این 15 نفر
آنتن

این 15 نفر

نویسنده : امیرسعید صبا

سلام بر جیم خوانان عزیز

اصولا سریش بعضی ما در بعضی از جاها جوری عمل می‌کند که با کاردک هم امکان جدایی‌مان وجود ندارد بلکه باید کمی تینر رقیق شده زیرمان بریزند تا بتوانند پس از کلی ضرب و زور جدایمان کنند. یکی از انواع این سریش‌ها همانا سریش خدمت است، یعنی طرف جوری به صندلی خدمت می‌چسبد که نه خادم‌های منتظر در صف خدمت‌رسانی راضی به این همه خدمت‌رسانی هستند و نه اربابانی که البته خدمت خاصی هم در این همه سال از خدمت‌رسان مذکور ندیده‌اند! لذا این جور می‌شود که خدمت‌رسان عزیز، موهای سرش که چه عرض کنم، استخوان کتفش هم مثل دندان‌هایش زرد می‌شود و می‌ریزد ولی دست از میزش و خدمت رساندنش برنمی‌دارد! 

یک وقت فکر نکنید که این قبیل خادم‌های سریش فقط و فقط در مسئولیت‌های دولتی یافت می‌شوند، نخیر این خادم‌ها در هر شکل و لباسی وجود دارند و تشنه خدمت کردن هستند، حتی در همین جیم خودمان!

بله ما هم در جیم برخی همکارانی داریم که از بس روی صندلی‌شان نشسته‌اند و جای خودشان را به کس دیگری نداده‌اند که رفته رفته صندلی فرم بدن آن‌ها را به خود گرفته و اصلا قابل استفاده برای افراد دیگر نیست! در این مواقع تینر هم کاربرد ندارد و تنها راه جدا کردن این فسیل‌ها از روی صندلی‌شان همانا سوزاندن هر دوی آن‌ها با یکدیگر است. هر چند مورد داشتیم که آتش هم به وی کارساز نیفتاده و پس از زغال شدن نیز به کار خود ادامه داده‌اند!این را هم همین اول کار بگویم که مشغول الذمه هستید اگر فکر کنید منظورم از «برخی همکارانم»، همانا پایان‌نامه‌نویس جیم باشد که چهار چنگولی به ستونش چسبیده است. نخیر ما اصلا به این پیرمرد عزیز که در نشریه جوانان مطلب می‌نویسد، ارادت ویژه‌ای داریم و برایش طول عمر آرزومندیم که هزار سال دیگر هم همچنان مطالب یخ در بهشتش را بنویسد و خودش تنهایی بخواند و لذتش را ببرد، ما که بخیل نیستیم اصلا ما چه کار به کار این‌ها داریم؟!

لذا شما تصور کنید که مراد ما همان برخی از همکاران هستند و لطفا جایی هم نقل نکنید و بین خودمان بماند!اما چه نشسته‌اید که باید خبر خوشی هم اعلام کنم و آن این است که به تازگی 15 نویسنده با میانگین سنی 21 سال پیدا کرده‌ایم که پس از خشک شدن مهر عکس شناسنامه‌شان اکنون این فرصت را پیدا کرده‌اند که در سایت جیم مطلب بنویسند. آن هم چه نوشتنی، یکی از یکی باقلواتر! مطلب داشته‌ایم که از بس شیرین بوده همین که شروع کردیم به خواندنش همانند قند، آب شده است و حسرت آخرش به دلمان مانده است! خلاصه این که عن قریب است که این 15 نفر پس از نشان دادن خودشان در سایت یواش یواش به جیم اصلی بیایند و این جا هم خودشان را نشان دهند. 

نظرات کاربران
کد امنیتی