تعطیلات نیم فصل عشق و عاشقی
قطع شدن یارانه در صدر جدول

تعطیلات نیم فصل عشق و عاشقی

نویسنده : ناصر جوادی

خاتون! تا امروز فکر می‌کردم بدترین چیز این دنیا نداشتن توست، ولی امروز فهمیدم داشتن تو و گرانی هم چیزی از نداشتنت کم نمی‌آورد. ولی از جفت این‌ها بدتر قطع شدن یارانه است. این احتمال قطع شدن یارانه چنان استرسی دارد که مطمئنم اگر فرهاد و مجنون هم دچارش می‌شدند عاشقی یادشان می‌رفت، من که دیگر جای خود دارم. بی‌تعارف بگویم خاتون؛ اگر بخواهم جدول رده بندی بدبختی‌هایم را ترسیم کنم قطع شدن یارانه مثل پرسپولیس با اختلاف فاحش صدر نشین است و نداشتن تو مثل پارس جم جنوبی دوم.

جان؟ افزایش عوارض خروج از کشور؟ تو هم دلت خوش است‌ها خاتون. من دورترین جایی که رفته‌ام عوارضی جاده قم بوده، افزایش عوارض خروج از کشور در جدول بدبختی‌هایم از مشکی پوشان دیار خراسان هم پایین‌تر است، اصلا خیلی وقت است که این جور مسائل به جدول لیگ دسته یک بدبخی‌هایم سقوط کرده‌اند. باز این خبر احتمال گرانی بنزین را بگویی که مثل استقلال حلزون طور به بالای جدول نزدیک می‌شود یک چیزی. گرانی نان هم که مدتی به جمع بالا نشینان پیوسته بود خدا را شکر فعلا منتفی شد و مثل پدیده که ۶ امتیازش کسر شده یکهو به رتبه دهم سقوط کرد. خلاصه که خاتون تازه فهمیدم این مقاومت و سنگ اندازی پدر و برادرت زیاد هم بد نبوده و به قول طارمی یک خیریتی در آن بوده، اصلا من می‌گویم بیا یک مدتی این فیتیله عشق‌مان را پایین بکشیم و خیال کنیم تعطیلات نیم فصل است تا ببینیم وضعیت یارانه‌ها چه می‌شود. اگر یارانه من قطع شد و یارانه تو قطع نشد دوباره من برایت می‌میرم. اگر یارانه من قطع نشد و یارانه تو قطع شد، به نظرم باید به حرف بزرگترت گوش کنی و با همان پسر زرگر ازدواج کنی. اگر هم یارانه جفت‌مان قطع شد بیا باهم عاشقانه و تاتی تاتی برویم و بمیریم! ترش نکن خاتون، خودت که می‌دانی راضی نیستم حتی پایه مبل انگشت پایت را لمس کند چه برسد به مرگت. ولی خب  هر جور فکر می‌کنم می‌بینم با این موج احتمالی گرانی‌ها اگر یارانه هم نباشد تنها چاره مرگ است. فقط دعا کن قبر گران نشود.

برچسب ها
قطع شدن یارانه
گرانی بنزین
عوارض خروج از کشور
گرانی قبر
نظرات کاربران
کد امنیتی
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٦/٠٩/٢٣
٠
٠
خیلی خوبه این کاراکتره :)
naser_j
naser_j
٩٦/٠٩/٢٦
٠
٠
خدا رو شکر که پسند شده :)
حس معلق
حس معلق
٩٦/٠٩/٢٦
٠
٠
از آرزوهام اینه یه روز بدون استرس یارانه و گرونی و اعداد جادویی تورم! و تحریم و نجوم و وعده و زلزله و سلبریتی پشیمان و اختلاس و سایه جنگ و دزدی و برادر! و .. . (ای وای نفس گرفت) بگذرونم
naser_j
naser_j
٩٦/٠٩/٢٦
٠
٠
خیلی آرزوی سختیه، یه آلتر ناتیو براش پیدا کنید لطفا :))