آخ جون تلویزیون!
آنتن

آخ جون تلویزیون!

نویسنده : امیر سعید صبا

سلام بر جیم خوانان عزیز، خدا را شکر می‌کنیم که با ورودمان به 8 سالگی بالاخره، رفته رفته و یواش یواش و اندک اندک و آسته آسته جهیزیه‌مان روز به روز در حال  تکمیل شدن است و هر از گاهی بابا خراسان یکی از ابزار و ادوات و آلات و وسایل مهم زندگی و جیم‌نویسی را می‌خرد و در اختیارمان می‌گذارد. 

آخرین چیزی که هنوز از خریدنش در ذوق مرگی کامل به سر می‌بریم یک دستگاه تلویزیون رنگيه لاغروک و خیلی اینچ می‌باشد. ما آن قدر از خریدن این جعبه جادویی خوشحال شدیم که هنوز تلویزیون را از جعبه در نیاورده و هنوز کاتالوگش را نخوانده مدیر اجرایی را فرستادیم سر کوچه تا یک دستگاه گیرنده دیجیتال بخرد، نامبرده نیز در حرکتی بی‌سابقه در کسری از ثانیه خودش را به سر کوچه رساند و در وضعیت «گیرنده دیجیتال زیر بغل» به جیم بازگشت. ما هنوز باتری‌های کنترل تلویزیون را جا گذاری نکرده بودیم که دوباره نامبرده در حرکتی کم سابقه برای نصب گیرنده به پشت بام جیم جستی قهرمانانه زد! خلاصه همین که گیرنده دیجیتال نصب شد تازه متوجه شدیم که خود تلویزیون، اصطلاحا «دیجیتال قورت داده» است و اصلا نیازی به گیرنده نداشته است، هنوز در فکر این بودیم که با گیرنده اضافی چه کنیم که دیدیم مدیر اجرایی گیرنده فوق را به مانیتورش وصل کرده و زودتر از ما حمایت خودش را از رئیس جديد صدا و سیما اعلام داشته و پای برنامه‌های رسانه ملی نشسته است و کیفش را می‌برد! کلا مدیر اجرایی در دو امر «فلافل خوری» و «نصب گیرنده دیجیتال اضافی» مهارت خاصی دارد! خلاصه حالا که ما بعد از عمری تلویزیون خریدیم، امیدواریم تلویزیون هم جبران کند و با پخش برنامه‌های درخور و جذاب ما را جلوی در و همسایه «سرافراز» کند!

 

 یک سوال دارم چشم از حدقه بیرون می‌زنه یا حلقه شاید شما جیم نویس‌ها با ما فرق می‌کنین که چشماتون از حدقه بیرون می‌زنه هر چی باشین جیم نویسای خودمونین (فاطمه)

 بله اگه قول بدین از شدت تعجب چشم‌تان از حلقه یا النگو بیرون نزند باید بگویم که چشم ما از حدقه بیرون می‌زند، البته اگر سوابق جیم نویسی زیاد باشد چشم از کاسه بیرون می‌زند و اگر خیلی سابقه بالا باشد چشم از پیاله سر ( در ضلع جنوب شرقی فرق سر) بیرون می‌زند.

 در راستای تکمیل کردن کلکسیون ماشین‌های جیم یعنی: نیسان آبی، مازراتی قرمز، mg مشکی، من وارد می‌شوم: فولکس مستر بین.

 فقط منتظر ماشین «مشتی مندلی که نه بوق داره نه صندلی» هستیم تا جیم را به جمعه بازار خودرو تغییر کاربری دهیم. 

 من اگه به اسم گاری هم پیامک بدم بعضی از دوستان ناراحت می‌شن بعد چند وقت، اما جیمی جان شما اگه رخصت بدی ما می‌گیم عزت زیاد و دیگه پیامک نمی‌دیم. (نیسان آبی)

 قوربون دستت فقط داری می‌ری همون در رو هم پشت سرت ببند سوز میه

 یک لواشک ترش و بزرگ دارم چسبوندم به ديوار اتاقم ولي نخوردمش، گذاشتمش وقت‌هايي که تشنمه حال ندارم برم آب بخورم نگاش کنم هي آب دهنم رو قورت بدم تشنگيم رفع شه. (آیفون6) 

 یه نون سنگک هم بچسبون کنارش که هر وقت گشنه شدی نای غذا خوردن نداشتی یه دل سیر نگاش کنی! 

 جیمی نمی‌دونی چه لذتی داره از ستون آنتن بگی: دخترم سارینا تولد 6 ماهگی‌ات مبارک. پدر هیچ‌وقت از گریه‌های 2 نيمه شبت ناراحت نیست، اگر چه خوب می‌دانم برای خواهر 6 ساله‌ات غزاله پدر خوش اخلاقی نیستم، ولی آرزوی من این است وقتی بزرگ‌تر شدین به وجود پدرتون افتخار کنید. (خاله سارینا)

 پدر جان شما اگه همین اسمت رو هم عوض کنی ما به شما همین الان افتخار می‌کنیم.

نظرات کاربران
کد امنیتی
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
خخخخخ خاله سارینا خخخخخ
Narges_V
Narges_V
٩٣/١٠/٢١
٠
٠
خیلی باحال بود مرسی