آقای ایراندوست؛ یک سوزن به خودتان!
اظهار نظرهای عجیب احمد ایراندوست ادامه دارد...

آقای ایراندوست؛ یک سوزن به خودتان!

نویسنده : الهام حبشی

غول برره اولین لغتی است که با دیدن احمد ایران دوست به خاطر همه‌ی ما می‌آید. نقش که احمد ایران دوست به واسطه‌ی هیبت‌اش در سریال شب‌های برره بازی کرد. حالا احمد ایران دوست با گذشت 12 سال از شب‌های برره و ایفای چند نقش دیگر، همچنان برای مردم با همان عنوان غول برره شناخته می‌شود و پیشرفت چندانی در کارنامه‌ی سینمایی او دیده نمی‌شود اما در دنیای مجازی کمی ماجرا فرق می‌کند! حالا او بیکار ننشسته‌است و هر از چند گاهی از نام خود را دوباره در ذهن مردم پر رنگ می‌کند.

 

شروع حواشی

تا همین چند وقت پیش هر اتفاقی که می‌افتاد، فوری پیج اینستاگرام تتلو پستی منتشر می‌کرد و ماجرا را تشریح می‌کرد اما از وقتی که احمد ایران دوست تتلو را آدمی با مرض سرطان فکری معرفی کرد، توجه مردم به واکنش‌های او هم جلب شد. حالا دیگر کار به جایی رسیده که تتلوی سرطان فکری دار مدت‌ها است سرش در لاک خودش است و احمد ایران دوست همچنان در حال نقد و تشریح کردن جز جز رفتار دیگران است. از مزه پرانی نسبت به استوری افشانی و  افسوس خوردن بر حجاب به باد رفته‌ی نامداری بگیرید تا تمسخر احساس هانیه توسلی در از دست دادن حیوان خانگی‌اش و هرچیزی که فکرش را کنید. هرچند احمد ایران دوست خودش را لوتی مسلک می‌داند، اما فکر نمی‌کنم دیده شدن به واسطه‌ی استهزا دیگران در منش لوتی مسلکی جای بگیرد. او می‌گوید که دشمن زیاد دارد و هستند کسانی که به او و جایگاهش حسادت کنند. احمد ایران دوست معتقد است پهلوان تختی به سبب رفاقت‌ها با پدر او، پهلوان تختی شده است! در ویدیو سلفی که مقابل رستورانش تهیه کرده مکررا از واژه‌ی لاکچری استفاده می‌کند. در اینستاگرام از وضعیت موجود اقتصادی شکایت می‌کند و تصویر خودش در کنار دختری جوراب فروش را بارها به اشتراک می‌گذارد!

 

ورود به دنیای موسیقی

ایران دوست برای دیده شدن بیشتر به بازیگری اکتفا نکرده و مدتی است که در عرصه‌ی موسیقی هم ورود پیدا کرده است. او به همراه نیما شمس و شراره رخام چند تک آهنگ مثل «عین خیالت نیست»، «چشمای خیس»، «به تو نگم» و «بی تو» را خوانندگی کرده است و مدتی زمانی است که صدای خودش را با «ابی» مقایسه می‌کند! 

 

تبلیغات عجیب

احمد ایران دوست علاوه بر تجربه‌ی بادیگاردی، خوانندگی، بازیگری و... تبلیغات هم انجام می‌دهد. اما سبک تبلیغات او کمی عجیب است. مثلا برای تبلیغ یک دیزی سرا هنگام خوردن 15 دیزی از خود فیلم گرفته است یا برای تبلیغ دکتر دندان پزشک یک ویدیو کوتاه در اینستاگرامش قرار داده که مکالماتی ابتدایی و خالی از ابتکار، بین او و خانم دکتر رد و بدل می‎شود.

 

صداقت یا چی؟ 

پر سر و صداترین بخش از ماجراهای احمد ایران دوست، مصاحبه‌اش با تی وی پلاس بود. ایران دوست در مقابل این سوال که قبل از ازدواجش عشق را تجربه کرده یا نه، بدون توجه به سوال، از تجربه‌ی ارتباط با 70 دختر از ملیت‌های مختلف سخن به میان ‌آورد. پاسخی که نه تنها غیر منطقی و خنده‌دار است که بی‌اندازه برای یک مرد متاهل وقیحانه به نظر می‌رسد. هر چند که ایران دوست موقع گفتن این داستان افتخار آمیز حرف می‌زند، اما بعدا که متوجه اشتباهش می‌شود در صفحه‌ی اینستاگرامش این‌طور می‌گوید که برد پیت هم نمی‌تواند این تعداد دوست دختر داشته باشد و کسانی که با من دشمنی دارند این ویدیو را کامل پخش نکرده‌اند!

برچسب ها
احمد ایراندوست
غول برره
پست های احمد ایراندوست
خوانندگی احمد ایراندوست
حواشی احمد ایراندوست
مصاحبه ایراندوست با تی وی پلاس
نظرات کاربران
کد امنیتی
mamzi
mamzi
٩٦/٠٨/١٣
٢
٠
منم دقیقا همون شبی که پست ایران دوست رو دیدم همین مسائل به ذهنم اومد:| به تتلو گیر میداد حالا خودش واسه هرچیزی اظهار نظر میکنه:| او قضیه 70 تا دختر و ایناشم که دیگه حرفی واسه گفتن باقی نمیذاره :| ممنون از مطلب خوب و به جاتون
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٨/٢٣
٠
٠
فکر میکنم آدم هایی که خیلی به یک سری چیزا گیر میدن، خودشون هم دچار همون موضوع هستن. آره اون قضیه که اصلا من نمی دونم با چه رویی، اونم با افتخار حرفش رو زد، بعدم تو اینستا گفته بود دشمنام ویدیو رو اینطوری تغییر دادن!! ممنون از شما که وقت گذاشتین.
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٨/١٣
٣
٠
کاش اون پستش در واکنش به استوری محسن افشانی ام میذاشتی خیلی باحال بود :))) شراره رخام چقد جلفه :|
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٨/٢٣
٠
٠
خیلی پست زشتی بود، درست به وقحیانه بودن مطرح کردن تعداد دوست دختراش.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٨/٢٣
٠
٠
خیلی پست زشتی بود، درست به وقحیانه بودن مطرح کردن تعداد دوست دختراش.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٨/٢٣
٠
٠
میگه دشمن و بدخواه و حسود زیاد دارم :-l
آلاء
آلاء
٩٦/٠٨/١٣
٢
٠
احساس میکنم میخواد معروف شه:) البته پستاش اکثرا حرف دل خیلیاس که اینقد منتشر میشه...
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٨/٢٣
٠
٠
قطعا قصدش همینه. خیلی ها به همین وسیله معروف شدن . البته چه معروف شدنی!!!؟ پستاش ضد و نقیض هم هستن . خیلی جاها خیلی انتقادا کرده که خودشم همون کارا رو میکنه. ولی خب آدما ساده متوجه نمیشن...
٩٦/٠٨/١٨
٠
٠
ذربدال