يک، دو، سه و چهار
عجايب هفته

يک، دو، سه و چهار

نویسنده :

اول سلام، دوم اين که خبر اول عجايب اين هفته در مورد ازدواج مشهور انگليسي‌هاست که قرار است زرق و برق آن از جيب مردم بيچاره تأمين بشود، بنابراين از خير اين مطلب بگذريد که حسابي کفر همه مردم دنيا را درآورده. سوم هم اين که باور کنيد ما از روي سوژه‌هاي ارسالي شما مطلب تهيه مي‌کنيم ولي سوژه‌هاي زيادي است و ما تنها دو صفحه داريم. چهارم هم مي‌رسد به اين مستند ظهور نزديک است که انشاا... کمي صبر مي‌کنيم تا تمام حقايق آن روشن بشود.

سلام، امکان داره که از مشهورترين قاتل‌هاي دنيا بنويسيد؟ سلام خسته نباشيد، لطفا درباره سرقت آثار هنري و تاريخي و کاوش‌هاي باستاني بنويسيد. 371...0916/ جيمي جون درباره ازدواج شاهزاده ويليام هم مطلب بنويس. 278...0935/ خشنيا چرا در مورد موضوعاتي که ما پيشنهاد ميديم گزارش تهيه نمي‌کني، ديگه کم کم دارم از پيشنهاد کردن سوژه‌هاي جديد منصرف مي‌شم. 286...0939/ اي کاش از ترور مشکوک «ادواردو آنيلي» پسر ثروتمند مشهور ايتاليايي هم مي‌نوشتي. 757...0915/ سلام بر خشني‌ها، لطفا در مورد اعداد موهومي بنويسيد. 638...0936/ در مورد مستند عجيب «ظهور نزديک است» مطلب بنويسيد که به‌صورت رايگان به دست مردم رسيده. 662...0915/ سلام، لطفا در مورد نشانه‌هاي ظهور بنويسيد تا جوانان با نشانه‌هاي دروغين گمراه نشوند. 131...0915/.

خرج که از کيسه مهمان بود
درحالي که سياست‌هاي صرفه‌جويانه اقتصادي دولت انگلستان فشار شديدي را بر مردم اين کشور وارد مي‌کند، پيش‌بيني هزينه سرسام‌آور 150ميليون يورويي ازدواج پرنس ويليام و کيت ميدلتون انتقاد رسانه‌ها و مطبوعات اين کشور را به دنبال داشته است. اين پيش‌بيني درحالي است که در رسانه‌هاي انگلستان عنوان مي‌شود که اين پول از جيب ماليات‌دهندگان هزينه خواهد شد نه جيب ملکه انگلستان.

اتوبوس طولاني
شرکت اتومبيل‌سازي «ولوو» نيز به فکر رکوردزني افتاده و در همين راستا از طولاني‌ترين اتوبوس آکاردئوني جهان که ساخت اين شرکت در کشور برزيل مي‌باشد پرده‌برداري کرده است. عرض اين اتوبوس که قادر به حمل 250 مسافر است به 6/2 متر و طول آن نيز به 28 متر مي‌رسد و موتور آن از نوع بيوديزل (ديزل زيستي يا سوخت دوستدار طبيعت) بوده که از دانه‌هاي سويا براي سوخت استفاده مي‌کند.

کشور 90 ساله‌ها
براساس پيش‌بيني‌ها، کشور سوئد در پايان قرن حاضر به يکي از پيرترين کشورهاي جهان تبديل خواهد شد. مرکز آمار سوئد پيش‌بيني کرد، حدود 50 درصد از دختران و 43 درصد از کل نوزادان متولد شده در سال 2012 با احتمال بالايي تا سن 90 سالگي عمر مي‌کنند که برهمين اساس، يک ميليون نفر از جمعيت 11 ميليوني کشور سوئد در سال 2060 ميلادي در سن بالاتر از 80 سال خواهند بود.

