نذر پیروزی ترامپ قربة إلی الله!
زد و خورد زوج جوان تهرانی به خاطر ترامپ

نذر پیروزی ترامپ قربة إلی الله!

نویسنده : ناصر جوادی

سلام خاتون! بگذار همین اول کار سنگ‌هایمان را وا بکنیم که از قدیم گفته‌اند جنگ اول، بعدش آشتی آشتی بیا تا بریم تو کشتی! خاتون خوب فکرهایت را بکن و بعد پاسخ بده. من یا ترامپ؟ با تو ام خاتون من یا ترامپ؟ اه خاتون بس است دیگر، چقدر فکر می‌کنی؟  زود بگو من یا ترامپ؟! اگر من را انتخاب کردی دیگر حق نداری اسم و عکس کس دیگری را بیاوری‌ها! 

نه خاتون جان، دیوانه نشده‌ام سرم هم به دیوار عطاری آمیرز صمد عرق گیر هم نخورده است، این به قول تو پرت و پلاهایی که می‌گویم عوارض خبری است که امروز خواندم، نوشته بود زن و شوهری بعد از جر و بحث بر سر خوب و بد بودن دونالد ترامپ، کارشان به کتک کاری کشیده بود! بله درست شنیدی. می‌دانم، خود ترامپ هم باورش نمی شود کسی سر خوب بودنش دعوا کند! تو که جای خود داری!

خاتون نکند بر سر خوب و بعد بودن ترامپ اوباما یا حتی احمدی نژاد دستت روی من بلند شود که من از آن مردهای سوسول نیستم و با تمام عشق و علاقه ای که به تو دارم مجبور می شوم دستت را قلم کنم! خاتون جان در گزارش روزنامه تهران پست آمده بود کار آن زن و شوهر به دادسرای شمیران کشیده شده. اگر خدایی ناکرده دستم شکست و دستت را قلم کردم به دادسرای شمیران نرو، به دادسرای پامنار خودمان هم نرو که اگر بروی هم تقاضای دیه خواهی کرد و هم مهریه، و من که آه در بساط ندارم روانه زندان خواهم شد، خاتون جان اصلا من غلط بکنم از گل نازک‌تر به تو بگویم، دست من قلم شود که روی تو بلند شود این فقره را کوتاه بیا و دادسرا نرو!  آن مرد گفته بود که همسرش برای رای آوردن ترامپ نذر هم کرده! خاتون راستش را بگو آن ظرف شله زرد که پارسال آوردی در خانه‌مان نذر رای آوردن کی بود؟ نبینم تو هم برای پیروزی «ماکرون» یا «این» و «اون» نذر کنی‌ها، چه؟

راست می‌گویی «اون» در انتخابات تک نفره رقیب ندارد و بی‌نذر هم رئیس جمهور می‌شود! 

خلاصه که خاتون من قلبم ضعیف است و رگ غیرتم پر باد، التماست می‌کنم که همه نذرهایت را فقط برای من هزینه کن. راستی خاتون یادم آمد که آن مرد گفته بود زنش از چین یک پوستر ترامپ آورده و به دیوار خانه زده، حالا بحث‌های ناموسی و غیرتی‌اش به کنار ولی تو اگر رفتی چین خریت نکنی و پولت را حرام عکس ترامپ کنی‌ها، هرچه پول داری اسپینر بخر، الان پول توی اسپینر است، نگران فروختن‌شان هم نباش خودم در مترو برایت آب‌شان می‌کنم! 

دعوا به خاطر ترامپ

برچسب ها
نذر پیروزی ترامپ
دعوای زوج جوان به خاطر ترامپ
یادداشت طنز
من یا ترامپ
دعوا به خاطر پوستر ترامپ
نظرات کاربران
کد امنیتی
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٨/٠٨
١
٠
این قضیه ی کتک کاری واقعی بود؟؟؟ 0_O یا خدا ما با کیا شدیم 80 میلیون؟ !!!
naser_j
naser_j
٩٦/٠٨/٠٨
٠
٠
آره ظاهرا، 79999999 نفریم:)
اکرم انتصاری
اکرم انتصاری
٩٦/٠٨/١٢
٠
٠
چرا باورم نمیشه یکی برای رئیس جمهور شدن یکی اون سر دنیا نذر این چنینی کنه و به زد و خورد هم برسه کارشون؟:|
naser_j
naser_j
٩٦/٠٨/١٤
٠
٠
چون باورکردنی نیست که یکی برای رئیس جمهور شدن یکی اون سر دنیا نذر این چنینی کنه و به زد و خورد هم برسه کارشون