يک مقدمه عجيب براي عجايب هفته
عجايب هفته

يک مقدمه عجيب براي عجايب هفته

نویسنده :

يک مقدمه عجيب براي عجايب هفته
اين هفته با احتساب آن هفته با دومين عجايب هفته در خدمت شما هستيم. اميدواريم هفته آينده با عجايب هفته عجيب‌تري در خدمت شما باشيم. اصولا ما چون هفته‌نامه هستيم، هفته به هفته به روز مي‌شويم، پس اگر احساس مي‌کنيد عجايب اين هفته را بين هفته جايي شنيده‌ايد يا خوانده‌ايد عجيب نيست، اما عجايب هفته ما گلچين و شسته رفته‌تر است، البته عجيب اين‌که اين هفته هم اين همه عجايب‌گير آورديم تا در عجايب هفته به شما بگوييم.

بز حادثه جو
* بزي که در تصوير ملاحظه مي‌فرماييد علي‌رغم زور يک عدد ميمون بر پشتش با چهار پايش مبادرت به بند بازي روي يک طناب نازک مي‌کند. باز بگوييد اين صفحه جورواجيم با اين ستون عجايب هفته‌اش به درد نمي‌خورد، رفتيم بز بندباز گير آورديم باز هم متلک مي‌شنويم.

پايتخت قتل و حادثه جهان
* نام پرخطرترين نقاط کره زمين براساس آخرين گزارش جهاني درباره امنيت فردي و کيفيت زندگي، اعلام شد. بر اين اساس، بالاترين ميزان قتل در جهان به شهر کاراکاس، پايتخت ونزوئلا اختصاص دارد. بعدش شهر خوارز مکزيک، بغداد، ديترويت و نيو اورلئان در آمريکا، کراچي پاکستان، کيپ‌تاون در آفريقاي‌جنوبي، مسکو در روسيه، بيروت لبنان و کينشاسا در جمهوري دموکراتيک کنگو. اما عجايب ماجرا در اين است که کاراکاس به‌دليل نرخ بالاي قتل سالانه (130 نفر از هر 100 هزار نفر) به‌عنوان پايتخت قتل در جهان نام گرفته است.

پدربزرگ پيرپکاچکي در هندوستان!
* يک مرتاض 83 ساله هندي مدعي شده 70 سال بدون آب و غذا زنده مانده و حالا هم 30 پزشک هندي را سرکار گذاشته تا ادعاي او را اثبات يا رد کنند. ضمنا چندي قبل خانواده بهروز پيرپکاچکي از گم شدن پدربزرگ خود خبر دادند. پزشکان اين مرتاض طي چند روز اخير اجازه هيچ نوع خورد و خوراکي را به اين مرد نداده‌اند.

حادثه همسرکشي بهانه خود‌کشي
* يک مرد برزيلي که به آخر خط رسيده بود و حوصله عيال گرامي‌اش را نداشت، 7 گلوله ناقابل به همسرش شليک کرد، در ادامه هم براي خودکشي با سرعت جنون‌آميزي در خيابان رانندگي کرد و به عمد خود را به يک دستگاه ميني‌بوس کوباند. در اين حادثه ميني‌بوس واژگون شد و مرد برزيلي به همراه 5 تن از مسافران ميني‌بوس کشته شدند، اما از قرار همسر مرد عمرش به دنيا بود و از تيراندازي جان سالم به در برد و مرد نمي‌دانست. البته شايد هم مرد بي‌چاره فهميده که همسرش از 7 گلوله نمرده براي همين خودش را کشته است.

گريه کودکان حادثه نيافريد
* هفته قبل يک مسابقه جالب در ژاپن برگزار شد به نام «گريه کودکان». اين مسابقه که جوايز ارزنده‌اي هم دارد طي 400 سال اخير براي دفع شياطين برگزار مي‌شود. گويا خانواده‌هايي که به جايزه اين مسابقه نياز مبرم دارند با «ناخن‌جله» کودکان خود را وادار به گريه مي‌کنند.

کودک و پيرزني حادثه آفريدند

*پسر 8 ساله آمريکايي که همراه مادربزرگ مهربانش سوار کاميون بودند پس از سکته مادربزرگ کنترل کاميون را به دست مي‌گيرد و حتي در کنار جاده پارک مي‌کند. محققين به دنبال کشف اين ابهام هستند که مگر پاي بچه‌ها به پدال‌هاي کاميون مي‌رسد؟ البته از پسري که مادربزرگش راننده کاميون باشد هر کاري بر مي‌آيد.

يک دختر خوش زبون
* اصولا خانم‌ها هميشه خوش سر و زبان‌تر از جمعيت ذکور هستند، نمونه‌اش يک دختر 2 ساله مکزيکي که به 3 زبان مختلف شامل انگليسي، اسپانيايي و فرانسه صحبت مي‌کند. زبان مادري هم که اشانتيون روش بوده!

هي به پا حادثه نيافريني!
* تهديدات الکي آمريکا عليه کشورمان باعث شد «سيد علي مجابي» کوچک‌ترين نامه جهان را بر روي يک دانه برنج خطاب به اوباما بنويسد. متن اين نامه طولاني است و خلاصه در آن به اوباما و دار و دسته‌اش توصيه مي‌شود که مواظب باشند حادثه نيافرينندکه دچار حادثه مي‌شوند.

مهريه افسانه‌اي
* يک جوان سرخوش که 500 هزار شاخه گل ارکيده را مهريه همسرش کرده بود به پرداخت ماهيانه 5 شاخه براي طلاق محکوم شد. به اين ترتيب اين جوان بايد طي 100 هزار ماه اين مهريه را بپردازد. 100 هزار ماه هم يعني 8333 سال و اين يعني خيلي! هي به پا حادثه نيافريني!

نظرات کاربران
کد امنیتی