کی از همه لاکچری تره؟ من من من من!
اپلیکیشنی که عضویت در آن 1 میلیون تومان آب می خورد تا لاکچری بودن فرد تایید شود

کی از همه لاکچری تره؟ من من من من!

نویسنده : ناصر جوادی

می‌بینی خاتون؟ دارند لذت پز دادن را هم از ما طبقه زیر خط فقر نشین می‌گیرند! حیف که سایپا دوباره قیمت اتول‌هایش را گران کرد و از عهده خرید پراید بر نمی‌آیم وگرنه برای همین یک فقره هم که شده ماشین می‌خریدم و می‌رفتم قاطی طایفه بنی هندل‌ها تا همه جا هوار بزنم که کار کار خودشان است! همین شبکه اجتماعی لاکچری‌‌ها را می‌گویم، نشنیده‌ای؟ حق داری نشوی، آخر تو عاشق دلخسته‌ای چون من داری و خودت صاحب نازی تو را به پز، چه نیاز؟! ولی از آمیرز ممد بقال و اوس اسدالله ماس بند و همسایه شونصدم سمت چپ‌تان عصمت خانم که پنهان نیست از تو چه پنهان، من برای دیده شدن نیاز به پز دارم! نه که از طایفه نو کیسه باشم ها اصلا و ابدا، تو که بهتر می‌دانی ما گونی‌مان کجا بود که کیسه داشته باشیم که بخواهد مندرس و زوار در رفته باشد یا نو! 

سخن کوتاه می‌کنم خاتون جان از آنجا که من نیاز به پز دادن داشتم تا جلوی آن خواستگار دیلاقت «هوشنگ زرگر» کم نیاورم! برای همین به دنبال تکنیک‌های پز دادن رفتم و خدا را شکر خیلی زود با قابلیت لوکیشن در اینستاگرام آشنا شدم و از آن روز به بعد تمام عکس هایی را که در بالکن ۲ در ۱/۳۵ خانه‌مان می‌گرفتم با لوکیشن، زعفرانیه و فرمانیه و کامرانیه و آجودانیه و باقی محلات «نیه»دار! تهران منتشر می کرد، حالا کار ندارم که تو از بالکن ۲در۳ تان در آن طرف کوچه من را می دیدی و مدام زیر پست هایم این شکلک را کامنت میکردی :)))، ولی هوشنگ باور کرده بود! القصه همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت تا این که دست زیاد شد و کم کم همه ۸۰ میلیون ایرانی برای اثبات لاکچری بودن شان از این تکنیک استفاده کردند و گندش را در آوردند! آنقدر خز شد که الان خود ساکنین محلات "نیه" دار هم لوکیشن شان را پا منار ما انتخاب می‌کنند! بعد از آن عکس گرفتن با ماشین‌های لوکس جلوی نمایشگاه‌ها و خریدن لباس‌های تاناکورا مارک‌دار و سفر به جزایر هاوایی به مدد فوتوشاپ را امتحان کردم و هی کل هوشنگ را می‌خواباندم تا دیروز که برگ آس رو کرد و «هوشنگ کوتم» کرد نا لوتی! 

خاتون به خدا این هوشنگ مسلمان نیست! نامرد لینک یک شبکه اجتماعی را برایم فرستاد و نوشت اینو چی‌میگی؟! خاتون چشمان عسلی‌ات روز بد و قهوه‌ای نبیند! برای عضویت در این شبکه باید یک میلیون تومان اسکناس خشک اخ کنی! تا لاکچری بودنت ثابت شود! خاتون جان، من پس انداز سه سال گذشته و ساعت یادگاری ابوی خدا بیامرز  و کلیه سمت راستم را فروخته‌ام ولی هنوز ۱۰۰ هزار تومان کم دارم! صد هزار تومان دستی داری به من بدهی تا به همه ثابت کنم واقعا لاکچری هستم؟!

برچسب ها
شبکه اجتماعی لاکچری ها
لاکچری
حق عضویت 1 میلیون تومانی
چطور لاکچری باشیم
رقابت لاکچری ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٧/٣٠
١
٠
خخخ خیلی خوب بود :)))
naser_j
naser_j
٩٦/٠٧/٣٠
١
٠
خدا رو شکر که خوشتون اومده (:
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٦/٠٧/٣٠
٠
٠
داریم واقعا؟ دم سازنده اش گرم اگه داشته باشیم :)
naser_j
naser_j
٩٦/٠٧/٣٠
٠
٠
میگن که، یه تومن بده برم تست کنم (:
k_koolak
k_koolak
٩٦/٠٧/٣٠
٠
٠
افت جامعه چشم هم چشمی
naser_j
naser_j
٩٦/٠٨/٠١
٠
٠
بله متاسفانه
حس معلق
حس معلق
٩٦/٠٧/٣٠
٠
٠
یک میلیووووون !!! چنتا صفر داره؟
naser_j
naser_j
٩٦/٠٨/٠٢
٠
٠
خیلی تا
a_rezazadeh
a_rezazadeh
٩٦/٠٨/٠١
٠
٠
:)))
a_rezazadeh
a_rezazadeh
٩٦/٠٨/٠١
٠
٠
جالب بود واقعا
naser_j
naser_j
٩٦/٠٨/٠٢
٠
٠
ممنون :)
محمد
محمد
٩٦/٠٨/٠١
٠
٠
متن گیرایی بود👍
naser_j
naser_j
٩٦/٠٨/٠٢
٠
٠
لطف دارین (: