بوکس را حرفه ای بازی کنید
معرفی بازی مشت زنی Real Boxing 2

بوکس را حرفه ای بازی کنید

نویسنده : محمد اخلاقی

در میان ورزشی‌های مختلفی که به دنیای دیجیتالی وارد شده اند، بوکس همیشه طرفداران خودش را داشته است. حس مشت زنی و رقابت نفس گیر میان دو نفر، آدرنالین کافی را در وجود آدم تزریق می‌کند. بیشتر بازی‌های بوکس طراحی شده حالت فانتزی و غیر واقعی دارند، در این میان بازی جذاب Real Boxing 2: Rocky یک نمونه موفق و منحصر به فرد است که با شبیه سازی واقعی ورزش بوکس، توانسته است نظر مثبت منتقدین را جلب کند.

بوکس

 

بازیReal Boxing 2: Rocky شما را وارد دنیای جدیدی از مبارزات می‌کند. شما در قالب راکی وارد دنیای بوکس شده و با حریفان قدر خود مبارزه خواهید کرد. یکی از نکات قوت بازی موبایل Real Boxing 2: Rocky استفاده از المان‌های واقع گرایانه در گیم ‌پلی بازی است. برای مثال پس از چند مبارزه، شخصیت بازی قدرت و سلامت خود را از دست می‌دهد و اگر به آن توجهی نداشته باشید، هیچ نیرویی برای مبارزه کردن در بدن نخواهید داشت. در نتیجه می‌بایست از طریق انجام آیتم‌‌های مختلف قدرت از دست رفته خود را بهبود ببخشید و آماده رقابت‌های بعدی باشید. رقابت‌ها همانند دنیای واقعی طراحی شده‌اند و مرحله به مرحله سخت‌تر می‌شوند.

یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت بازی، آموزش مرحله به مرحله و کنترل شده است. در بسیاری از بازی‌ها به محض ورود دنیایی از تکنیک و حرکات به شما آموزش داده می‌شود که موجب گیج شدن و عدم استفاده از همه قابلیت‌های بازی خواهد شد. اما در بازی Real Boxing 2 مراحل آموزشی تحت عنوان tutorial گام به گام نکات آموزشی را در خلال مسابقات به کاربر آموزش می‌دهد. این شیوه آموزش به خوبی سما را درگیر بازی خواهد کرد و لذت بازی کردن را چند برابر می‌کند.

بوکس در اندروید

 

 بازی Real Boxing 2: Rocky را می‌توان جزو آن دسته از بازی‌هایی دانست که از گرافیک بالایی روی پلتفرم موبایل برخوردار است. ضربات خیلی زیبا شبیه سازی شده اند و ناک اوت کردن حریفان در پایان هر مسابقه، هر کاربر بازی دوستی را جذب خواهد کرد. این بازی کاملا رایگان بوده و برای سیستم عامل اندروید و آی او اس منتشر شده است. اگر اهل بازی‌های ورزشی هستید؛ این عنوان جذاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

دانلود ازگوگل پلی

دانلود از اپ استور اپل

برچسب ها
بازی Real Boxing
بازی اندروید
بازی بوکس اندروید
بازی بوکس
بوکس
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی