لوکاس و سال 2012
عجايب هفته

لوکاس و سال 2012

نویسنده :

لوکاس و سال 2012
اين ماجراي سال 2012 و اقوام مايا حسابي براي جهان دردسرساز شده تا جايي که «جورج لوکاس» هم که استاد ساخت فيلم‌هاي علمي‌تخيلي بوده را به فکر فرو برده، البته هنوز دقيقا تکذيب يا تاييد نشده است ولي بعضي‌ها نقل کردند که بنده خدا بدجوري به دنبال يک سفينه فضايي مي‌گردد که تا پيش از سال 2012 از زمين فرار کند. راست و دروغش را هم خدا مي‌داند. البته اين نگراني در سوژه‌هاي بعضي از دوستان هم ديده شده است.

سلام لطفا در مورد پديده شفق قطبي بنويسيد. 286...0939/ خيلي‌ها مي‌گن جهان در سال 2012 به پايان مي‌رسه. لطفا مطلبي در اين باره بنويسيد. 068...0937/ لطفا در مورد قرص‌هايي که به‌عنوان ترک اعتياد فروخته مي‌شوند گزارش تهيه کن. 740...0915/ سلام لطفا در مورد کارآفرين‌هاي نمونه و فرصت‌هاي ايجاد شغل مطلب بنويسيد. 318...0915/ چرا در مورد کيک بوکسينگ بانوان مشهد نمي‌نويسين؛ توي مسابقات مهرماه نسبتا ترکوندن؛ جام اخلاق هم گرفتن، حيفه ننويسين. 409...0935/ درباره کريس آنجل بنويسين همه دنيا دارن راجع به اون مي‌نويسن. 496...0938/ با عرض سلام در مورد بدلکاران گزارش تهيه کنيد. 556...0935/ سلام جيم عزيز لطفا يک گزارش از دست اندازها و چاله‌هاي شهر تهيه کن. ميدان استقلال رو کندن ولي هنوز درست نکردن. 316...0935/

جورج لوکاس مي‌ترسد
طي جلسه سه ‌نفره‌اي که «جورج لوکاس»، «استيون اسپيلبرگ» و «سث روگن» حضور داشتند، ناگهان لوکاس بحث را به اين طرف مي‌برد که او جدا اعتقاد دارد جهان در سال 2012 به پايان خواهد رسيد. اين خبر که از سوي روگن در اختيار رسانه‌هاي جهان قرار گرفته است، بار ديگر خالق جنگ ستارگان را در صدر اخبار قرار داده است البته اين بار همراه با يک علامت سئوال.

دستگاه ميوه پرداز
چندي پيش چيني‌ها نوعي از «وندينگ ماشين» (ماشين‌هايي که به‌صورت خودکار در ازاي گرفتن پول به مردم جنس مي‌دهند) را در متروهايشان راه‌اندازي کردند که به مردم خرچنگ زنده مي‌داد و حالا در يک ابتکار جالب‌تر، وندينگ ماشين‌هايي که در مترو شانگهاي مستقر شده‌اند در ازاي گرفتن پول، ميوه‌هاي تازه به مردم مي‌دهند که حسابي هم مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

خيانت مالي
نتايج يک نظرسنجي آنلاين که 2019 مرد آمريکايي در آن شرکت کرده‌اند نشان مي‌دهد از هر 10 مرد آمريکايي 3 نفرشان از نظر مالي به همسر خود خيانت مي‌کنند. اين خيانت‌ها معمولا به صورت پنهان کردن پول نقد از همسر، دروغ گفتن در مورد ميزان دارايي‌ها، بازکردن حساب‌هاي بانکي مخفي و بدون اطلاع همسر و دروغ درباره ميزان درآمد بوده که افشاي آن عموما به طلاق منتهي شده است.

غذاي ديگران را نخوريد
مرد آمريکايي دوستش را به خاطر اين که کيک او را بدون اجازه خورده مورد هدف گلوله قرار داد و فرار کرد. ظاهرا اين مرد در حال رانندگي بوده که متوجه مي‌شود دوستش در صندلي پشتي تمام کيک را خورده است، در ابتدا بين آن‌ها جر و بحث درمي‌گيرد سپس ماشين را متوقف مي‌کنند در بيرون آن با هم گلاويز مي‌شود و درنهايت کارشان به تيراندازي مي‌رسد.

سوپر نوزاد
معمولا نوزادان از 6 ماهگي دندان درمي‌آورند ولي يک نوزاد انگليسي به‌نام «اليور» از اين قضيه مستثني است. اليور در لحظه تولدش داراي دو دندان کامل در جلوي فک پاييني بود که همه حاضران را شوک‌زده کرد. به گفته پزشکان از هر 2 هزار نوزاد يکي با دندان به‌دنيا مي‌آيند که برخي از محققين مسائل ژنتيکي و زياد بودن کلسيم بدن مادر را دليل آن مي‌دانند.

صداي جديد
دومين عمل جراحي پيوند حنجره در جهان، روي زني صورت گرفت و پس از 11 سال به او توانايي صحبت با يک حنجره جديد را داد. حنجره پيشين اين زن طي يک عمل جراحي آسيب ديده بود و در اين 11 سال او مجبور بود با کمک دستگاه صحبت کند. گفتني است که يک تيم 24 نفره از پزشکان به مدت دو سال براي انجام اين عمل جراحي آموزش ديده بودند.

نظرات کاربران
کد امنیتی