آجرت را بشکن و معتاد شو!
معرفی بازی اعتیاد آور این روزهای جهان

آجرت را بشکن و معتاد شو!

نویسنده : محمد اخلاقی

یادش بخیر زمانی که بازی انگری برد برای پلت فرم‌های موبایلی منتشر شد، همه جا، در همه زمان مردم کوچه و بازار مشغول بازی کردن این بازی جدید بودند. در ایستگاه اتوبوس، مترو، تاکسی و خلاصه هرجا می‌نشستی صدای جیغ پرندگان خشمگین به گوش می‌رسید. بعد از آن دوران، شاید به جرات بتوان گفت حداقل در ایران هیچ بازی اینقدر اعتیاد آور و همه گیر نشد. هرچند بازی‌هایی مثل کلش آو کلنز جامعه بزرگی را درگیر خودشان کردند، اما قطعا در مقیاس angry birds نبودند. امسال پس از مدت‌ها بازی جذابی به نام Swipe Brick Breaker منتشر شده است که کاربران بسیاری را در سراسر دنیا درگیر خودش کرده است و در ایران نیاز به خوبی دیده شده است. شاید بتوان امیدوار بود که این بازی جای خالی بزرگان گذشته را پر کند.

آجرها را بشکن

 

روال بازی بسیار ساده است، شما در هر مرحله تعدادی توپ دارید که با انگشتتان جهت شلیک آن‌ها را مشخص می‌کنید، پس از رها کردن انشگت، تمانی توپ‌ها مسیر مشخص شده را طی خواهند کرد. تعدادی آجر بالای سر شما وجود دارند که در دل هر کدام از آن‌ها عددی نوشته شده است. اگر به هر آجری به تعداد عددی درونی‌اش توپ برخورد کند آن آجر می‌شکند و ناپدید می‌شود. همچنین برای افزایش توپ‌هایتان باید گوشی‌های سبز رنگ بین آجرها را بزنید و به ازای هر گوی سبز رنگ در دور بعد یک توپ بیشتر شکلیک خواهید کرد. هدف کلی خالی کردن صفحه بازی از هرگونه آجر است. بازی آنقدر ادامه پیدا می کند تا کل صفحه پر از آجر شود و آجرها از بالای صفحه به پایین برسند. در اینجا رکورد شما ثبت می‌شود و بازی به پایان می‌رسد.

ظاهر گرافیکی بازی بسیار ساده و ابتدایی است، اما کافی است که فقط چند دور دست گرمی بازی کنید، شک نکنید که معتادش خواهید شد! خوبی بازی این است که کاملا آفلاین است؛ پس هرکجا باشید بدون نیاز به اینترنت می‌توانید بازی کنید. همچنین در هر مرحله‌ای باشید و خسته شده باشید، بازی را متوقف کرده و بعدا ادامه دهید، وضعیت شما ذخیره می‌شود و در مراجعه بعدی بازی را از ادامه اش دنبال خواهید کرد. 

اگر اهل رکورد زدن و بازی‌های تکنیکی هستید، پیشنهاد می‌کنم این بازی اعتیادآور را از دست ندهید:

دانلود Swipe Brick Breaker از کافه بازار

دانلود Swipe Brick Breaker از آیتونز

برچسب ها
بازی آجرها رو بشکن
بازی Swipe Brick Breaker
معرفی بازی شکستن آجرها
بازی اعتیادآور اندروید
قوانین بازی آجرها را بشکن
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/٠٩/٢٠
٣
٠
من هنوز درگیر KAMI 2 ام! :|
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠٩/٢٠
٠
٠
متاسفانه سرعت تولید بازی‌های جذاب خیلی زیاد شده 😂😂😊😊
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/٢١
١
٠
گفتید ظاهر ساده یاد بازی مار افتادم اون هم ظاهر گرافیکی ساده ای داشت ولی خیلی جذاب بود! ..تشکر از معرفیتون :)
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠٩/٢١
٠
٠
بی شباهت نیست به اون بازی، همونقدر هم اعتیادآوره