کرمانشاه را برای حضور سلبریتی ها خالی کنید
از بازی خودجوش بچه ها جلوی دوربین صدا و سیما تا سفر پر دردسر سلبریتی ها به کرمانشاه!

کرمانشاه را برای حضور سلبریتی ها خالی کنید

نویسنده : ناصر جوادی

خاتون من رفتم خداحافظ! داده‌ام یک بنر بزرگ بنویسند که عکس خودم و اسم خودت را بزنند رویش که کمک‌های اهدائی من و خاتون به مردم زلزله زده و همین امروز راهی کرمانشاه بشوم! نگران نباش از توی کابینت‌مان چند تا کنسرو هم برداشته‌ام که تا آنجا از گشنگی تلف نشوم بعدش را هم خدا کریم است! به هلال احمر که نمی‌شود اعتماد کرد، چه کسی بهتر از من؟ چند تا شماره حساب در استوری‌ام گذاشته‌ام اگر کمک نقدی داشتی واریز کن. مگر من چه‌ام از آمیرز صمد عرق‌گیر و شاطر و بزاز و رزاز زیر گذر کم‌تر است که آن‌ها شماره حساب بدهند و من ندهم؟! بلاخره در این شرایطی که نمی‌شود به هلال احمر اعتماد کرد! هر کاری از دستمان بر می آید باید بکنیم! 

الان همه سلبریتی‌ها هم همین کار را می‌کنند، یک سر به اینستایشان بزن! فقط حیف که گاهی این نیروهای امدادرسان که مشغول امدادرسانی و دیگر کارهای بی‌خود هستند، عکس‌شان را خراب می‌کنند! خود زلزله‌زده‌ها هم گاهی روی اعصاب هستندها! طفلی سلبریتی عزیز این همه راه را کوبیده رفته آنجا بعد آن‌ها در عکسش یک لبخند کوچک را دریغ می‌کنند! تو بگو خاتون یک لبخند ساده کار سختی‌است؟ حالا درست است که عزیزشان را از دست داده‌اند یا خانه‌شان خراب شده ولی انصافا نباید با چهره‌های غمگین و درهم عکس سلبریتی‌ها را خراب کنند! اصلا کاش می‌شد زلزله زده‌ها درک می‌کردند و چند روزی از منطقه خارج می‌شدند! حالا من برسم آنجا حتما به تعداد کافی پست و استوری خواهم گذاشت! یادت نرود پدر و برادرت را زیر عکس‌هایم منشن بکنی تا بلکم گره از کارمان باز شود.

البته فکر نکنم در کرمانشاه اتفاق خاصی هم افتاده باشد! مگر در تلوزیون ندیدی بچه‌ها بازی می‌کردند؟! حالا کار نداریم که پشت صحنه هنوز آوارها جمع نشده بود و چه و چه و چه ولی این که بچه‌ها بازی کنند خودش نشانه خوبی است! حتی اگر گوش‌شان را بپیچانند و به زور بیاورندشان جلوی دوربین و بگویند «یالا بچه زود باش بازی کن!» این بازی بچه‌ها یک چیزی است در مایه‌های همان صفحه‌ای که یک بار پرت کردم توی بالکن‌تان! یادت هست همان که می‌خواند همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم! 

راستی خاتون امروز در اخبار خواندم بقائی رفته همان جایی که شیخ فضل الله نوری بست نشسته بود زنبیل گذاشته. بله دیگر از همان روزی که خشکبار فروشی‌ها جای سقز پاستیل فروختند باید فکر این روزها را می‌کردیم!  

خب خاتون بنر رسید و من باید حالا که فضا احساسی است راهی کرمانشاه شوم! مراقب خودت باش.

برچسب ها
بازی بچه ها در کرمانشاه
سلبریتی ها در کرمانشاه
بست نشینی بقایی
بست نشینی
یادداشت طنز
نظرات کاربران
کد امنیتی
Mrs.NA30M
Mrs.NA30M
٩٦/٠٨/٢٩
٠
٠
خخخخخخ عاالی...
naser_j
naser_j
٩٦/٠٨/٣٠
٠
٠
ممنون :)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/٠٨/٣٠
٠
٠
فقط حافظ ناظری :)
naser_j
naser_j
٩٦/٠٨/٣٠
٠
٠
فقط یانگوم :)
amirpour_24
amirpour_24
٩٦/٠٨/٣٠
٠
٠
فرم و محتوا خوب و عالی... یکی؛ یک!