قيمت لوازم صوتي و تصويري
عجايب هفته

قيمت لوازم صوتي و تصويري

نویسنده : اين گروه خشن

يکم، سلام. دوم، شما دوباره يک نگاهي به اين سوژه‌ها بنداز، مو به تن آدم سيخ ميشه، حالا يک لطفي بکن، شما به طور کامل در مورد ارتباط هري پاتر با فراماسونري براي ما بنويس تا ما بيشتر ملتفت بشيم. سوم، خشن‌ترين گروه‌هاي دنيا در چه زمينه‌اي؟ موسيقي؟ ورزش؟ چي؟ چهارم، حالا اين سئوال که سئوال جالبيه ولي شما خودت به‌عنوان نفر اول چرا نگفتي؟ پنجم، بالارفتن قيمت دلار که هزار و يک نتيجه داره، به نظر شما مهم‌ترين دغدغه يک جوون بالارفتن قيمت لوازم صوتي و تصويريه؟ ششم، تا به حال چند مرتبه درباره اولين‌ها نوشتيم، اما اين موضوع اين‌قدر وسيعه که حالاحالاها تمومي نداره.

سلام جيمي براي خشني‌ها: در مورد زجرآورترين مرگ‌هاي دنيا بنويس يا بيرحم‌ترين قاتل‌ها. اگه ميشه درباره ارتباط هري پاتر با فراماسونري هم بنويسيد. دستت لا در نره! 974....0910/ لطفا در مورد خشن‌ترين گروه‌هاي دنيا بنويس. 698....0915/ ميگم يه سوال چاپ کن اگه يه چوب جادو داشتين چي‌کار مي‌کردين؟ 696....0935/ درباره بالا رفتن قيمت دلار و در پي اون بالا رفتن قيمت وسايل صوتي و تصويري بنويس. 294....0936/ سلام خشني جون. لطفا درباره اولين‌ها بنويس. دستت مرسي 163....0915/

پر ميليون دلاري

يک عدد از پرهاي پرنده منقرض شده‌اي در يک حراجي در کشور نيوزلند به‌قيمت 6 ميليون دلار به‌فروش رسيد. اين پرنده که «هويا» نام دارد براي آخرين بار در سال 1907 ديده شده و گفته مي‌شود که قبايل باستاني نيوزلند از پر اين پرنده به‌عنوان زينت لباس خود استفاده مي‌کردند. تا پيش از اين حراجي عجيب و غريب، گران‌قيمت‌ترين پر جهان تنها به قيمت 2 هزار و 800 دلار به‌فروش رسيده بود.

يک سينماي متفاوت

يک شهروند خلاق چيني با يک ايده کاملا بکر، سينمايي ويژه نابينايان راه‌اندازي کرده است. تعجب نکنيد در اين سينماي کوچک و شخصي واقعا فيلم پخش مي‌شود با اين توضيح که در تمام طول مدت نمايش، صاحب سينما در کنار صفحه نمايش مي‌ايستد و تمام اتفاقات صحنه و حتي حالات چهره شخصيت‌هاي فيلم را با جزئيات کامل براي مخاطبان تعريف مي‌کند تا آن‌ها فيلم را به‌طور کامل بفهمند.

قصر متحرک

شرکت «مرشي موبايل» به‌تازگي از گران‌ترين و لوکس‌ترين خانه متحرک جهان رونمايي کرده است. اين خانه که «المينت پلازو» نام دارد درون يک اتوبوس خاص گرفته و در دو طبقه ساخته شده است. اين قصر متحرک مجهز به امکاناتي مانند اتاق خواب، سرويس بهداشتي، سالن کنفرانس، بالکن و 8 نمايشگر 40 اينچي LCD است. المينت پلازو 5/2 متر ارتفاع، 12 متر طول و در مساحتي معادل 20 متر مربع ساخته شده است.

جرات داري گريه نکن

پس از اتمام مراسم تشييع جنازه رهبر سابق کره شمالي، حکومت اين کشور اعلام کرده افرادي را که عمدا در مراسم سوگواري «کيم جونگ ايل» شرکت نکرده و يا در آن مراسم از گريه و زاري خودداري کرده‌اند تحت تعقيب قرار خواهد داد. جرم اين افراد اين است که سهل‌انگاري آن‌ها به اين معني بوده است که فوت رهبر سابق اهميت ندارد، لذا آن‌ها به 6 ماه کار اجباري در اردوگاه محکوم خواهند شد.

گران‌ترين چاي جهان

يک مرد چيني با يک کشف جالب توجه، ميليون‌ها دلار درآمد کسب کرده است. بنابر خبرها نوعي پاندا در کوهستان‌هاي چين زندگي مي‌کند که در شرايط خاصي، نوعي چاي سبز در لانه‌اش رشد مي‌کند که بسيار گران‌قيمت است. اين مرد چيني موفق شده است با کشت اين چاي در مزرعه شخصي‌اش، 11 هزار تن از آن را توليد کند که هر 500 گرم از اين چاي در بازار چين 35 هزار دلار فروخته مي‌شود.

رويايي کودکي

«جاناتان تراپ» نام يک مرد 38 ساله فرانسوي است که عمليات متهورانه پيرمرد کارتون «آپ» را جامه عمل پوشانده است. اين ماجراجوي خوش‌فکر که از دوران کودکي روياي سفر با بادکنک بر فراز کوه‌هاي آلپ را در سر مي‌پرورانده است موفق شد با ساخت بالني که از ترکيب چندين بادکنک هليومي ساخته شده بود. سفر رويايي‌اش را از فرانسه آغاز و پس از 12 ساعت پرواز و عبور از کوه‌هاي آلپ در ايتاليا فرود بيايد.

نظرات کاربران
کد امنیتی