رايانامه گروه خشن
عجايب هفته

رايانامه گروه خشن

نویسنده :

رايانامه گروه خشن
ظاهرا دوستانمان به نامه جن خيلي علاقه پيدا کرده بودند، باور کنيد اگر راهي بود اطلاعات بيشتري از اين نامه براي شما کشف مي‌کرديم، ولي باور کنيد که... خوب بهتر است به سراغ يک موضوع ديگر برويم و آن هم حجم پيشنهادهاي شما دوستان عزيز است که ديگر صندوق پيام کوتاه، جواب‌گوي آن‌ها نيست بنابراين آدرس ايميل (رايانامه) از اين هفته در خدمت شماست. jeem.goroohekhashengmail.com

از چين بنويس که هرچه وارداتش بيشتر بشه بيکاري بيشتر ميشه، مثل ما خياطا، کفاشا و... 596...0937/ با رپرهاي ايراني مصاحبه کنيد 231...0937/ سلام، سربازان بيچاره رو دريابيد! زيادي اذيت مي‌شن 363...0936/ در مورد سرود ملي (شاعر، آهنگ‌سازش و... ) بنويسيد 286...0939/ سلام نمي‌کنم چون ميدونم جواب نميدي، هيچ‌چي نمي‌گم چون باهات قهرم، خداحافظي نمي‌کنم چون مي‌دونم نمي‌چاپي 810...0935/ درباره بيماري «فاويسم» بنويسيد تا مردم آشنا بشن، 13 سال پيش داشتم به‌خاطرش جونم رو از دست مي‌دادم 462...0915/ کسي که پيشنهاد نام‌گذاري صفحات رو داد، سال ورود نويسندگانت و علت دعواي برند و صبا 559...0936/ سلام چرا از کسي که نامه جن رو فرستاده بود نپرسيدي نامه رو از کجا گير آورده؟ 493...0939

رکورد برگي
چندي پيش يک پسربچه 9 ساله کانادايي موفق شد با يافتن برگ درختي به ابعاد 34 در 29 سانتي‌متر نامش را به‌عنوان رکورددار وارد کتاب گينس بکند تا اين‌که يک دختربچه کانادايي که برگي به‌طول 42 سانتي‌متر را در پارک پيدا کرده بود بالاي دست او بلند شد، ولي حاضر نشد با بنياد گينس تماس بگيرد. درخور اشاره است سالانه 65 هزار نفر با بنياد گينس براي ثبت نامشان در کتاب رکوردها تماس مي‌گيرند.

آزمون سواد
بازيگر برزيلي براي ورود به پارلمان اين کشور امتحان خواندن و نوشتن داد. «تيريريکا» بازيگر نقش دلقک در تلويزيون برزيل که توانست با شرکت در انتخابات پارلماني يک کرسي پارلمان را با بيشترين ميزان آرا به خود اختصاص دهد، براي ورود به پارلمان و اثبات با سوادي خود امتحان خواندن و نوشتن داد. پيش از اين اخباري در مورد بي‌سواد بودن تيريريکا منتشر شده بود.

بزرگ‌ترين پيراهن جهان
شرکتي در کشور قطر (که به‌تازگي ميزباني جام‌جهاني 2022 را به‌دست آورده) بزرگ‌ترين پيراهن ورزشي جهان را که 70 متر طول، 48.7 متر عرض و 8 تن وزن دارد براي ثبت در کتاب رکوردهاي گينس توليد کرد. شماره 22 حک‌ شده روي اين پيراهن، يادآور جام جهاني 2022 خواهد بود و اشاره مي‌شود که رکورد قبلي متعلق به پيراهن دوخته ‌شده در آفريقاي جنوبي بود که 65.4 ‌متر طول داشت.

لباس ضد بمب
يک شرکت انگليسي لباس‌هايي را تهيه کرده است که مي‌تواند از جان سربازان در مقابل بمب‌هاي جاده‌اي (که عمدتا از سوي طالبان استفاده مي‌شود) حفاظت کند. قيمت هر کدام از اين لباس‌ها 100 دلار است و همسران سربازاني که مي‌خواهند شوهرانشان از افغانستان در سلامت کامل به خانه بازگردند، به خريد اين لباس‌هاي مقاوم دربرابر بمب رو آورده‌اند تا آن ‌را سال نوي ميلادي به همسرانشان هديه کنند.

