال نوي ميلادي به همسرانشان هديه کنند.

مجنون 80 ساله
سر پيري و معرکه‌گيري دردسر آفريد. چندي پيش مرد ميانسالي که از ناحيه صورت به ‌شدت سوخته بود، به بيمارستان انتقال يافت و اسيد پاش 80 ساله نيز بازداشت شد. ظاهرا مرد ميانسال که جواب رد دختر 25 ساله‌اي را که دوست 80 ساله‌اش از او خواستگاري کرده بود به او منتقل کرده بود مورد بدگماني وي قرار مي‌گيرد و به ‌چنين عقوبتي گرفتار مي‌شود. البته اسيد پاش 80 ساله پس از مدت کوتاهي، در زندان فوت کرد.

ورزش به‌روش موش
مرد 46 ساله آمريکايي با الگو گرفتن از روشي که معمولا مردم به‌وسيله آن «همستر»هاي خانگي خود را سرگرم مي‌کنند، براي خود يک دستگاه ورزشي نه‌ چندان جالب تهيه کرده است. با اين‌که همسر و فرزندانش از کار او خجالت‌زده‌اند، خود او از اين روش ورزش ‌کردن خيلي راضي است، به‌طوري که موفق شده است در طول يک هفته‌اي که از شروع ورزشش مي‌گذرد مسيري را به‌طول 305 کيلومتر بدود.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
نگاهی به خزترین تبلیغات تلویزیونی که سوژه شوخی‌های بسیاری شده‌اند

تمشک طلایی تقدیم می‌شود به...

٩٦/٠٧/٢٠
یادداشت

هوا هوای تازه، وقت راز و نیازه!

٩٦/٠٧/٢٠
این همه چیپ شدگی و زرد بازی از کجا می‌آید؟

ما را زرد نکنید!

٩٦/٠٧/٢٠
درباره انواع کلاهبرداری های اینترنتی و راه مقابله با آن ها

#کلاهبرداری_اینترنتی

٩٦/٠٧/٢٠
جارچی

جارچی 507

٩٦/٠٧/٢٠
آنتن

امان از جیم‌نویسان پاییزی!

٩٦/٠٧/٢٠
به بهانه اکران 4 فیلم توقیفی که بالاخره به پرده سینما رسیدند

بیگانه ها!

٩٦/٠٧/٢٠

نظر شما محترم نیست!

٩٦/٠٧/٢٠
درباره «IT»، که پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای وحشت شد

گرمای ترسناک تابستان سینمای جهان

٩٦/٠٧/٢٠
تلگجبم

تلگجیم 507

٩٦/٠٧/٢٠
یادداشت

نگاه های معنادار

٩٦/٠٧/٢٠
پایان‌نامه

وقتی شورش در می‌آید، وقتی در نمی‌آید!

٩٦/٠٧/٢٠
فتوچاپ

فتوچاپ 507

٩٦/٠٧/١٩
یادداشت

زندگی دیگران

٩٦/٠٧/٢٠
مینیمال

نتایج ارشد اومد سربازی قبول شدم

٩٦/٠٧/٢٠
دات کام

2 سایت خوب برای هنری های مشهد

٩٦/٠٧/٢٠
پاسخ به یک سوال مهم؛ آیا استقلالی‌ها بعد از اخراج مربی، توانستند روند نتیجه‌گیری خود را تغییر دهند؟!

پسا اخراج!

٩٦/٠٧/٢٠
نگاهی به موفقیت مربیان سن و سال داری که نشان دادند، سن همه چیز نیست!

دسته +60 سال

٩٦/٠٧/٢٠
حکایت هفته

اندر حکایت ابوجارچی و گاو

٩٦/٠٧/٢٠
روایت‌هایی درباره ما و راه‌های درمان رنجوری‌های روان‌مان

قلمروی تاریک ذهن تان را کشف کنید

٩٦/٠٧/٢٠
تبلیغات