برج جيم در پاريس
عجایب هفته

برج جيم در پاريس

نویسنده : این گروه خشن

يکم، سلام. دوم، الان اين پيامک شما سوال بود يا اظهار نظر، لطفا موضع‌تان را روشن کنيد تا ما هم تکليف‌مان را بدانيم. سوم، بدين وسيله اعلام مي‌کنيم که تيم گروه خشن، فقط طرفدار تيم ملي هست و بس. چهارم، شکر خدا بالاخره در يک گوشه از اين دنيا قدر واقعي ما را دانستند به اميد روزي که برج ايفل به‌نام جيم نامگذاري بشود. پنجم، سوژه شما در مورد گينس بسيار جالب بود، به روي چشم. ششم، اگر شبيه‌سازي انسان در آزمايشگاه‌هاي مخفي آمريکا انجام مي‌شود شما از کجا خبر داريد؟ هفتم، شما يک جيم‌خوان خشن به ما معرفي کن، ما در مورد ايشان خواهيم نوشت. هشتم، فعلا خدانگهدار.

خشن جان، سلام. صفحه جورواجيم، صفحه جالبي نيست؟ مطالبش بيشتر خبريه تا شگفت انگيز و جالب! 124....0915/ س. جيمي من دفعه اولمه که اس ميدم ولي هر هفته تو رو مي‌خونم. يه سوال داشتم تو طرفدار کدوم تيمي، يعني تيم‌تون طرفدار کدوم تيمه؟؟؟ 915....0937/ سلام بر خشني‌ها مي‌بينم که آبشار به اسمتون شده تو استراليا به اسم جيم. جيم مبارکا باشه 628....0937/ درباره خود گينس و پيدايشش بنويس. 151...0915/ سلام خشني: لطفا درباره شبيه سازي انسان در آزمايشگاه‌هاي مخفي آمريکا بنويس. 639....0937/ چرا در مورد خشن‌ترين جيم خوانان نمي‌نويسين؟ ها؟ 860....0935

سواري دلپذير کودکان

خبر خوب براي پدراني که علاقه دارند به کودکان خردسال‌شان سواري بدهند. طراحان به تازگي يک زين مخصوص سواري فرزندان طراحي کرده‌اند که با دقت و‌ايمني هرچه بيشتر جهت تسهيل امر سواري طراحي شده است. زين مربوطه به بدن پدر مهربان بسته مي‌شود و داراي رکاب‌هاي قابل تنظيم براي راحتي فرزند است. بر اساس گزارش‌ها قيمت اين زين که «Daddle» نام دارد تنها 34 دلار است.

شناگر ايراني در گينس

يک شناگر ايراني که در زمينه امداد در سازمان هلال احمر فعاليت مي‌کند با پيمودن 790 کيلومتر شناي برنامه‌ريزي شده در آب‌هاي آزاد در منطقه خليج فارس، موفق به شکستن رکورد گينس شد. «محمدحسين کبادي» که که مسئول پايگاه‌هاي امداد و نجات دريايي است، 68 روز پيش شناي خود را با پيام «صلح و نوع‌دوستي» از جزيره هرمز آغاز کرده و کماکان به مسير خود تا اروند کنار ادامه مي‌دهد.

آيفون همه‌کاره

ممکن است چند وقت ديگر در خبرها بشنويم که گوشي‌هاي آيفون به آبميوه‌گيري هم مجهز شدند اما فعلا به همين خبر اکتفا کنيم که به تازگي پوشش جديدي براي گوشي‌هاي آيفون ارائه شده که مجهز به اسپري فلفل است. البته اين يک اپليکيشن جديد نيست و فقط کاوري است که در گوشه کوچکي از آن يک اسپري فلفل تعبيه شده تا خانم‌ها براي جلوگيري از مزاحمت‌هاي خياباني از آن استفاده کنند.