خودکشي هسته‌اي
مرد 102 ساله ژاپني که حاضر به ترک دهکده خود نبود دست به خودکشي زد. پس از انفجار نيروگاه اتمي فوکوشيما در اثر سونامي 11 مارس گذشته در ژاپن و افزايش وخامت اين فاجعه تا سطح انفجار نيروگاه چرنوبيل، مقامات دولتي دستور تخليه مناطق اطراف اين نيروگاه تا شعاع 40 کيلومتري را صادر کردند. اين مرد کهنسال نيز که حاضر به ترک خانه خود نبود در اقدامي عجيب دست به خودکشي زد.

خواستن و توانستن
يک زن معلول چيني از 130 کودک يتيم نگهداري مي‌کند. اين زن 55 ساله که در سن 12 سالگي و بر اثر تصادف با قطار هردو پاي خود را از دست داده است از سن 17 سالگي در پرورشگاه زندگي مي‌کند و با استفاده از دو صندلي راه مي‌رود. او در طول 37 سال گذشته لباس‌هاي کودکان يتيم را مي‌شويد، پوشکشان را عوض مي‌کند و گاهي نيز براي آن‌ها کفش مي‌دوزد.

دردسرهاي دوهمسري بودن
تلاش 48 ساعته امدادگران جمعيت هلال احمر استان سمنان براي يافتن مرد چوپاني که به دليل اختلاف نظر با همسرانش به کوه‌‌هاي سمنان پناه برده بود، ناکام ماند. ظاهرا اين مرد پس از مشاجره با همسر اولش از منزل خارج شده و بدون مراجعه به منزل همسر دومش راه کوه و بيابان را درپيش گرفته است. برهمين اساس تاکنون فرض بر اين گذاشته شده است که مرد مذکور، طبق يک مثل قديمي، سر به کوه و بيابان گذاشته است.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
برگزیدن یک موقعیت شغلی متفاوت

عشق و زندگی در نقطه‏ صفر مرزی

٩٦/٠٤/٠١
تلگجیم

تلگجیم 491

٩٦/٠٤/٠١
برگزیده سایت

سه راهکار تضمین شده برای کوتاه‌ نویسی!

٩٦/٠٤/٠١
هر سال احسان علیخانی در ماه عسل یادمان می‌اندازد که بعضی‌ها عجیب دوست دارند مشکلات زندگی‌شان را در بوق

کی از همه بدبخت ‌تره؟!

٩٦/٠٤/٠١
شاخ هفته

کاش حوصله شان سر برود

٩٦/٠٤/٠١
معرفی تلگرام‌های غیررسمی و پاسخ به این سـوال که آیا آن‌ها قابل اعتمادند؟

تلگرام‌ های فارسی!

٩٦/٠٤/٠١
پایان‌نامه

به دولت کمک کنید!

٩٦/٠٤/٠١
چهره هفته

من هم یک خمار هستم!

٩٦/٠٤/٠١

نگاهی به رایج‌ ترین موقعیت‌ هایی که یکهویی بیچاره‌ ترین می‌شویم!

٩٦/٠٤/٠١
ناصرخان آکتور سینما

حكمت همه و هيچى!

٩٦/٠٤/٠١
جانونی

قصه شیخ بهایی و اختراع نان سنگک!

٩٦/٠٤/٠١
جارچی

جارچی 491

٩٦/٠٤/٠١
فتوچاپ

فتوچاپ 491

٩٦/٠٤/٠١
حکایت هفته

اندر حکایت دزدیده شدن شمشیر نادرشاه و مریدان

٩٦/٠٤/٠١
دات کام

کلاس ترک اعتیاد اسمارت فون‌ها

٩٦/٠٤/٠١
مینیمال

قحطی پوشک در ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻞ!

٩٦/٠٤/٠١

پاسخ به یک سوال مهم آیا تیم‌های ایرانی می‌توانند سیاست بایرن را در نقل و انتقالات دنبال کنند؟

٩٦/٠٤/٠١
گپ وگفتی با «پیمان خاکسار»، مترجمی که در بازار کساد نشر کارهایش با استقبال مواجه می‌شود

از تدوین «شیار ۱۴۳» تا ترجمه «جزء از کل»

٩٦/٠٤/٠١
کافه جهان نما

سوئد، اینجا همه چیز سرجای خودش است

٩٦/٠٤/٠١
شگرد خفن

Adsl ندارید؟ هات‌اسپات کنید

٩٦/٠٤/٠١
تبلیغات
تبلیغات