روزمره آنلاین
روزمره آنلاین

روزمره آنلاین

نویسنده : نرگس رضاپور

مقدمه

 

 کامنت

حقیقت این است که با رونق گرفتن شبکه‌های اجتماعی و چت‌روم‌ها دیگر کمتر کسی به کامنت گذاشتن در ذیل وب نوشته‌ها روی می‌آورد. حتی میزان کامنت‌های تبلیغاتی وبلاگ‌ها نیز رونق گذشته خود را ندارند. در واقع می‌توان به جرأت گفت که مخاطبان خاص و یا کسانی که به میزان زیادی جذب وبلاگ شدند به کامنت گذاشتن روی می‌آورند.به چنین وبلاگ‌هایی باید تبریک گفت که تعامل لازم را با مخاطبش ایجاد کرده است.

 

از وبلاگ«بیتوته»

 

 

 پناهگاه امن خانه

شانه‏‌هایت، ستون محکمی‌است پناهگاه امن خانه را.

دست در دستانم که می‏گذاری، خون گرم آرامش، در کوچه رگ‏هایم می‏دود.

در برابر توفان‏های بی‏رحم زندگی می‏ایستی؛ آن‏چنان‏که گویی هر روز از گفت‏وگوی کوهستان‏ها باز می‏آیی.

لبخند پدرانه‏ات، تارهای اندوه را از هم می‏دراند.تویی که صبوری‏ات، دل‏های ناامید را سپیده‏دم امیدواری است. مرامنامه دریا را روح وسیعت به تحریر می‏آید؛ آن هنگام که ابرهای دلتنگی، پنجره‏های خانه را باران می‏پاشند.آسمان همواره بوسه بر پیشانی بلندت را آرزومند است.

 

ازوبلاگ«جیم فنگ»

 

 

 لذت

دوستان‌تان را همیشه سعی کنید از بین اقشار متفاوت انتخاب کنید.خوشبختانه این گروه دوستی‌ای که داریم هر کدام‌شان یک جوری خوب‌اند، چند روز پیش همه‌مان خونه یکی از بچه‌ها دعوت بودم واقعا لذت بردم از داشتن‌شان‌با این‌که خیلی کم می‌بینم‌شان ولی واقعا احساس کردم یه گروهی هستن که همه‌شان را دوست دارم و با تفاوت‌هایشان همگی دوست محسوب می‌شوند.

 

از وبلاگ«صدای دوست»

 غم نخستین

آمده بودم که متنی بنویسم یکسره سیاسی، موضعی بگیرم در فلان قضیه و موضوعی را مطرح کنم در بهمان مساله. اما باز عصر جمعه قلم به اختیار نچرخید. زبان حادثه را ازیاد بردم و صحبت عشق، مهمان ذهن محتاجم شد. غم نخستین، عهد پیشین را به یاد آورد و جایی برای عنوان مطلب و نظم نوشته نگذاشت. اکنون تنها کلامی‌که دارم این است: «اَللّهُمَّ اكْشِفْ هذِهِ الْغُمَّةَ عَنْ هذِهِ الْاُمَّةِ بِظُهُورِهِ، إِنَّهُمْ يَرَوْنَهُ بَعيداً وَ نَريهُ قَريباً وَ صَلَّي ا... عَلي مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ و سَلٌم» 

از وبلاگ«گل باغ بهشت»

 قانون

توخونه ما تلویزیون دیدن قانون داشت، قانون نانوشته‌ای که ما به طور نامحسوس اجرایش می‌کردیم، تلویزیون فقط برای دیدن برنامه‌هایی که از پیش تعیین شده بود؛ مثل اخبار برای همسر، یک سریال یا یک برنامه اجتماعی خاص برای من و دیدن کارتون برای علی. به ندرت روشن میشد.هیچ‌وقت دوست نداشتم علی به طور مرتب برنامه‌های کودک تلویزیون رو ببینه چون هیچ کدوم رو نمی‌پسندیدم و چون پشت سر هم و بدون وقفه کارتون پخش میشد این امکان رو از من می‌گرفت تا زمان تلویزیون دیدن و نوع برنامه رو مدیریت کنم.به نظر من کارتون به هیچ وجه نیاز ذاتی بچه‌ها نیست و من همیشه بابت آشنا کردن علی با این مقوله پشیمونم.

از وبلاگ«ریزنوشت

 تربیت

بچه‌ها را هم باید تربیت کرد و هم باید «تربیت کردن» را به آن‌ها یاد داد.آن‌ها در برهه‌های مختلف نیاز دارند که خودشان و اطرافیان‌شان را تربیت کنند.

معرفی وبلاگ

http://mkamali.mihanblog.com/

 داستانک

وبلاگ این هفته را خانم«مریم کمالی» به روز می‌کند و گرچه‌اسم«داستانک» را برای آن انتخاب کرده اما نمی‌توان گفت تمام پست‌ها «داستانک» هستند.گاهی جملک و هرازچندی هم داستان بلند می‌گذارد. آمار نظرات ثبت شده برای پست‌هایش مطلوب است و این شکل گرفتن تعامل‌سازنده با مخاطبش را می‌رساند. «داستان» دو سال بیشتر ندارد اما آمار بازدید 6 رقمی، قالب مناسب و پست‌های قوی‌اش، آگاهی و تجربه مدیریتش را می‌رساند.

 

 

 

 

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
ناصرخان آکتور سینما

عقب‌گردات قشنگه!

٩٦/٠٣/٢٥

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است

٩٦/٠٣/٢٥
برگزیده سایت

لُبّ مطلب را زود رو نکنید

٩٦/٠٣/٢٥
ذهن زیبا

ذهن زیبا 490

٩٦/٠٣/٢٥
مینی

مینی 490

٩٦/٠٣/٢٥
آنتن

جان مدیر اجرایی در خطر است!

٩٦/٠٣/٢٥
شاخ هفته

این آینه دل نشکن

٩٦/٠٣/٢٥
حکایت هفته

اندر باب مریدان و احوال استادنا مایلی کهن

٩٦/٠٣/٢٥

لوگان، ابرقهرمانی بدون شنل و ناامید

٩٦/٠٣/٢٥
فتوچاپ

فتوچاپ 490

٩٦/٠٣/٢٥
جارچی

جارچی 490

٩٦/٠٣/٢٥
درباره 4 صعود دشوار و سخت تیم ملی ایران به جام جهانی

معجزه تخصص ماست!

٩٦/٠٣/٢٥
گفت وگوی «جیم» با مریم نوابی‌نژاد، ایده‌پرداز سابق «ماه عسل» که حالا برنامه «هزارداستان» را برای شبکه ن

جامعه ما عشق و امید کم دارد

٩٦/٠٣/٢٥
کافه جهان نما

یاسوج، دیاری که بوی گل یاس می‌دهد

٩٦/٠٣/٢٥
جانونی

به احترام نان! مادر غذاها...

٩٦/٠٣/٢٥
پایان‌نامه

یک یادآوری سخت

٩٦/٠٣/٢٥
برگزیدن یک موقعیت شغلی متفاوت

عشق و زندگی در نقطه‏ صفر مرزی

٩٦/٠٤/٠١
تلگجیم

تلگجیم 490

٩٦/٠٣/٢٥
مینیمال

رو دریافت اول دقت کنید

٩٦/٠٣/٢٥
درباره صعود مقتدرانه تیم ملی کشورمان به جام جهانی 2018 روسیه

رفتیم جام جهانی!

٩٦/٠٣/٢٥
تبلیغات
تبلیغات