رنگ سال 2018 و مکمل هایش
با رنگ بنفش کمپانی پنتون بیشتر آشنا شوید

رنگ سال 2018 و مکمل هایش

نویسنده : الهام حبشی

بنفش، رنگی که به علت کمیاب بودن در زمان‌های قدیم تنها خاص طبقات مرفه جامعه بود و حالا از آن به عنوان نمادی از قدرت یاد می‌شود. رنگی که حالا به عنوان رنگ سال 2018 انتخاب شده است و شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید بیشتر درباره آن بخوانید!

 

این بنفش منحصر به فرد

بنفش رنگ سال آینده خواهد بود. البته منحصر به فردترین نوع بنفش که به ارغوانی بسیار نزدیک است. احتمالا این بنفش زیبا از سبز طبیعت که رنگ سال گذشته بود، طرفداران بیشتری دارد. اگر از علت شگفت انگیز بودن این رنگ بپرسید، باید بگویم این بنفش خارق‌العاده نمادی از اسرار جهان هستی است. نماد تفکر، مبارزه، موسیقی، نفوذ و هر چیز پیچیده‌ی دیگری که در دنیا است. از سوی دیگر رنگ بنفش از نوعی کیفیت عرفانی و معنوی هم برخوردار است.

رنگ سال 2018

 

مراقب باشید رنگ سال محدودتان نکند

درست مثل هر چیز دیگری که مد می‌شود و مردم به سرعت از آن استقبال می‌کنند، این بار هم سعی می‌کنند از این قافله هم عقب نمانند و هم رنگ جماعت شوند. فراموش نکنید هدف اصلی اعلام یک رنگ، فروش بیشتر تولیداتی است که با این ترفند بیشتر فروش خواهند رفت. این یعنی سود بیشتری که عاید کمپانی‌ها، شرکت‌ها و تولیدی‌ها خواهد شد! پس قبل از هم رنگ شدن با دیگران بهتر است اول خوب فکر کنید که اصلا رنگ بنفش با چهره و یا حتی سلیقه‌ی شما تطابقی دارد یا نه، چرا که زیبا و شاد بودن قطعا بهتر از طبق مد پوشیدن است.

رنگ سال 2018

 

رنگ سال برای چه کسانی است؟

ظاهر و ترکیب لباس‌هایی که به تن می‌کنید، در برخورد اول نشانه‌ی شخصیت شما است. در واقع «شما همانی هستید که می‌پوشید». حتما بارها شنیده‌اید که بنفش رنگ وقار است. وقار یعنی سنگین بودن. سنگینی بودنی که در رنگ بنفش وجود دارد برای دو گروه خطرناک است. اگر شما بسیار لاغر یا بیش از حد چاق هستید فکر پوشیدن لباسی با رنگ بنفش را از تن بیرون کنید. بنفش مثل وزنه‌ای روی شما عمل خواهد کرد و چاقی یا لاغری‌تان را بیشتر به چشم خواهد ‌آورد. بله بنفش رنگ آدم‌های خوشتیپ است!

از طرفی بنفش برای آقایان یک خبر خوش به حساب می‌آید، چرا که می‌توانند به کمک آن سن خود را بیشتر نشان دهند. رنگ بنفش برای تیپ‌های رسمی مردانه فاجعه به نظر می‌رسد اما برای تیپ‌های اسپرت و البته بدون کت جذاب خواهد بود. 

رنگ سال 2018

 

خانم‌ها اگر نمی‌خواهید مسن‌تر از چیزی که هستید به چشم بیاید، دور لباسی که یک دست بنفش باشد را خط بکشند. بنفش حداقل 3 الی 5 سال سن شما را بیشتر نشان خواهد داد. 

 

مکمل‌ های رنگ سال

خب حالا اگر تصمیم‌تان برای پوشیدن رنگ بنفش قطعی است، برای برقرار کردن توازن، باید چند رنگ دیگر را هم به لیست رنگ‌بندی پوشش‌تان اضافه کنید. رنگ‌هایی که می‌توانند مکمل‌های خیلی خوبی باشند. رنگ امسال را می‌توانید با 8 گروه مکمل متفاوت بپوشید. در تصویر پایین این 8 گروه را می‌بینید که در 24 ترکیب متفاوت قرار گرفته‌اند. حالا به راحتی می‌توانید ترکیبی که باب میل و سلیقه‌تان است را انتخاب کنید.

رنگ سال پنتون

برچسب ها
رنگ سال 2018
مکمل های رنگ بنفش
بنفش ارغوانی
کمپانی پنتون
رنگ سال پنتون
مکمل های رنگ سال 2018
نظرات کاربران
کد امنیتی
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٠
٠
٠
برا من که هر سال رنگ سال بنفشه!:دی
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٩/٢٠
٠
٠
کارت درسته :) مریم بیا تحویل بگیر. میگم بنفش خیلی طرفدار داره میگی نه :)))
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٩/٢٠
٠
٠
کارت درسته :) مریم بیا تحویل بگیر. میگم بنفش خیلی طرفدار داره میگی نه :)))
آلاء
آلاء
٩٦/٠٩/٢٠
١
٠
متاسفانه عکس مطلب مثل عکس خیلی مطلبای دیگه سایت بی ربط و از سر بی دقتی انتخاب شده...
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/٢٠
١
١
موافقم. :/ بعضی تصاویر واقعا با بی دقتی انتخاب میشن
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٩/٢٠
٠
٠
خوبه که بنفشه دیگه :ی
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/٠٩/٢٠
١
٠
نویسنده جان! بیا با خودت صادق باش... رنگ سال پیش خیلیم بهتر بود :))))) امسال اولین رنگی که به ذهن شون رسیده رو انتخاب کردن؛ رنگی که بنا به دلایلی که گفتی، همه پسند نیست و به خیلیا هم نمیاد! :|
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٩/٢٠
٠
٠
من که خودم طرفدار شماره یک سبزم البته سیدیش :))) برا دلگرمی دوستان بنفش پسند نوشتم. آخه جمعیتشون بالاس می ترسم حرفی بزنم :)))
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/٢١
١
٠
رنگ بنفشو دوس دارم ولی خب ترجیحم اینه که لباس مجلسی هام بنفش نباشن خخخ البته نظر شخصیمه نظر دوستان هم محترمه :)))
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٩/٢٢
٠
٠
من کاملا باهات موافقم. حس خوبی به پوشیدن رنگ بنفش ندارم #فعلا