بهترین پست های اینستاگرام تان در یک نگاه
جذاب ترین پست های سال ۲۰۱۷ را یکجا ببینید

بهترین پست های اینستاگرام تان در یک نگاه

نویسنده : محمد اخلاقی

اگر اهل اینستاگرام باشید، حتما میزان لایک و کامنت‌های مخاطبین‌تان را همیشه زیر نظر دارید. دقت کرده‌اید، بعد از ارسال یک پست جدید، منتظر بازخورد دوستانتان هستید تا ببینید که آ‌ن‌ها چه نظری درباره آخرین پست شما دارند. حالا اگر برایتان جالب است که بدانید در سال ۲۰۱۷ محبوب‌ترین پست‌هایتان کدام‌ها بوده‌اند، با ما همراه باشید.

قبل از معروف شدن ایسنتاگرام، در سال‌های گذشته فیس بوک امکانی داشت که در پایان هر سال میلادی، بهترین پست‌های شما را در قالب یک ویدئو همراه با تعداد لایک و کامنت برایتان منتشر می‌کرد؛ هرچند در حال حاضر اینستاگرام خودش چنین امکانی را در اختیار کاربران قرار نداده است، اما وب سایت ۲۰۱۷bestnine تلاش کرده است تا این خلا را پر کند. این وب سایت ۹ پست پر لایک شما را در قالب یک عکس کنار هم قرار داده و مجموع لایک‌های آن‌ها را در پایین تصویر به شما نشان می‌دهد. روال کار بسیار ساده است. کافیست به وب سایت ۲۰۱۷bestnine رفته و آی دی اینستاگرام خود را در کادر مشخص شده وارد کنید، سپس دکمه get را بزنید تا این وب سایت عکس‌های اکانتتان را پایش کند و ۹ عکس برگزیده را انتخاب کند. البته دقت داشته باشید که باید اکانت شما Public باشد تا وب سایت اجازه پایش اکانتتان را داشته باشد، یعنی اکانت‌های Private نمی‌توانند از این امکان بهره مند باشند.

بهترین های 2017 اینستاگرام

 

در پایان بعد از پایش و جستجو، عکس‌های برگزیده در قالبی زیبا در کنار هم قرار می‌گیرند. تعداد پست‌های شما در این سال به همراه مجموع لایک‌های مخاطبین‌تان در پایین عکس همانند تصویر بالا درج می‌شوند. تصویر نهایی از داخل وب سایت امکان اشتراک گذاری در اینستاگرام، فیس بوک و توئیتر را دارند. همچنین می‌توانید با ذخیره کردن تصویر آن را در دیگر شبکه‌های اجتماعی نظیر مرحوم تلگرام(!) به اشتراک بگذارید.

اگر اینستاگرامر هستید، پیشنهاد می‌کنم همین الان به وب سایت ۲۰۱۷bestnine رفته و گلچین سال گذشته میلادی را باری خودتان تهیه کنید.

https://2017bestnine.com/

برچسب ها
بهترین عکس های اینستاگرامتان
بهترین عکس های 2017 اینستاگرام
بهترین های اینستاگرام
بهترین پست های اینستاگرام
bestnine
سایت bestnine2017
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی