ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی در پیج کافو
قرارمان چهار سال دیگر؛ صفحه نیمار

ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی در پیج کافو

نویسنده : ناصر جوادی

سلام خاتون، تلوزیون می‌گفت که خانمی هندی در اولین زایمانش یازده بچه به دنیا آورده، من یاد تو افتادم! فکرش را بکن خاتون یازده بچه، یازده تا چهل و پنج هزار و پانصد تومان، چه کیفی می‌دهد! اصلا با یازده تا بچه می‌شود یک تیم فوتبال هماهنگ تشکیل داد و از الان به فکر انتقام از پرتغال و اسپانیا بود! اصلا خاتون، اسپانیا و پرتغال اسب کی باشند؟ گروه مرگ فقط حال و روز من که گیر کرده‌ام بین پدر و برادر تو و کلی شرط و شروط بزرگ و کوچک که هیچ رقمه امید صعود از مرحله خواستگاری را ندارم. چه برسد مرحله تشکیل تیم فوتبال. اصلا قرعه‌کشی جام جهانی را ولش کن خاتون، من و تو که مثل بقیه آدم‌ها بی‌کار نیستیم که بعد از سه روز باز هم از قرعه‌کشی جام‌جهانی حرف بزنیم و هی توی دل‌مان بگویم «ای عربستان شتر شانس». ما کارهای مهم‌تری داریم، ببین خاتون چون پدر و برادرت تمام فعالیت‌های مجازی و حقیقی تو را زیر نظر می‌گیرند ما باید به صفحه کافو برویم و خیلی ریز و نامحسوش در میان نظرات بقیه با هم دل و قلوه رد و بدل کنیم، فقط حواست را جمع کن یادت باشد که نظر بقیه را نخوانی! آن‌ها دارند فحش‌های ایرانی، از متلک‌ها و ناسزاهای دوران باستان گرفته تا الفاظ رکیک معاصر را؛ به کافو آموزش می‌دهند!

دیشب زوجی را در صفحه کافو دیدم که چهار سال قبل در صفحه مسی با هم آشنا شده بودند. حالا بعد از چهار سال ضمن زنده کردن یاد و خاطره فحش‌های آن موقع، جشن سالگرد ازدواج‌شان را در پیج کافو گرفتند. خدا را چه دیدی خاتون، شاید چهار سال دیگر ما هم جشن سالگرد ازدواج‌مان را در صفحه نیمار گرفتیم.

راستی امروز دوباره در گذر، صحبت ازدواج م.ط و س.ق  گل کرده بود. بابا مهدی.ط و سحر.ق را می‌گویم دیگر! اه خاتون چرا آی‌کیو ات ضعیف شده حتما باید داد بزنم مهدی طارمی و سحر قریشی؟! خلاصه که دست بجنبان خاتون و یک‌جوری مخ پدر و برادرت را بزن وگرنه سالن بزرگ شهر را آن‌ها قرق می‌کنند و ما مجبور می‌شویم مراسم عقدکنون را به پیج رونالدو ببریم. 

خب خاتون پس قرار ما امروز عصر پیج کافو حدفاصل کامنت پنجاه و سه هزار و هفصد و بیست و چهار تا پنجاه و چهار هزار وسیصد و هفتاد و هشت. 

برچسب ها
حمله به پیج کافو
ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی
ازدواج در پیج کافو
یادداشت طنز حمله به پیج کافو
یادداشت طنز
نظرات کاربران
کد امنیتی
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/١٤
١
٠
خخخخخ عالی بود فقط وقتی رسیدم به ناسزاها که شده بود نازساهای واقعا هنگ کردم! :)))
setareh_roshan947
setareh_roshan947
٩٦/٠٩/١٤
٢
٠
ماشالا به دقتتون نسیم بانو.... ۸_۸
naser_j
naser_j
٩٦/٠٩/١٦
٠
٠
آخ آخ من بابت این که با عجله موجبات هنگی موقت تون رو فراهم کردم عذر خواهم :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٦/٠٩/١٤
١
٠
:) زیبا و روان
naser_j
naser_j
٩٦/٠٩/١٦
٠
٠
تشکر
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٩/١٥
١
٠
خیلی ریز بین نظرات دیگران دل و قلوه رد و بدل کنیم 😂😂 خوب بود.
naser_j
naser_j
٩٦/٠٩/١٦
٠
٠
ممنون
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/٠٩/١٦
٠
٠
عالی :)