موتورهای جستجو

موتورهای جستجو

نویسنده : مدیر سایت

ممکن است شما یک بلاگر خوب باشید و دوست داشته باشید نوشته‌هایتان را دیگران بخوانند. مشکلی که احتمالا با آن روبرور هستید این است که بازدیدکننده‌های بلاگتان محدود به یک حلقه خاص است و شما نمی توانید مثلا 100 بلاگ را چک کنید و در همه آن‌ها هم نظر بگذارید تا شاید بازدیدکننده جدید داشته باشید. اینجاست که باید دست به دامان موتورهای جستجو شوید. سعی کنید مطالب‌تان تگ داشته باشد، اصلا و ابدا از جایی کپی نکنید، اسم عکس‌هایی که در بلاگ می‌گذارید به مطلب مرتبط باشد، به بلاگ‌های درست و حسابی لینک بدهید و روی لینک‌ها هم روزی چند بار کلیک کنید، دست آخر کمی هم صبور باشید! این کارها می‌تواند پس از شش ماه 30 درصد ورودی بلاگ شما را از موتورهای جستجو تأمین کند.

 

خاله‌ها از عمه‌ها بهتر نیستند

m_soltani

تاریخ انتشار: 02/03/94

ساعت: 15

خاله‌ها از عمه‌ها بهتر نیستند و بالعکس. عروس‌ها حق ندارند به حکم قانونی نانوشته مادرشوهر را تحت عنوان وصله مداخله گر نچسب، برچسب بزنند. مادرشوهرها نباید به طور پیش فرض عروس‌ها را کاتالیزور حرفه‌ای جگرگوشه‌شان بدانند. همه زن باباها بدذات نیستند. همه خواهر و برادرهای ناتنی را نمی‌شود ناتنی دوست داشت. حتی همه هووها را هم نمی‌شود دشمن خونی هم شماره کرد .

اما گاهی خاله‌ها از عمه‌ها بهتر می‌شوند و عزیزتر. گاهی بعضی عروس‌ها مظلوم می‌شوند وطفلکی، نه به خاطر کم زبانی که به خاطر نگه داشتن حرمت. گاهی مادرشوهر، مادر شوهر نیست، مامان است. گاهی زن باباها مهربان‌تر از مادر می‌شوند، مادری که رفته است پی هوسش، که یک نامادری بوی مادر واقعی آدم را بدهد. من فکر می‌کنم غلظت عشق و دوست داشتن حقیقی، همه معادله‌های فئودال و مایه‌دار دنیای ما آدم‌ها و همه قوانین نانوشته رابطه‌هامان را، کارتن خواب می‌کند. شما چی فکر می‌کنید؟

صفحه اصلی- جزرومد– یادداشت کاربران – خاله‌ها از عمه‌ها بهتر نیستند!

 

آسمانی با احتمال بارش ماهی قلقلی

m_hatami

تاریخ انتشار : 28/02/94

ساعت: 17

اخبار واصله: در فیلیپین باران ماهی بارید! آیا امکان دارد یک صبح نامطبوع زمستانی از خواب بیدار شویم و ببینیم باران پول باریده؟ آیا امکان دارد مثلا بجای باران از آسمان، آب پرتقال ببارد؟ آیا فیلیپینی‌ها ماهیگیری بلد نبودند که خدا برای‌شان ماهی فرستاد؟ آیا ما فاقد هرگونه اقبال و خوشبختی هستیم که برای‌مان باران میگو هم نمی‌بارد حتی؟ آیا باران که می‌بارد تو در راهی؟ حتی اگر باران ماهی باشد؟ آیا اگر قرار بود برف ببارد، ماهی منجمد شده می‌بارید؟ آیا آن همه ماهی چگونه خود را به آسمان رسانیده‌اند؟ آیا «نمو» هم بین‌شان بوده؟ آیا آن ماهی‌ها را آدم فضایی‌ها برای زمینی‌ها فرستادند؟ (طرح فرستادن موجود زنده از فضا به زمین) آیا هرکه بامش بیش، ماهی منجمد شده‌اش بیشتر؟ آیا باز باران، با ترانه، با ماهی‌های فراوان، میخورد بر بام خانه فیلیپینی‌ها؟ آیا ....؟

صفحه اصلی- پایان نامه– یادداشت کاربران – آسمانی با احتمال بارش ماهی قلقلی!

