سه شنبه سفید!
مساوی با تایلندی ها در...

سه شنبه سفید!

نویسنده : ناصر جوادی

بازی یک ماه پیش دورتمند و شالکه را یادتان هست؟ همان بازی که شالکه باخت چهار صفر نیمه اول را در نیمه دوم جبران کرد و نتیجه 4-4 مساوی شد. ما هم در حاشیه مسابقات  کبدی بانوان قهرمانی آسیا، یک باره با تایلند مساوی شدیم! یعنی در طول سال‌های اخیر هر چه تورهای پژوهشی تایلند باعث گمراهی و بد بار آمدن جوانان ما شده بودند (از نظر ترویج غذاهای نامناسب و تغییر ذائقه ایرانی‌ها!) و هی پشت سر هم به فرهنگ ما گل زده بودند را با یک حرکت جبران کردیم و مساوی شدیم! در جریان این رقابت‌ها سامپراچ فونچو مربی مرد تایلند برای تماشای مسابقه شاگردانش مجبور به روسری سر کردن شد! ما که هرچه به ذهن‌مان فشار آوردیم نفهمیدیم توجیه عقلی و منطقی و حتی بدون عقل و منطق این کار چه بوده و فقط به چند حدس و گمان رسیدیم که همان‌ها را با شما در میان می‌گذاریم: 

 

برادرم حجابت را...: احتمالا یکی از مسئولان سال به این نتیجه رسیده که دیدن موی مرد برای زنان ورزشکار مشکل شرعی دارد و این که به صدها خانم حاضر در ورزشگاه تذکر بدهد «خواهرم نگاهت را» کار دشواریست  به همین علت مربی مرد تایلندی را مجبور به پوشاندن موهایش کرده، وقتی ساره بیات فتوای محرمیت شوهر خواهر ارائه می‌دهد چرا مسئول سالن نتواند؟

 

تغییر ذهنیت: فونچو از ذهنیت بدی که ایرانی‌ها نسبت به تایلند و تایلندی‌ها دارند (همان فرهنگ نامناسب غذایی که همه چیز را می‌خورند!) مطلع شده و تصمیم گرفته به ما نشان دهد که تایلندی‌ها خیلی هم آدم‌های مقیدی هستند و همه این حرف‌ها شایعه‌ای بیش نیست. 

 

آموزش نحوه درست بستن روسری: شاید فونچو دیده خیلی از خانم‌های حاضر در سالن نحوه درست بستن روسری را یاد ندارند و با این کار خواسته به صورت عملی درست بستن روسری را آموزش بدهد. غافل از این که مشکل از جنس روسری است که مدام روی سر می‌خورد، نه نحوه بستنش!

 

یادآوری به ماریا کوماندنایا: شاید هم این بنده خدا دیده ما ایرانی‌ها چقدر استرس پخش مناسب و بدون صحنه آهسته مراسم قرعه کشی جام جهانی را داریم و با روسری سر کردن به مجری روس مراسم قرعه کشی یادآوری کرده که زیر قولی که به سردار آزمون داده نزند. و یکهو جو گیر نشو و بخواهد مثل محسن افشانی سورپرایزمان کند!

 

کار انگلیس است: ما که عادت کرده‌ایم از خشکسالی تا خیس شدن دمپایی توالت را گردن انگلیس بیاندازیم و آنقدر چیز به گردن انگلیس انداخته‌ایم که مکر و حیله‌های واقعی‌شان دیگر جا نمی‌شود! این یک قلم را هم به گردن آن‌ها انداخته و می‌گوییم روسری سفید سر کردن مربی تیم کبدی بانوان تایلند هم توطئه ام آی سیکس و همسو با چهار شنبه‌های سفید است!

برچسب ها
روسری مربی تایلند
دلیل روسری داشتن مربی تایلند
مربی تایلند و روسری اش
انتقام از تایلند
چرا مربی تایلند روسری پوشید
طنز روسری مربی تایلند
نظرات کاربران
کد امنیتی
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٩/١٠
٠
٠
خخخخ عــالی بود آفرین :)))
naser_j
naser_j
٩٦/٠٩/١١
٠
٠
تشکر از لطف تون :)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/٠٩/١١
٠
٠
عالی بود واقعن :)
naser_j
naser_j
٩٦/٠٩/١١
٠
٠
لطف دارید :)