جیم ورزشی متولد شد... هوووووووووو!

جیم ورزشی متولد شد... هوووووووووو!

نویسنده : مرتضی اخوان

بدون هیچ مقدمه‌ای گوش جان بسپارید: کلاه قرمزی: سلین حالت خوفه... تولد عید شما مبارک... / پسرخاله: سلام... عید شما مبارک... خب مگه چیه؟! عیده دیگه... / پسرعمه زا: سال نو شما مبارک... عید شما مبارک... هووووووووووو! / فامیل دور: سلام عرض کردم... سال نو شما مبارک... صد سال به این سالا... هر روزتان نوروز... نوروزتان پیروز... / بع بعی: بععععععع... Hello, Nice to meet you / جیگر: سال نوتون مبارک... سال نوتوووون مبارک... سال نوتووووووووووووووون مبارک... / آقای مجری: سلام بچه‌ها... خوبین؟ خوشین؟ سلامتین؟...

چه از ما بپذیرید و چه نپذیرید خواستیم اول سالی سلامی متفاوت به جانتان داشته باشیم از این حرف‌ها که بگذریم سخن در این میان قرار است از خلق جدید سرویس ورزش و تفریح در سال جدید باشد که با همت خود شما خوانندگان جگر (تاکید می‌کنیم سوءتفاهم نشه، جگر به معنای واقعی کلمه) پا به عرصه هستی گذاشته است. همتی که نامش شد: «جیم ورزشی»! همان‌طور که خودتان یقینا بهتر از ما مستحضرید در نخستین روز از نخستین سال 92 تاریخ تقویم هجری خورشیدی (!)، نخستین شماره نشریه الکترونیکی جیم ورزشی، نخستین ضمیمه هفته‌نامه جیم که از قضای روزگار خودش ضمیمه


قصه از کجا شروع شد؟

لازم است بدانید قصه از آن‌جا شروع شد که یک روز یخبندان زمستان عیال بنده تصمیم گرفت برای ناهار در برف و بوران زندگی برای بنده آش رشته درست کند و من هم از همین رو از بروبچه‌های سرویس که در یک جلسه مهم کاری با همدیگر به سر می‌بردیم خواستیم تا هر چه سریع‌تر ایده‌های نوروزی‌شان را بگویند که این وسط لسان مهدی اعتمادی به انتشار یک نشریه با کمک مخاطبان (یعنی شما خوانندگان جگر طلا) جنبید! جنبیدن لسان مهدی اعتمادی همانا و فوران ایده امثال نگارنده حقیر، مژده رنگیان، طاهره بهشتی و مجید حسین‌زاده هم همانا! 

تحریریه جیم ورزشی چه کسانی‌اند؟

ساده است. زمان آن‌قدر کم بود و شب و روزهای نزدیک نوروز آن‌قدر سریع می‌آمدند و می‌رفتند که تصمیم گرفتیم برای شروع آن دسته از عزیزانی که در سایت جیم (www.jeem.ir) عضو شده‌اند و مدتی است که با مطالب خود ما را به فیض می‌رسانند، را به عنوان هسته اولیه تحریریه جیم ورزشی به کار بگیریم تا سر فرصت بعد از تعطیلات نوروزی با شما عزیزان دیگری که برای همکاری با ما اعلام آمادگی کرده بودید، تماس بگیریم. این شد که «اسمانه»، «سیدهاشم صفدری»، «علیرضا»، «شکوفه گیلاس»، «PAEEZ» و «shiezadeh» شدند اعضای هسته ابتدایی تحریریه جیم ورزشی! این دوستان با همین نام‌های کاربری‌شان در سایت جیم برای جیم ورزشی مطلب نوشتند. مطالبی که می‌توانید در نخستین شماره جیم ورزشی آن را رویت کنید. 


جیم ورزشی چه بخش‌هایی دارد؟

جیم ورزشی در نخستین شماره‌اش دارای 5 بخش اساسی است. 5 بخشی که شالوده اصلی این نشریه الکترونیکی را شکل می‌دهد. البته تمامی این بخش‌ها به جز بخش رادیو ورزش حاصل تلاش خود شما خوانندگان عزیز است. اما این بخش‌ها عبارتند از: بخش اول به یادداشت‌های تحریریه این نشریه که از میان خود شما عزیزان است، اختصاص دارد. بخش دوم مربوط به ورزش ایران و جهان است. بخش سوم به فوتبال ایرانی و فوتبال خارجی می‌پردازد. بخش چهارم با عنوان رادیو ورزش جیم طراحی شده است. بخش پنجم هم به پخش کلیپ‌های جذاب ورزشی اختصاص دارد.


رادیو ورزش جیم چیست؟

شاید ناشناخته‌ترین بخش این نشریه، همین بخش «رادیو ورزش جیم» باشد. بخشی که یک برنامه رادیویی ورزشی است حاصل تلاش بروبچه‌های سرویس ورزش و تفریح. برنامه‌ای شاد و مهیج که در 26 دقیقه برای شما تهیه و تدارک دیده شده است. برنامه که مجید حسین‌زاه، مهدی اعتمادی، مژده رنگیان، طاهره بهشتی و مرتضی اخوان آن را برای شما اجرا می‌کنند. در این قسمت از برنامه رادیو ورزش جیم شما می‌توانید گفت وگوی مهیج مجید حسین‌زاده با ننه قرمز را بشنوید و اخبار روز جهان ورزش را از زبان بروبچه‌های سرویس ورزش بشنوید. همچنین خوانش پیامک‌های شما عزیزان که از ابتدای سال گذشته برای‌مان فرستادید با سبکی کاملا جیمی از دیگر بخش‌های جذاب این رادیو است. همچنین باید یادآور شویم در این رادیو برای اولین‌بار از سرود ملی هفته‌نامه جیم هم پرده‌برداری می‌شود!

دانلود جیم ورزشی و رادیو ورزش

شما عزیزان جان می‌توانید با رجوع به سایت جیم به آدرس آشنای www.jeem.ir و با کلیک بر روی لوگوی جیم ورزشی هم فایل نشریه الکترونیکی جیم ورزشی را دانلود کنید و هم فایل رادیو ورزش جیم را جداگانه دانلود کنید.


سخن پایانی...

اما در پایان باید بگوییم کمبود جا در این مطلب ما را بسی رنج بردیم در این صفحه! به قول پسرعمه زا: «شب همگی‌تان خوش هووووووو»! 

نظرات کاربران
کد امنیتی