تاثیر زن غر غرو بر درمان مرض قند
هم درد و هم درمان تویی

تاثیر زن غر غرو بر درمان مرض قند

نویسنده : ناصر جوادی

غر بزن خاتون، تا کی می‌خواهی فقط مستمع باشی و هیچ نگویی و من یک پی حرف بزنم؟ البته از حق نگذریم،  مستمع خوبی هستی و هی من را بر سر ذوق می‌آوری که بیاییم و با تو درد و دل کنم، اما گاهی خودت هم حرف بزن. هی حرف‌هایت را نریز توی ایموجی ‌ها و شکلک‌ها. حالا اگر حرفی نداری لااقل غر که بزن خاتون. به قول سهراب سپهری: غرهای تو خوب است، غرهای تو سبزینه آن گیاه عجیبی است که در انتهای صمیمیت حزن می‌روید. به خاطر من هم که شده غر بزن، بله به خاطر من غر بزن! 

چرا؟ 

الان می‌گویم؛ این محقق ها را که می‌شناسی از بس بیکاری بهشان فشار آورده موش‌ها را ول کرده‌اند و رفته‌اند سراغ تحقیق روی چیزهای عجیب و غریب که آدم که هیچ، داداش بی‌درک و ذوقت هم اگر بشنود شاخ در می‌آورد. این بار هم پی برده‌اند که غر زدن زن‌ها برای مرض قند خوب است، و مردانی که زن غرغرو دارند کمتر به مرض قند دچار می‌شوند. متوفورمین ۵۰۰ من، شوخیه مگه بذاری بری غر نزنی؟! غر بزن برایم. تا غر تو همه آن نون خامه‌ای‌ها و هندوانه‌ها و خرمالوها و باقلواها و باقی قندیجاتی که شب یلدا خوردم را بشورد ببرد! تو گلی بن کلامید کی بودی خاتون. آ.اس.آ ۸۰ من گلوکز خونم را تنظیم کن.

به چه غر بزنی؟ این سوال است که می‌پرسی؟ به زمین غر بزن که اینهو موبایل‌های ۱۱۰۰ رفته روی حالت ویبره و هی فرت و فرت می‌لرزد، به زمان غر بزن که همینجور تخته گاز دارد می‌رود و اصلا حواسش نیست که من و تو داریم در حسرت وصال هم پیر می‌شویم. اصلا به این تخم مرغ غر بزن که یکهو ۷۰ درصد گران شد تا لذت همین نیمروهای عسلی صبح و املت را هم از ما بگیرد. بی‌انصاف هر شانه‌اش شده ۲۰ هزار تومان انگاری تخم طاووس است! 

اصلا به هرچه دلت می‌خواهد غر بزن خاتونم.

برچسب ها
تاثیر زن غر غرو در درمان مرض قند
درمان مرض قند با زن غرغرو
مزایا زن غرغرو
زن غرغرو
یادداشت طنز
درمان مرض قند
نظرات کاربران
کد امنیتی
fatemeh_noei
fatemeh_noei
٩٦/١٠/٠٤
٠
٠
😀😀 طبق معمول عالی بود
naser_j
naser_j
٩٦/١٠/٠٥
٠
٠
ممنون :)
ژاله
ژاله
٩٦/١٠/٠٥
٠
٠
عالی! عالی! برم به شوهرم غر بزنم و جونش رو نجات بدم. خخخ :)))
لیلی
لیلی
٩٦/١٠/٠٨
٠
٠
😁
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/١٠/٠٩
٠
٠
خخخ جالب بود :)