 

دعای کامپیوتری من

iraj_sz

تاریخ انتشار : 30/02/94

ساعت: 11

خدایا! «حلال مشکلات» را که SEARCH  کردم، فقط یک نتیجه داشت، نام تو بود برای همین دوبارهF1  زده‌ام! خدایا! هر صبح و ظهر و عصر آهنگ زیبای اذان را در MEDIA PLAYER  وجودم PLAY کن. خدایا DRIVE  گناهانم را ندیده FORMAT  کن، نامش را بگذار «خوبی‌ها» تا اگر کار خیری از من سر زد در آن‌جا PASTE  شود. خدایا! تبلیغات پر نقش و نگار شیطان را خودت BLOCK کن، شاید من فریبش را خوردم و سری به آن‌ها زدم. خدایا! کمک کن گفتار و کردار و پندارم شایسته LIKE تو باشد. خدایا! نام مرا هم در فهرست بهشتیان ADD  و از لیست جهنمیان REMOVE  کن.

خدایا! WALLPAPER  ظاهر و باطنم را یکی گردان و کاری کن که صدای SPEAKER هایم فقط برای فریاد زدن نام تو بلند شود. خدایا! مرا زمانی SHUT DOWN کن که لبخند رضایت بر لبان من و تو باشد.

صفحه اصلی- جادوی کاغذی – یادداشت کاربران – دعای کامپیوتری من!

 

دیوانگی‌‌ات را به رخ بکش

yekta_b

تاریخ انتشار : 31/02/94

ساعت:16

آدمی است دیگر، تا یک جایی ظرفیت دارد. تا یک جایی تاب می‌آورد، تحمل می‌کند، می‌ریزد توی خودش. تا یک جایی به روی کسی نمی‌زند، می‌بخشد. تا یک جایی کوتاه می‌آید، بی خیال می‌شود. تا یک جایی هوای همه را دارد. تا یک جایی از خودش می‌گذرد، از خودش مایه می‌گذارد. تا یک جایی می‌تواند مهربان باشد، به همه لبخند بزند.

لازم است گاهی روی سگ بالا آمدنت را ببینند. ببینند که هم بلدی و هم می‌توانی. اصلا پایش بیفتد از همه دیوانه‌تری. کار به لجبازی باشد لجباز عالمی. گاهی لازم است دُز دیوانگی‌‌ات را به رخ بکشی.

صفحه اصلی- محرمانه – یادداشت کاربران – دیوانگی‌‌ات را به رخ بکش

 

گاهی باید خودتان را خفه کنید!

H_bavar

تاریخ انتشار : 02/03/94

ساعت:11 

یک ندای درونی هست که همیشه با انسان صحبت می‌کند؛ خود انتقادی هم یکی از زیر مجموعه‌های این صدا است. به نظر تا حدی قابل قبول و می‌تواند موثر واقع شود. اما در یک برهه از زمان با توجه به شرایط سن، وقتی که فکر می‌کنید موفقیت چندانی کسب نکرده‌اید؛ صدای خود انتقادی خیلی موذیانه عمل می‌کند و مثل خوره به جان‌تان می‌اُفتد! مثل پدر و مادری می‌ماند که مرتب طفل خود را سرزنش و با دیگران مقایسه می‌کنند. این صدا نه تنها کمکی به شما نمی‌کند بلکه آن‌قدر افکارتان را درگیر می‌کند که می‌شود خود درگیری و مانعی برای موفقیت‌های که انتظار شما را می‌کشد.

در این شرایط بهترین و موثرترین کار قبل از آن‌که شما را قربانی کند، این است که دست به جنایت هولناکی بزنید و گلوی این صدا را محکم بفشارید و خفه‌اش کنید.

صفحه اصلی- جزرومد  – یادداشت کاربران – گاهی باید خودتان را خفه کنید!

