حال و روز شب عید ما!
آنتن

حال و روز شب عید ما!

نویسنده : امیر سعید صبا

سلام بر جیم خوانان عزیز. اگر از احوال ما جویایید، ملالی نیست جز دوری شما. راستش این روزها به شدت درگیر کارهای آخر سال و شب عید هستیم و کمتر فرصت می‌کنیم با شما صحبت کنیم، برای همین اگر یک هفته در میان مزاحم شما می‌شویم باید ما را ببخشید. البته که احتمالا شما هم درگیر کارهای شب عید خودتان باشید و حال بنده را درک می‌کنید. 

از کسبه محترم پنهان نیست پس از شما چه پنهان که این روزها وقت سر خواراندن ندارم. این همه خرید کرده‌ام اما هنوز خرید کیف و کفش عید مانده است. چون قبلش باید لباس عیدی که سفارش داده‌ام از بورکینافاسوی غربی، وارد فشن شوی تهران شود و پس از نمایش به دستم برسد تا بتوانم کیف و کفشم را با آن ست کنم. به هر حال کمی آشنایی با مبانی رنگ‌شناسی می‌تواند کمک شایانی به تیپ و تال ما بکند. 

البته همان‌طور که مستحضر هستید خرید شب عید تنها به خرید کیف و کفش و لباس و عینک آفتابی و ساعت مچی و دم‌کنی برنج خلاصه نمی‌شود و میوه و شیرینی و آجیل را هم در بر می‌گیرد. که امسال جوری ما را در برگرفته است که از شدت فشار نفس‌مان بند آمده است. بس که ارزانی و فراوانی است و انسان نمی‌تواند جلوی خودش در خرید کردن را بگیرد. باورتان نمی‌شود همین مدیر اجرایی تا حالا 4 تا کیسه پسته و 2 تا کیسه چلغوز خریداری کرده است که مبادا مهمان‌ها بیشتر از حد معمول بیایند و ما پیش آن‌ها خجالت‌زده شویم. هر چه به او می‌گوییم که جیم در ایام نوروز تعطیل است و کسی به ما سر نمی‌زد به خرجش نمی‌رود که نمی‌رود. خلاصه این که یخچال ما دیگر جا ندارد و مقداری از گوشت و مرغ‌هایمان بیرون مانده است، تو رو خدا اگرشما عید امسال منزل تشریف ندارید و برای تغییر آب و هوا قصد دارید یک توک پا تا جزایر قناری بروید و برگردید، لطفا کلید خانه‌تان را به ما بسپارید که هم گوشت و مرغ‌های ما مکانی برای نگهداری داشته باشند و هم گل‌های شما خشک نشوند!

ما که امسال مجبوریم به دلیل شرایط بد اقتصادی قید مسافرت در نیمه اول تعطیلات را بزنیم ولی برای نیمه دوم که نیمه مربی‌ها باشد یک سری برنامه‌هایی در پیش داریم شاید با دو تا هافبک بازی کنیم و طارمی جناح چپ را پوشش دهد! 

اگر فوتبالی نیستید و به برنده باش رای داده‌اید، حداقل سفارش ما را به رئیس شعبه بانک سر محل بکنید. دیروز رفتیم پیشش تا یک چند عدد کارت هدیه به عنوان عیدی شب عید برای بچه‌ها بگیریم که می‌گوید حسابت موجودی ندارد در حالی که دارد، اگر بانک هم آشنا ندارید حداقل یک دکتر مغز و اعصاب بهتر معرفی کنید، به نظرم قرص‌های دکتر قبلی دیگر جواب نمی‌دهد...

نظرات کاربران
کد امنیتی