دنياي وارونه

آيا دوست داريد که براي مدتي دنيا را وارونه ببينيد؟ مبتکران عينکي را اختراع کردهاند که درصورت استفاده از آن ميتوانيد زمين را بالاي سر و آسمان را جاي زمين مشاهده کنيد. اين عينک عجيب و غريب با کمک دو منشور، تصاوير دريافتي را 90 درجه چرخانده و آنها را بهصورت وارونه تحويل چشم شما ميدهد. لازم بهذکر است که اين عينکها هيچ کارآيي خاصي از نظر علمي و عملي نداشته و قيمت آنها 25 دلار است.

بيمارستان فيل‌ها

مرز ميان دو کشور تايلند و ميانمار هنوز پوشيده از مين‌هايي است که قربانيان اصلي آن‌ها فيل‌هاي بي‌زباني هستند که معمولا دست يا پاي‌شان را از دست مي‌دهند. با اين شرايط بيمارستاني در تايلند راه‌اندازي شده است که براي فيل‌هاي مجروح، عضو مصنوعي مي‌سازد. اين فيل‌ها که بيشتر در سنين کودکي به اين بيمارستان آورده مي‌شوند گاهي تا پايان عمر تحت نظر پزشکان بيمارستان قرار مي‌گيرند.

الاغ تاکسي

مسئولان يکي از شهرهاي ايتاليا اعلام کردند که قصد دارند تعداد زيادي الاغ را وارد ناوگان حمل و نقل دورن‌شهري بکنند. مسئولان شهر «سنت اوربينو» افزودند که طرح «الاغ تاکسي» علاوه بر اين که براي تعداد بسياري از ساکنان شهر سبب ايجاد شغل خواهد شد، به‌عنوان يک راه حل براي جلوگيري از آلايندگي هوا نيز کاربرد دارد. ساکنان اين شهر هم‌اکنون مي‌توانند از طريق تلفن نسبت به رزرو الاغ تاکسي اقدام کنند.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
کافه جهان نما

دهلی نو شهر سکانس های بی پایان

٩٥/١١/٢٨
برگزیده سایت

نقطه سر خط به توان 3

٩٥/١١/٢٨

نفس های آخر

٩٥/١١/٢٨
شگرد خفن

چگونه از دست اینترنت اکسپلورر خلاص شویم

٩٥/١١/٢٨
درباره شخصیت‌های فیلم‌های ماجرای نیمروز، سیانور و امکان مینا و تصویری که از سازمان منافقین برای ما می‌

ماجرای منافقین

٩٥/١١/٢٨
جاکتابی

مردی که گورش گم شد

٩٥/١١/٢٨
شاخ هفته

پلک بگشا صنما، صبح مرا روح ببخش

٩٥/١١/٢٨
تلگجیم

تلگجیم 475

٩٥/١١/٢٨
مستند «فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه»؛ روایتی پی پرده از گروهک تروریستی منافقین

قربانی ایدئولوژی پدر

٩٥/١١/٢٨
ذهن زیبا

ذهن زیبا 475

٩٥/١١/٢٨
چند روایت برای این‌که روزهای قبل از عیدمان متفاوت شود

عید نوروز را از اسفند شروع کنیم

٩٥/١١/٢٨
آنتن

ظرفیت پشت یخچال تکمیل است

٩٥/١١/٢٨
مینیمال

کی عروسی گرفتن از مد می افتد؟

٩٥/١١/٢٨
درباره برد شیرین آبی‌ها در دربی یکشنبه که به یک قهرمانی می‌ارزید

تیم خوب منصوریان، تیم بد برانکو!

٩٥/١١/٢٨
فتوچاپ

فتوچاپ 475

٩٥/١١/٢٨
حکایت هفته

اندر حکایت مریدان و ناله های ایشان

٩٥/١١/٢٨
چهره هفته

در چیستی اصولگرایی

٩٥/١١/٢٨
درباره انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال و پایان کشمکش برای نیمکت

«ویچ» غیر کروات این بار برای والیبال

٩٥/١١/٢٨
بهـتــرین فروشــگاه‌هـای اینتـــرنــــتی ایـران را کــامــل بشــناســید

#خرید_اینترنتی

٩٥/١١/٢٨
نکاتی درباره زندگی ورزشی و شخصی مربی جدید تیم‌ملی والیبال ایران

کولاک کن کولاکوویچ!

٩٥/١١/٢٨
تبلیغات
تبلیغات