با کاغذ رنگی و اوریگامی هوشتان را تقویت کنید
معرفی بازی معمایی و جذاب KAMI 2

با کاغذ رنگی و اوریگامی هوشتان را تقویت کنید

نویسنده : محمد اخلاقی

شاید وقتی در پایان یک روز کاری خسته روی مبل مشغول استراحت هستید، یک بازی خوش رنگ و خوش ساخت، خستگی روزانه‌تان را به در کند. بازی KAMI 2 دقیقا همان انتخابی است که میتواند چنین لحظاتی را شیرین کند. استودیوی بازی سازی State of Play Games بعد از تجربه موفق در نسخه اول بازی، امسال KAMI 2 را منتشر کرده است. بازی بسیار خوش ساخت است و گیم پلی ساده و دلنشینی دارد. کامی2 موفق شده است پس از عرضه امتیاز بسیار خوب 4.7 را از کاربران گوگل پلی کسب کند.

بازی اندروید

 

بازی در نگاه اول خیلی ساده به نظر می‌رسد. وظیفه شما در تمامی مراحل تنها یک چیز است، تمام صفحه را با تعداد محدودی حرکت به یک رنگ تبدیل کنید. در واقع در هر مرحله شما با تصویری از کاغذ رنگی‌ها شبیه به اوریگامی مواجه می‌شوید؛ در پایین صفحه بازی چند رنگ برای انتخاب کردن دارید، همچنین محدودیت حرکت نیز آنجا نشان داده می‌شود که به عنوان مثال در این مرحله تنها می‌توانید 4 تغییر ایجاد کنید. با انتخاب هر رنگ و کلیک روی یک منطقه، تمامی منطقه کلیک شده به رنگی که انتخاب کرده‌اید در می‌آید. شما باید این کار را آنقدر ادامه دهید تا کل صفحه یک رنگ شود. مراحل ابتدایی بسیار ساده هستند، اما هرچه جلوتر می‌روید، روند بازی پیچیده‌تر شده و مجبورید بیشتر فسفر بسوزانید! کار به جایی می رسد که حتی فکر کردن هم نمیتواند چاره ساز باشد. در این‌چنین مراحلی امکان استفاده از راهنمای خود بازی وجود دارد، اما تعداد دفعات محدودی می‌توانید از راهنما کمک بگیرید و حل بیشتر معماها بر عهده خودتان است.

بازی معمایی اندروید

 

پس از گذر از هر مرحله نشان perfect زیر آن درج می‌شود و می‌توانید مرحله بعدی را انتخاب کنید.  برای بازکردن مراحل بالا باید تعداد بیشتری پرفکت کسب کنید. بازی تا این لحظه بیش از 110 مرحله دارد و با هر آپدیت بر تعداد مراحل آن افزوده می‌شود. ضمن اینکه کلیه کاربران می‌توانند معمای مورد نظرشان را طراحی کنند و به سازندگان بازی پیشنهاد دهند تا در آپدیت های بعدی عرضه شود.

 

ویدئو معرفی بازی: 

 

اگر به بازی‌های معمایی و خوش ساخت علاقه‌مند هستید، حتما توصیه می‌کنیم بازی خوب KAMI 2 را از دست ندهید:

دانلود از کافه بازار

برچسب ها
معرفی بازی KAMI
اوریگامی اندروید
بازی اریگامی اندروید
معرفی بازی اندروید
بازی فکری
بازی معمایی اندروید
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
mohammad_seraji80
mohammad_seraji80
٩٦/٠٧/٣٠
٠
٠
خیلی بازی توپیه. واقعا از بازی های دیگ متفاوته
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠٨/٠١
٠
٠
آره واقعا همینطوره
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠٧/٣٠
٠
٠
واقعا بازی خوبیه و خوشم اومد و دارم معتاد میشم! ممنون :)
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠٨/٠١
٠
٠
خواهش می کنم، منم معتادش شدم