نظرات کاربران
کد امنیتی
آزاد
آزاد
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
زندگى در اوج احساس قبل تر ها دوست داشتم خانه ام یک حیاط بزرگ داشته باشد با حوض آبی فیروزه ای فواره دار و دو باغچه ی بزرگ در دوطرفش که با یک راه سنگ چین از هم جدا شده باشد. اما حالا که روز به روز ساختمانهای نخراشیده سر میکشند تا ارتفاعات غرور و کوچک شمردن حق انسانها؛ دوست ندارم. دوست ندارم میان حفره ای زندگی کنم که دیواره هایش، پرده ها را دریده است و جثه های محرک شان هر روز عظیم تر می شوند! خواسته ی امروز من اینست که خانه ای داشته باشم در طبقه دوم و یا سوم یک ساختمان با بالکنی عریض (نه ازین تابوت های نرده کشی امروز که فقط جای کفن های خیس رها شده در باد است!) رو به یک خیابان فرعی که دلم نگیرد روزهایی که آسمان دلم خاکستری است. آنقدر عریض باشد که درونش آلاچیقی بسازم و اطرافش را پر کنم از گلدانهای شمشاد و نعنا و ریحان و گلهای معطر؛ که زندگی کنم. که با روحی زنده سازنده گی کنم. که خود را ساعتها درون خانه ای با سه چهار لایه پرده های سلطنتی محبوس نکنم.(امروزه مد شده است دیگر!! به گمانم وزن و متراژ پرده ها در ارزش ملک ها بی تأثیر نیست!!! )
پربازدیدتریـــن ها
روایت‌هایی درباره خرده رفتارهای زنان علیه زنان

وقتی برای زنان هم، زن و مرد دارد!

٩٥/١٢/٠٥
شاخ هفته

راز و رمزهای رازداری

٩٥/١٢/٠٥
کافه جهان نما

لندن، شهر رمز و راز و باران در دل جزیره

٩٥/١٢/٠٥
حکایت هفته

اندر حکایت مریدان و مشاهده بشقاب پرنده در آسمان

٩٥/١٢/٠٥
مینیمال

روز مهندس مبارک!

٩٥/١٢/٠٥
برگزیده سایت

نقطه سر خط به توان 3

٩٥/١٢/٠٥
گپی با برگزیدگان مشهدی جشنواره سی و پنجم تئاتر فجر در یک شب برفی

کاش مسئولان، اندازه مردم به تئاتر توجه داشتند

٩٥/١٢/٠٥
چهره هفته

کمدی-تراژدی کاندیداتوری بقایی

٩٥/١٢/٠٥
نامه‌های دلبرانه‌ای که امروز در قالب‌کتاب به دست ما رسیده‌اند

از... به...

٩٥/١٢/٠٥

فراز و فرودهای ادبیات عاشقانه از دیروز تا امروز

٩٥/١٢/٠٥
تلگجیم

تلگجیم 476

٩٥/١٢/٠٥
شگرد خفن

ویژگی جدید تلگرام ویندوزی

٩٥/١٢/٠٥
ذهن زیبا

ذهن زیبا 476

٩٥/١٢/٠٥

شغل: «دوستت دارم» نویسی

٩٥/١٢/٠٥
روی پرده

نه خوب، نه جلف؛ متوسط!

٩٥/١٢/٠٥
جارچی

جارچی 476

٩٥/١٢/٠٥
به بهانه تغییر وزن‌های متوالی یکی از پلنگ‌های جویبار که این‌بار در فینال جام‌جهانی ضربه فنی شد

یزدانی به جای یزدانی!

٩٥/١٢/٠٥
درباره عاشقانه نوشت‌ها و بلایی‌که ما آدم‌های عصر جدید بر سرشان آورده‌ایم

عاشق is typing...

٩٥/١٢/٠٥
درباره تاثیر چرخ گردون بر عاشقانه نویسی‌های ما

از صدای سخن عشق...

٩٥/١٢/٠٥
مینی ها

مینی 476

٩٥/١٢/٠٥
تبلیغات
تبلیغات