مزیت کوپن برای دهه نودی‌ها
پایان نامه

مزیت کوپن برای دهه نودی‌ها

نویسنده : سعید برند

این هفته با کلی خبر خوش در خدمت شما هستم، خبر خوش اول این که 50 هزار راس گوسفند خارجی با کشتی وارد کشور می‌شود، یعنی به ازای هر یک میلیون و 600 هزار نفر، یک راس گوسفند وارد شده که می‌توانیم دور هم به سیخ بکشیمش! خبر خوش دوم این‌که هم اکنون سایت فروش خودروسازی باز شد و خبر خوش سوم این‌که 30 هزار تن مرغ خارجی نیز تا شب عید وارد کشور می‌شود. بله خبر رسید که هم اکنون سایت فروش خودروسازی، بسته شد و در این جیک ثانیه 1864293 نفر از هم وطنانمان توانستند پیش فروش غیرقطعی خودرو با موعد تحویل سال 1412 را انجام دهند، که از همین جا این موفقیت بزرگ اقتصادی را به این عزیزان تبریک عرض می‌کنم، درضمن جاماندگان این تورنمنت در جریان باشند که از همین لحظه حواله این خودروها در سایت دیوار با 18 درصد سود روز شمار خرید و فروش می‌شود. 

با این حال از مسئولان محترم خواهشمندیم، اگر به فکر مردم نیستند که نیستند، حداقل به فکر خودشان باشند و حتی‌الامکان پراید را گران نکنند. چرا که به هر حال سال دیگر انتخابات مجلس و دو سال بعدش انتخابات ریاست جمهوری است و با این اوضاع، دیگر هیچ کاندیدایی نمی‌تواند با پراید به وزارت کشور برود و ساده‌زیستی‌اش را به مردم نشان دهد.  

البته با بازگشت «کوپن» واقعا جای نگرانی نیست. چرا که این عزیزان می‌توانند ساده‌زیستی خود را با نشان دادن کوپن‌ قند و شکرشان نشان دهند.

واقعا بازگشت کوپن در کنار توزیع عادلانه و سایر مزیت‌های اقتصادی که دارد یک مزیت بزرگ اجتماعی هم دارد و آن همانا شکستن شاخ و ریختن کرک و ایضا پر این دهه نودی‌ها بود! چرا که این افراد بدجوری برای ما دهه شصتی‌ها فاز می‌گرفتند و فخر می‌فروختند! حال دیدن آن‌ها به صورت کوپن به دست، در صف پنیر 100 گرمی بسیار لذت بخش می‌باشد.

نظرات کاربران
کد امنیتی