بروید کره جنوبی دانلود کنید!
مشاوره چي

بروید کره جنوبی دانلود کنید!

نویسنده : محمد حسين وكيلي-ايمان فروزان نيا

 اینترنت‌زاده: خدا را شکر؛ خدایا ممنونم؛ تنکس گاد؛ بالاخره قرار است سرعت اینترنت در ایران قابل تحمل شود و مدیر کل مهندسی عملیات شبکه دیتای شرکت ارتباطات زیرساخت  از40 گیگابیت افزایش پهنای باند تا آخر تابستان خبر داده! شما چیزی احتیاج ندارید برای‌تان دانلود کنم؟! 

 مشاوره‌چي: البته من پیشنهاد می‌کنم از الان پول‌های‌تان را جمع کنید برای اینترنت آینده! چون معلوم نیست چند گیگاتومن یا حتی ترا تومن به قیمت اینترنت اضافه شود! راستی؛ خبر دارید که سرعت اينترنت رايگان كره‌جنوبي حدود ٥٠٠ برابر اينترنت پولي در ایران است! اگر دانلود زیادی دارید به صرفه است که به کره جنوبی سفر کنید یک دانلود بزنید و برگردید!

 

 یک جوان خام: آقای مشاوره‌چی؛ فردا تولد 65 سالگی پدرم است و من هم به عنوان تک پسر معاف خواهم شد؛ از شما چه پنهان یک دختری را هم نشان کردم برای خواستگاری. ولی چند روزی است که دلم شور افتاده، چرا؟!

 مشاوره‌چي: عزیزم شما اگر دریا هم رفتی با خودت آفتابه ببر! مگر خبر نداری قوانین معافیت سربازی تغییر کرده و سن کفالت از 65 سال، شده 70 سال. فی الحال خودت را گرم کن که دو سال بروی خدمت. چون شانس هم نداری احتمالا تا وقتی برگردی آن دختر عروس شده؛ سعی کن یاد بگیری سختی‌های زندگی را تحمل کنی، برای شروع هم می‌توانی سریال ستایش را تماشا کنی!

 

نظرات کاربران
کد امنیتی
Sara-amd
Sara-amd
٩٣/٠٤/١٢
٠
٠
واقعا اين خبرا راسته؟؟؟؟؟؟ :O اينترنت كره جنوبى؟؟؟؟. O_0
PATRICK_S
PATRICK_S
٩٣/٠٤/١٥
٠
٠
طبق آخرين نموداري كه از سوي سايت " نت ايندكس " منتشر شده جايگاه ايران به لحاظ متوسط سرعت دانلود اينترنت خانگي از ميان 168 كشور جهان در جايگاه 167 جهان قرار دارد. در اين نمودار كشور آفريقايي مالي بعد از ايران در جايگاه 168 قرار گرفته است. به گزارش عصر ايران در اين نمودار روند سرعت دانلود اينترنت در كشورهاي مختلف جهان در دوره شش ماهه (از 8 نوامبر 2010 تا 8 مي 2011 ) مورد بررسي قرار گرفته است. در اين آمار كره جنوبي با سرعت دانلود بيش از 31 مگا بايت بر ثانيه ( 31 هزار كيلو بايت بر ثانيه )‌ در جايگاه نخست و كشور هاي ليتواني ، سوئد ، روماني و لتوني در جايگاه هاي دوم تا پنجم قرار دارند. متوسط سرعت دانلود اينترنت در ايران در دوره شش ماهه مورد بحث 480 كيلو بايت بر ثانيه است كه حتي از كشور افغانستان كه با سرعت 1440 كيلو بايت بر ثانيه در رده 142 جهان قرار دارد ، پايين تر است. قیمت اینترنت پرسرعت ایران 16 هزار برابر اینترنت پرسرعت مالزی است یک محاسبه ساده ریاضی در باره اینترنت پرسرعت مالزی با ایران بیانگر این اعداد است: سرعت اینترنت پرسرعت مالزی: 224 مگابیت ضرب در 1024 کیلو بیت = 229376 کیلو بیت سرعت اینترنت پرسرعت ایران: 128 کیلو بیت نسبت اینترنت پرسرعت مالزی به ایران: 1792 برابر قیمت اینترنت پرسرعت ایران: هر 128 کیلو بیت در ثانیه به طور متوسط 15000 تومان قیمت اینترنت پرسرعت مالزی: هر 229376 کیلو بیت در ثانیه معادل تقریب 1500 تومان مقایسه قیمت اینترنت پرسرعت مالزی نسبت به ایران: حدود 9 ریال در هر 128 کیلو بیت در ثانیه به این ترتیب می‌توان نتیجه گرفت قیمت اینترنت پرسرعت ایران حداقل 16 هزار برابر اینترنت پرسرعت مالزی است. مقایسه ایران و کره جنوبی چند وقت پیش خبری در روزنامه خراسان منتشر شد مبنی بر اینکه سرعت اينترنت رايگان كره‌جنوبي حدود ٥٠٠ برابر اينترنت پولي در ایران است. پیش از آن نیز خبر دیگری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه يك پيرزن سوئدي ركورد اتصال به اينترنت را با سرعت ٤٠ گيگابيت در ثانيه شكست! برای کاربران ایرانی که تعداد آنها 18 میلیون نفر است و به تنهایی 53 درصد کاربران اینترنت خاورمیانه را تشکیل می‌دهند شنیدن چنین خبرهایی مثل رویا و آرزو است. چرا که اکثریت قریب به اتفاق این کاربران با خطوط دایل‌آپ و با سرعت کمتر از 56 کیلو بیت در ثانیه به اینترنت متصل می‌شوند و تصور می‌کنند اینترنت یعنی همین! اینجا ایران است صدای پاتریک ستاره ...
پربازدیدتریـــن ها
گزارش جیم از قیمت تبلیغات در انواع و اقسام صفحات اینستاگرامی

