مروری بر چند خرافه جهانی
به بهانه باز شدن بحث خرافات در برنامه نود

مروری بر چند خرافه جهانی

نویسنده : محمدعلی محمدپور

خب پس از باز شدن بحث خرافات در برنامه نود، خرافات عجیب چند تا از کشورها را برای شما می‌آوریم تا ببینید که آن‌ها هم برای خودشان «محلول افراد نابالغ توی دروازه حریف ریختن» مذگان دارند.

 

قرقیزستان

مردم این کشور هم اعتقادات خاص خود را دارند. مثلا آن‌ها معتقد به این هستند که روی شانه چپ آدم‌ها موجود خبیثی زندگی می‌کند که امر به کارهای زشت می‌کند. اما خوشبختانه راهکار مردم این کشور برای از بین بردن خباثت استفاده از محلول خاص افراد نابالغ نیست و تنها با آب دهان پرت کردن مساله را رفع و رجوع می‌کنند. یعنی شما اگر قرقیزستان بروید می‌بینید روی شانه چپ همه‌شان جای آب دهان وجود دارد که نگران نشوید این‌ها زیادی فرشته خبیث‌شان را سرکوب کرده‌اند. اصلا شما ببینید تلفظ قرقیزستان همین جوری کلی رباط صلیبی زبان آدم را اذیت می‌کند بعد به خاطر این کار کلی بزاق دهان را هم این عزیزان از دست می‌دهند و واقعا قرقیزستانی بودن چه قدر سخت است.

 

برزیل

مردم این کشور یک اعتقادی که دارند این است که شما اگر از روی نردبان بیفتید، اتفاق بدی برایتان خواهد افتاد. من نمی‌فهمم این چیز بدیهی هم چه طوری رویشان می‌شود اسمش را بگذارند خرافات. خب واقعا چه انتظاری دارید؟ آیا انتظار دارید یک نفر از روی نردبان بیفتد و مثلا برنده اتومبیل از بانک شود؟ معلوم است که یک کاریش می‌شود و اتفاق بدی برایش می‌افتد.

 

فرانسه

لابد شما هم مثل من فکر می‌کنید فرانسه، مهد دموکراسی و روشنفکری، هنر و کلی چیز با کلاس است اما جالب است بدانید آن‌ها هم اعتقادات خرافی عجیبی دارند. مثلا فرانسوی‌ها معتقد هستند اگر کسی به شما یک قرص نان بدهد که دارای خطوط و شیارهای عمودی باشد، احتمالا توسط آن شخص کشته می‌شوید! بر همین اساس به همه ایرانی‌های عزیز توصیه می‌کنیم که در فرانسه تحت هیچ شرایطی از دست هیچ کس بربری (که دارای شیارهای عمودی است)، قبول نکنید. اصلا این را هم آگاه باشید که شاطر نان بربری در فرانسه حداقل قاتل ده نفر از مردم آن منطقه می‌تواند باشد و من نمی‌فهمم چطور بهش اجازه می‌دهند راست راست برای خودش نان بپزد و دست مردم بدهد.

 

روسیه

جالب است بدانید مردم این کشور معتقدند اگر زنی با سطل خالی در دستش به سمت شما بیاید نشانه بدشانسی یا بدیمنی است. خب ببینید این یکی را خودمان هم در کشورمان داریم و شما در ایام خاصی از سال در مشهد وقتی می‌بینی یک نفر با سطل خالی به سمت شما می‌آید یعنی به بدشانسی خورده‌اید و احتمالا این شخص از جایی می‌آید که شله مشهدی می‌داده‌اند و شله تمام شده به ایشان نرسیده است. خب هیچ بدشانسی بالاتر از این هم که نداریم، داریم؟

برچسب ها
خرافات در فوتبال
طلسم در لیگ دسته یک فوتبال
خرافات
خرافات کشورهای مختلف
خرافه در قرقیزستان
خرافه در روسیه
خرافه در فوتبال
نظرات کاربران
کد امنیتی
هستی
هستی
٩٦/٠٨/١٦
٢
٠
خیلی جالب بود... کلی خندیدم...موفق باشین :)
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٦/٠٨/١٦
٠
٠
سلامت باشید :)
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٨/١٦
٢
٠
وا چه چیزا!!!این اخریه خیلی خوب بود خخخ ممنون
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٦/٠٨/١٦
٠
٠
ممنون :)
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٦/٠٨/٢٠
٠
٠
قرقیزستانش عالی بود :دی
اکرم انتصاری
اکرم انتصاری
٩٦/٠٨/٢٢
٠
٠
هرچه قدر هم خرافات داشته باشن باز به خرافات مذگان ایرانی جماعت نمی رسند، مدام آپدیت میشه:)))))
k_koolak
k_koolak
٩٦/٠٨/٢٢
٠
٠
قسمت اخر خوب بود بد شانسی بزرگ
لیلی
لیلی
٩٦/٠٨/٢٥
٠
٠
😁😂