مجنون 80 ساله
سر پيري و معرکه‌گيري دردسر آفريد. چندي پيش مرد ميانسالي که از ناحيه صورت به ‌شدت سوخته بود، به بيمارستان انتقال يافت و اسيد پاش 80 ساله نيز بازداشت شد. ظاهرا مرد ميانسال که جواب رد دختر 25 ساله‌اي را که دوست 80 ساله‌اش از او خواستگاري کرده بود به او منتقل کرده بود مورد بدگماني وي قرار مي‌گيرد و به ‌چنين عقوبتي گرفتار مي‌شود. البته اسيد پاش 80 ساله پس از مدت کوتاهي، در زندان فوت کرد.

ورزش به‌روش موش
مرد 46 ساله آمريکايي با الگو گرفتن از روشي که معمولا مردم به‌وسيله آن «همستر»هاي خانگي خود را سرگرم مي‌کنند، براي خود يک دستگاه ورزشي نه‌ چندان جالب تهيه کرده است. با اين‌که همسر و فرزندانش از کار او خجالت‌زده‌اند، خود او از اين روش ورزش ‌کردن خيلي راضي است، به‌طوري که موفق شده است در طول يک هفته‌اي که از شروع ورزشش مي‌گذرد مسيري را به‌طول 305 کيلومتر بدود.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
یادداشت

یازده سالگی‌ها

٩٦/٠٩/١٣
جارچی

جارچی 515

٩٦/٠٩/١٦
جواد طوسی، منتقد سینما از قاتل اهلی، مسعود کیمیایی و اتمسفر دنیای متفاوت او می‌گوید

کیمیایی به معنای واقعی کلمه یک فیلم‌ساز مولف است

٩٦/٠٩/١٦
چهره هفته

ورود آقايان ممنوع!

٩٦/٠٩/١٦
تلگجیم

تلگجیم 515

٩٦/٠٩/١٦
آنتن

این شماره؛ جیم ننویسان!

٩٦/٠٩/١٦
بهترین بازی های سال 2017 امشب معرفی می شوند

The Game Awards

٩٦/٠٩/١٦
یادداشت موافق

چرا هنوز از سینمای کیمیایی لذت می‌برم؟

٩٦/٠٩/١٦
به بهانه قرعه سخت تیم‌ ملی‌مان در جام‌جهانی روسیه، درباره تیم‌هایی نوشتیم که در ۵ دوره‌ گذشته این جام ش

زندگی در گروه مرگ

٩٦/٠٩/١٦
یادداشت

نکند موکت‌پوش باشد؟!

٩٦/٠٩/١٦
ذهن زیبا

ذهن زیبا 515

٩٦/٠٩/١٦
روایت هایی درباره وقف های کوچکی که فراموش می کنیم

بخشندگی به توان بی‌نهایت

٩٦/٠٩/١٦
قرعه سخت ایران در جام جهانی 2018 بازی‌های تدارکاتی خوبی می‌خواهد که باید دید فدراسیون از پس آن بر می‌آید ی

تنگه جبل الطارق!

٩٦/٠٩/١٦
درباره ویژگی‌های سینمای مسعود کیمیایی با بررسی کوتاه 50 سال فعالیتش در سینما

دیروز و امروز رئیس

٩٦/٠٩/١٦
اکران «قاتل اهلی» بار دیگر این سوال را مطرح می‌کند که واقعا چرا مسعود کیمیایی با دوران اوج خود فاصله دارد

بی کیمیایی

٩٦/٠٩/١٦
درباره «زیر نور کم» مجموعه کامل داستان‌های کوتاه مصطفی مستور

چند روایت معتبر تکراری

٩٦/٠٩/١٦
یادداشت

یازده سال، جیم، جوانی و سینما

٩٦/٠٩/١٦
یادداشت

دوباره سلام

٩٦/٠٩/١٦
یادداشت

ممنون پیرمرد

٩٦/٠٩/١٦
یادداشت مخالف

قتل در حمام نمره!

٩٦/٠٩/١٦
تبلیغات