برویم یک گوشه سبوس‌مان را بخوریم
نماینده های مجلس در مضیقه مالی!

برویم یک گوشه سبوس‌مان را بخوریم

نویسنده : محمدعلی محمدپور

پنجشنبه را در حالی آغاز می‌کنیم که در آستانه شب یلدا قرار داریم، امیدوارم در این شب فرخنده، حسابی بهتان خوش بگذرد و بتوانید به اندازه یک سال‌تان ویتامین مورد نظر بدن‌تان را جذب کنید. البته اشاره می‌کنند حقوق خیلی‌ها را نریخته‌اند و هر کس رفته میوه فروشی، وضع قیمت‌ها و جیب خودش را که دیده به عمو میوه فروش گفته پس من یک موز برداشتم و آمده بیرون. بهرحال فقط این شما نیستید که در مضیقه مالی هستید حتی نمایندگان مجلس هم آه در بساط ندارند که توی ماست بزنند بخورند به جایش ماهیچه را توی ماست می‌زنند می‌خورند.

ریاست محترم مجلس، آقای لاریجانی در جایی فرموده‌اند: «مردم تصور نکنند کشور بودجه پر و پیمانی دارد» یعنی غیرمستقیم خواستند این را به ما بگویند که با این بودجه حقوق نمایندگان را هم نمی‌توانیم بدهیم، واقعا شما چه انتظاری دارید. ایشان منظورشان این است که باور کنید همه‌اش برای ما ضرر است. پس این قدر بودجه بودجه نکنید که می‌گویم حداد عادل بیاید اسم‌تان را عوض کند و یک چیزی بگذارد که رویتان نشود در معرض عموم حاضر شوید.

آقای پزشکیان هم اخیرا درباره حقوق نمایندگان مجلس فرموده‌اند: «حقوق نمایندگان از حقوق رانندگان‌شان کمتر است» خب ما اولین چیزی که می‌فهمیم این است که نمایندگان عزیز راننده دارند و خودشان رانندگی نمی‌کنند. دومین چیزی هم که می‌فهمیم این است که حقوق راننده‌های نمایندگان مجلس واقعا زیاد است و سومین چیز هم اینکه می‌خواهیم ببینیم دقیقا کجا راننده نماینده مجلس استخدام می‌کنند ما برویم راننده بشویم. 

همان طور که احتمالا شنیده‌اید در بودجه سال 97 حقوق نمایندگان به بیست میلیون رسیده است که واقعا حقوق کمی است، در همین راستا یک نماینده که پیش من درد دل‌هایش را می‌کرد، گفت: «باور کنین همینم که تصویب می‌کنیم، از این ماه به اون ماه‌مون کفاف نمیده با یک سر عائله». از طرفی آقای تاجگردون هم اظهار کرده‌اند: «نماینده مجلس هیچ کاری هم نکند باید ۱۰ میلیون تومان بگیرد» واقعا هم حرف درستی است منتهی نمی‌دانم چرا ما مردم از صبح تا شب کار می‌کنیم آخرش یک ریال کف دست‌مان نمی‌گذارند. واقعا لازم است بررسی شود آقای تاجگردون خر و پفی چند حساب کرده‌اند که ده میلیون باید به نماینده‌ای که هیچ کاری نمی‌کند باید بدهیم. اصلا مگر ما نماینده فرستاده‌ایم که هیچ کار نکند؟ وقتی با هیچ کاری نکردن این عزیزان ده میلیون می‌گیرند معلوم نیست با خوردن هر گلابی یا زدن هر فریاد توی مجلس چقدر می‌گیرند؟ الان می‌خواهم بدانم حقوق آقای عارف یا کواکبیان چقدر است؟

آقای کواکبیان البته گفته‌اند: «باور کنید نمایندگی تهران برای ما زندگی نگذاشته است» واقعا ما راضی به این همه اذیت شدن دوستان نیستیم. به نظر می‌رسد آقای کواکبیان هر روز صبح ساعت هشت که می‌خواهد بیدار شود صورتش را بشوید برود مجلس، با خودش می‌گوید: «باز هم یه روز کسل کننده دیگه. معلوم نیست امروز باید چند تا داد بزنم تا روزم شب بشه. آخه چی می‌شد همین جا از زیر پتو داد می‌زدم حقوقم رو می‌دادند» واقعا دل‌مان خیلی برای این نماینده‌های مجلس می‌سوزد که این جور از کار و زندگی افتاده‌اند و همه‌اش هم تقصیر ما مردم است که این قدر مشکلات داریم. بیایید همین جا قول بدهیم که دیگر این قدر دردسر برای نماینده‌های عزیز مجلس و دولت گرامی درست نکنیم و همه‌مان برویم یک گوشه سبوس‌مان را بخوریم.

برچسب ها
حقوق نمایندگان مجلس
ماجرای وزیر و سبوس
اظهار نظر عجیب لاریجانی
حقوق یک نماینده مجلس
نظرات کاربران
کد امنیتی
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٦/٠٩/٣٠
٠
١
میفرما که از نخورده بگیر بده به خورده!
حس معلق
حس معلق
٩٦/١٠/٠٢
٠
٠
یه زمان میگفتیم آقا نبرید... نخورید... به فکر مردم باشید ! الان به جایی رسیدیم میگیم آقا ببرید ... بخورید ... یه ذره هم به فکر مردم باشید (غیر ایام انتخابات)!!!!
مریم
مریم
٩٦/١٠/٠٢
٠
٠
به نظرم کلیپ ماجرا رو دوباره ببینین تا متوجه شین فقط یه شوخی بود