#تبلیغات_اینستاگرامی

٩٦/٠٥/١٩
به بهانه اکران «دانکرک» سراغ سینمای جذاب و مفهومی کریستوفر نولان رفتیم...

هیجانِ عمیق ِنولانی

٩٦/٠٥/١٩

کریستوفر به روایت نولان

٩٦/٠٥/١٩
جانونی

رابطه ژن خوب و روغن کله پاچه در اعصار گذشته

٩٦/٠٥/١٩

زندگی عجیب آقای خاص

٩٦/٠٥/١٩
شگرد خفن

چند ترفند باحال برای اینستابازان

٩٦/٠٥/١٩
مواجهه با زندگی یک زن و همزیستی اش با بیماری سخت سرطان

من، منیژه... یک پروانه شدم

٩٦/٠٥/١٩
آنتن

بازدید بازی جیمی‌‌ها در روز خبرنگار

٩٦/٠٥/١٩
شاخ هفته

با ژن برتر آشنا شوید

٩٦/٠٥/١٩
همه آن چه باید درباره جاناتان نولان بدانیم

ژن واقعا خوب نولان‌ها

٩٦/٠٥/١٩
فتوچاپ

فتوچاپ 498

٩٦/٠٥/١٩
مروری بر مهاجمانی که شم گلزنی خوب داشتند

پدیده‌های خارجی لیگ ایران

٩٦/٠٥/١٩

مزه واقعی روزنامه‌نگاری

٩٦/٠٥/١٩
درباره مهاجمان خارجی لیگ برتر که کارایی‌شان در لیگ برتر بگیر و نگیر دارد

هندوانه‌های وارداتی!

٩٦/٠٥/١٩
کافه جهان نما

سه قله، چشمه پونه و محمد قهرمان

٩٦/٠٥/١٩

قاتلان سریالی

٩٦/٠٥/١٩

ندید بدید نباشیم!

٩٦/٠٥/١٩
دات کام

به صرف نقطه بازی آنلاین!

٩٦/٠٥/١٩
نیمار داسیلوا سانتوس جونیور. بازیکن سابق بارسلونا و فعلی پاری‌سن ژرمن و با حفظ سمت بازیگر و سوپر استار با

بازگشت ژاندر کیج...

٩٦/٠٥/١٩
پایان‌نامه

لیام: به مجلس بیام یا نیام؟

٩٦/٠٥/١٩
تبلیغات