انتشار عکس های پارانوما در اینستاگرام
معرفی اپلیکیشن کاربردی InSwipe

انتشار عکس های پارانوما در اینستاگرام

نویسنده : محمد اخلاقی

اگر از کاربران اینستاگرام باشید، حتما اطلاع دارید که محدودیت‌هایی در نمایش ارتفاع و یا عرض عکس‌های ارسالی وجود دارد. به عنوان مثال هرگز نمی‌توانید عکس‌های بسیار عریض یا پانوراما را در اینستاگرام منتشر کنید. حال راه حل چیست؟ بعد از آپدیتی که چندی پیش اینستاگرام منتشر کرد، امکان انتشار چند عکس به شکل آلبوم متوالی فراهم شده است. با یک ترفند خیلی ساده می‌توان عکس های پانوراما را شکست و تبدیل به چند عکس کرد تا به راحتی در قالب آلبوم اینستاگرامی قابل مشاهده باشد.

هرچند ترفند شکستن یک عکس به چند عکس ساده به نظر می‌رسد، اما زمانبر بودن و دقت پایین و احتمال خطای کاربر باعث می‌شود تا اپلیکیشنی کاربردی InSwipe را برای این منظور معرفی کنیم، اپلیکیشنی که خیلی ساده عکس‌های پانوراما را به چند عکس استاندارد جهت انتشار در اینستاگرام تبدیل می‌کند. با استفاده از InSwipe می‌توانید عکس‌های خیلی عربض‌تان را هم نهایتان به 10 قسمت تقسیم کنید تا به سادگی قابل مشاهده باشد.

عکس پاناروما در اینستاگرام

 

نحوه کار با اپلیکیشن بسیار ساده است، پس از بازکردن اپلیکیشن عکس مورد نظرتان را از گالری انتخاب کنید. حال می‌توانید انتخاب کنید که عکس مورد نظر چند تکه شود، بین 2 تا 10 تکه را می‌توانید انتخاب کنید. عکس‌های نهایی واتر مارک نرم افزار را به همراه دارند. برای پاک کردن واترمارک InSwipe نیز کافی‌ست چندین بار عکس در حال ویرایش خود را لمس کنید. پس از اتمام مراحل، عکس‌ها را ذخیره کنید و وارد اینستاگرام شوید. هنگام انتشار در اینستاگرام نیز گزینه انتخاب چند عکس را فعال کرده و به ترتیب روی عکس‌های مورد نظر کلیک کنید.

پاناروما در اینستاگرام

 

به همین سادگی کار تمام شده است. برای دانلود اپلیکیشن کاربردی InSwipe به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود InSwipe از گوگل پلی

برچسب ها
عکس پاناروما اینستاگرام
ترفندهای اینستاگرام
اپلیکیشن InSwipe
پاناروما در اینستاگرام
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی