محسن افشانی و حاشیه های تمام نشدنی
ماجرای استوری محسن افشانی چیست؟

محسن افشانی و حاشیه های تمام نشدنی

نویسنده : الهام حبشی

محسن افشانی متولد فروردین 68 است، یعنی حدودا 28 سال و 6 ماه از عمر او می‌گذرد. او مجری و بازیگر تلویزیون است و همچنین تجربه‌ی اندکی در تهیه کنندگی و کارگردانی دارد. محسن افشانی در دبیرستان ریاضی و فیزیک خوانده است و از ابتدا دلش می‌خواسته که بازیگر شود اما دست تقدیر او را به عنوان مجری وارد تلویزیون کرد تا بعد از مدتی به آرزوهایش برسد. او در روستای گلپایگان به دنیا آمده و یک خواهر بزرگ‌تر از خودش هم دارد. محسن افشانی به خوش خط بودن میان دوستانش معروف است و 2، 3 سالی هم تجربه‌ی وب نویسی دارد. 

محسن افشانی

 

محسن افشانی از سال 87 تاکنون در فیلم، تله فیلم و سریال‌های متعددی بازی کرده است. اولین بار محسن افشانی را با برنامه‌ی «سلام بهار» که در آن به عنوان مجری فعالیتش را شروع کرده بود، دیدیم. او برای اجرای آن برنامه که خاص نوجوانان بود، انتخاب خوبی به نظر می‌آمد و از همان برنامه قشر نوجوان طرفدار خودش و برنامه‌اش شدند. محسن افشانی بعد از اجرای این برنامه به سرعت وارد مرحله‌ی بازیگری و کادر سریال «ترانه‌ی مادری» شد و هر روز پیش از دیروز معروف و محبوب‌تر شد.

محسن افشانی در مادرانه

 

ماه رمضان سال 87 بود که برنامه‌ی ماه عسل با یک سورپرایز نه چندان خوشایند، مجری سابقش احسان علیخانی را کنار گذاشت و محسن افشانی را جایگزین کرد. با این حرکت تهیه کننده، طرفداران محسن افشانی که تازه او را در سریال «ترانه‌ی مادری» کشف کرده بودند خوشحال شدند، اما بقیه که معتقد بودند برنامه ماه عسل فقط با احسان علیخانی ماه عسل زیباست یا محسن افشانی هنوز به قدر کافی برای اجرای ماه عسل مناسب و باتجربه نیست، از این تغییر به شدت ناراضی بودند. این نارضایتی تا جایی بالا گرفت که تهیه کننده‌ی برنامه در اواسط ماه مبارک رمضان احسان علیخوانی را به ماه عسل برگرداند.

 

ورود محسن افشانی به دنیای حاشیه ها

محسن افشانی بارها و بارها به علت‌های مختلف زیادی در چشم مخاطبان پر رنگ شده. دلایلی که هیچ‌کدام به حرفه‌ای بودن او در کارش برنمی‌گردد. مثلا یکی از علایق عجیب افشانی گرفتن سلفی‌ در جهت‌های مختلف در ماشینش است، البته در حالت‌هایی که سانروف ماشین حتما داخل کادر باشد.

ماشین محسن افشانی

 

محسن افشانی

 

ملشین افشانی

 

عکس‌های سریالی محسن افشانی با خانم دندان پزشک معروف هم تا مدت‌ها دست به دست می‌شدند.

پزشک محسن افشانی

 

دندان پزشک محسن افشانی

 

محسن افشانی

 

محسن افشانی یکی از آن‌هایی بود که در مراسم اختتامیه فیلم فجر با پوششی عجیب و نامتعارف حضور پیدا کرده بودند.

محسن افشانی در جشنواره فجر

 

بادیگارد داشتن هم اتفاق جالب دیگری بود که در ابتدای کار خنده‌دار به نظر می‌آمد، اما وقتی علت را از افشانی جویا شدند، این‌طور پاسخ داد که مدتی است، چند نفر ناشناس تهدیدش می‌کنند که هرجا او را ببینند با قمه او صدمه می‌زنند.

بادیگارد محسن افشانی

 

چندی بعد هم با تعدادی از بازیگران، راهی کربلا شد و در پیاده‌روی اربعین شرکت کرد. 

محسن افشانی در کربلا

 

تابستان سال 95 محسن افشانی به همراه خواهرش سمیه افشانی مهمان برنامه‌ی شیدایی شده بودند. محسن افشانی در آخرین دقایق برنامه شیدایی با بوسیدن خواهرش وارد گود حاشیه‌ شد.

سایت‌ها و کانال‌های تلگرامی عنوان همسر را جایگزین خواهر کردند و تحویل مردمی دادند که اصل برنامه را ندیده بودند.

 

افشانی بعد از این اتفاق در مصاحبه‌ای گفته بود که من مجرد هستم و رسانه‌ها با من میانه‌ی خوبی ندارند. حالا این سوال پیش آمده بود که اگر محسن افشانی مجرد است، پس آن بنده خدایی که مدت‌ها است تصاویرش در کنار محسن افشانی پخش می‌شود دقیقا چه نسبتی با افشانی دارد؟

دوست دختر محسن افشانی

 

محسن افشانی شهریور همین امثال مهمان یک برنامه‌ی تلویزیونی بود که از شبکه‌ی نسیم پخش می‌شد. باربد بابایی که در این برنامه مجری بود، بحث را به سمت علت ازدواج نکردن افشانی کشاند. محسن افشانی هم که یاد عشق قدیمی‌اش افتاده بود گریه‌اش گرفت و صادقانه تجربه‌ی تلخی که داشته را تایید کرد.

 

با پخش شدن کلیپ گریه محسن افشانی، خانمی که سال‌ها پیش تصاویرش به عنوان همسر افشانی پخش شده بود، ویدیویی را منتشر کرد و در آن خودش را همان عشق از دست رفته‌ی محسن افشانی معرفی کرد. این ویدیو که تنها با هدف خودنمایی و مطرح شدن تهیه شده بود واکنش و تکذیب محسن افشانی را در پی داشت. افشانی همچنین گفت که از آن خانم شکایت خواهد کرد.

استوری محسن افشانی

 

نلی ولنتینو یا همان نیلوفر که یک مدل ایرانی-آمریکایی است با توجه به تمام حرف‌های افشانی باز هم کنار نکشید و از خود لایو جدیدی را منتشر کرد. او این بار به جای آرزوی خوشبختی این‌طور شرح داد که من 5 ساله پیش تنها 17 سال داشتم، بچه بودم، آن عکس‌ها را هم من منتشر نکرده‌ام و اگر قرار به شکایت است، من باید شکایت کنم.

محسن افشانی

 

حاشیه‌‌های گریه کردن روی آنتن زنده هنوز تمام نشده بود که چند روز پیش اتفاق دیگری افتاد. یک تصویر جنجالی و بسیار عجیب از لباسی زنانه برای مدت زمان خیلی کوتاهی روی استوری محسن افشانی قرار گرفت. استوری فورا پاک شده بود اما همان یکی دو دقیقه کافی بود تا آدم‌های زیادی آن تصویر را سیو کرده و منتشر کنند.

بعد از این اتفاق کامنت‌های صفحه‌ی محسن افشانی به سرعت زیاد شدند. او در پاسخ به خبرگزاری‌ها گفته بود شکایت کرده است و تا پاسخ شکایتش نیاید به هیچ سوالی پاسخ نخواهد داد.

پست محسن افشانی

 

محسن افشانی با پست تصویر دیگری در اینستاگرامش، متن عجیبی با این مضمون را ضمیمه کرد: «بالاخره که پام میرسه مملکتم! برسم، زخمی می‌کنم مسبب این حواشی رو».

او با یک استوری دیگر افسوس خوردن خودش نسبت به کسانی که با آبرویش بازی کرده‌اند را با سر تکان دادن و شعار امام حسین که « اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید » نشان داد.

برچسب ها
استوری جنجالی محسن افشانی
ماجرای استوری محسن افشانی
خواهر محسن افشانی
محسن افشانی
حاشیه های محسن افشانی
رابطه افشانی با نلی ولنتینو
نظرات کاربران
کد امنیتی
Miss_shaqayeq
Miss_shaqayeq
٩٦/٠٧/١٣
٢
٠
تحلیل جالبی بود.من خودم تا این حد در جریان حواشی آقای افشانی نبودم...ولی درباره ی اتفاق آخر فکر میکنم که برای خیلی ها ممکنه این اتفاق بیفته که گوشیشون قاطی کنه و عکسی ناخواسته برو رو استوریشون(برا خودمم پیش اومده وقتی گوشیم هنگ میکنه)... و بنظرم درست نیست/نبود که مردم تا این حد آبروریزی و تجسس کنن.چون در واقع اصلا اتفاق عجیبی نیست و به ما ربطی نداره که چرا این عکسو توو گوشیشون داشتن و از چند و چون قضیه سر در بیاریم.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٧/١٤
٠
١
آره برای خودم هم یکی دو باری اتفاق افتاده که مثلا یک پیامی رو اشتباهی به جای یک شخص خاص به فرد دیگه ای ارسال کنم. آره درست بودنش که قطعا درست نیست. چون وقتی یک دقیقه روی استوریش بوده یعنی حتما اشتباهی رفته رو استوری. ولی با قسمت آخر حرفت موافق نیستم :ی چرا ؟ چون واقعا درست نیست حتی یک دختر این تصاویر رو ذخیره داشته باشه چه برسه به یک پسر.
حس معلق
حس معلق
٩٦/٠٧/١٣
٢
٠
یه عده دوست دارن دیده بشن یه عده هم دوست دارن ببینم. به نظر من مشکل از طرف دومه زیادی نگاه میکنن طرف اول هوا برش میداره
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٧/١٤
٠
١
به نظرم واقعا اتفاقی اون استوری رخ داده ولی مشکل این جا بود که اگر یک تصویر عادی بود کسی رو به صرافت سرک کشیدن و دست به دست کردن نمی انداخت.
اکرم انتصاری
اکرم انتصاری
٩٦/٠٧/١٣
٩
٢
ضمن تشکر از مطلبت نمی دونم چرا هنوز برای من کار کردن این سری مطالب تو جیم بسیااااار عجیب و ناراحت‌کننده‌اس. راستش فکر می‌کنم این حواشی همون اندازه که تو اینستاگرام پخش شدن کافیه و این دست مطالب حاشیه‌های زردی هستن که نباید همش زد
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٧/١٤
٢
١
اکرم جان سایت ما باید تا جایی که امکانش هست، تا جایی که به کسی توهین نکنه، شایعه پراکنی نکنه و قضاوت نکنه ، باید تمام سلایق رو در نظر بگیره. ما علاوه بر آموزش، اطلاعات مفید و ... به مطلبی که جنبه ی سرگرم کردن داشته باشه هم نیاز داریم :)
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠٧/١٥
١
٠
کاملا موافقم با شما، منم تعجب می کنم که پرداختن به اینچنین مطالبی که فقط موجب آبرو ریزی بیشتر یک فرد و اطلاع از جزئیات خصوصی افراد میشه چرا باید توسط جیم انجام بشه. بار قبل درباره پرونده خانم آزاده نام داری هم همین نظر رو دادم.
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/٠٧/١٥
٠
٠
سلام. متاسفانه تعریف درستی از روزنامه نگاری زرد ندارین. روزنامه نگاری زرد پرداختن به سلیبریتیها نیست و مفهوم زننده ای داره که به نظرم اصلا درست نیست اینو به سایت جیم نسبت بدین. / بررسی زندگی سلبریتیها توی دنیای حرفه ای روزنامه نگاری، زیر مجموعه لایف استایل قرار می گیره و برخلاف تصورتون هیچ ربطی به زرد بودن نداره. البته من به شما کاملا حق میدم اشتباه کنین چون توی ایران ما تعریف درستی از لایف استایل نداریم... ولی خب بهتره شمایی که توی حوزه سبک زندگی کار می کنین، خودتونو محدود به تفکر دیگران و سبک زندگی ایرانیزه نکنین و توی این حوزه دقیق تر بشین.
اکرم انتصاری
اکرم انتصاری
٩٦/٠٧/١٦
٠
٠
منظور من از زرد تعریف ژورنالیستی اون کلمه نبود و سراسرِ نظرم رو با علاقه قلبی و حس عمیقم به جیم نوشتم. شاید به خاطر این که جیم برای من ورای همه سایت ها و پایگاه های خبری و مجلات هست و دلیل اون هم متفاوت بودن جیم و دیدگاهش به اتفاقاته. من چند بار کامنتت رو خوندم مریم جان. تعریف من از سبک زندگی شامل حاشیه های محسن افشانی نمیشه چون از نظر من بررسی لایف استایل یک سلبریتی زمانی قابلیت پرونده شدن رو داره که سلبریتی شاخصی در کار باشه، یا حداقل گفتن ازش باعث اشاعه زشتی بیشتر نشه و یا کفه ترازو مطلب به سمت نتیجه قابل تامل سنگینی کنه. البته که اگه باز متهم به تفکری محدود به دیگران نشم...
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٧/١٧
٠
٠
جناب اخلاقی ما از حرکتی که افشانی کرده پرده برداشتیم؟ ما اون تصاویر رو نشر دادیم؟ ما اگر این مطلب رو ننوشته بودیم کسی خبر دار نمی شد؟ ما توی این مطلب به افشانی توهین کردیم؟ حرفی غیر از واقعیت و تصاویری که الان هم روی صفحش هست رو زدیم و گذاشتیم؟
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/٠٧/١٣
٣
٠
الله اعلم... ما کاری نداریم چی شده و چیکار کرده و خودش بوده یا نه... حواسش بوده یا نه...اشتباه شده یا نه... گاها فک میکنم این چیزا چرا برای بعضیا اون قدر مهمه که دوس دارن اینو جار بزنن که دیدن.. و بعدش تازه پخششم بکنن..." زندگی هرکس به خودش مربوطه " کاش اینو همه بفهمن
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٧/١٤
٠
١
آره توی اینجور موارد نقش اون قشری که در صحنه هستن و فورا اشتباه یک نفر رو پخش می کنن، خیلی خیلی پر رنگه.
مخاطب غیر خاص
مخاطب غیر خاص
٩٦/٠٧/١٤
٥
١
میشه لطفا انقدر زرد نباشید جیم جان!!!
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٧/١٤
٠
١
زرد؟ چرا زرد؟ واقیته ^_^ حالا چه زرد چه صورتی ^_^ تنوع مطالب جیم خیلی بالاست ^_^ به مطالب دیگه هم سر بزنین ^_^
i_banu69
i_banu69
٩٦/٠٧/١٤
٢
٠
سلام الهام خانم ممنونم به خاطر مطلبت کاری به این ندارم که حریم خصوصی افراد باید مورد احترام باشه و نباید با آبروی آدم ها چه عوام و په خواص بازی شه اما متاسفانه هنرمندای کشور ما که اسم هنرمند خیلی براشون زیاده و شایسته اش نیستند هم فقط دنبال نشون دادن خودشونن تا جایی که آدم حس می کنه یه خورده!!!! عقده و حقارت و خود کم بینی دارن..... این آدم ها هنرمند نیستند سلبریتی اند.چون بین هنر و ابتذال و معروف شدن هم فاصله است و بین معروفیت و معذوفیت هم فاصله است متاسفام برای مملکتی که پرچمدار هنرش آدمهایی این چنین حقیره مدیر سایت لطفا نظرم رو درج کن
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٧/١٤
١
٠
عزیزم حرف کاملا درست و متینی زدی :) چرا درج نشه ^_^ با حرفت کاملا موافق هستم. اگر می خواستم انتهای مطلب نتیجه گیری کنم ممکن بود دوستان زیادی اعتراض کنن . برای همین من فقط اطلاعات و اتفاقات رو گرد آوری کردم. فقط و فقط واقعیت با تمام خوب و بدش. اگر می تونستم نظر خودم را وارد مطلب کنم، نظرم دقیق نظر شما بود. چرا که واقعا بعضی ها فقط سلبریتی هستند نه هنرمند.
ناشناس
ناشناس
٩٧/٠٢/٢٥
١
٠
موافقم افشانی هنرمند نیست شخص حقیر و بی شخصیتیه
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٧/١٤
٢
٠
کربلا رفتن حاشیه ست؟ 0_o الباقی مطلبت جالب بود :) خسته نباشی خانوم گل :)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٧/١٤
٠
٠
نه حاشیه مثبته دیگه ^_^ حتما که نباید منفی باشه :)) ممنون از وقتی که شما گذاشتی نسیم عزیییزم ^_^
محمدصنعتیـ :)
محمدصنعتیـ :)
٩٦/٠٧/١٤
١
٠
واز ای خوبه ؛ خواهشن از ماهرخ استرخی و جمیله خاموش متن نزارین مرسی اه
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٧/١٤
٠
٠
درست متوجه نشدم ولی باشه :)))
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٧/١٤
٠
٠
شاهرخ استخری و نفیسه روشن مد نظرشونه خخ
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٧/١٧
٠
٠
احتمالا :)) ولی چرا ؟ :))
ali_zohri
ali_zohri
٩٦/٠٧/١٥
١
٠
روزگار قشنگیست ظاهر با باطن جدال میکند عجب صبری خدا دارد
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٧/١٧
٠
٠
این موضوع توی همه ی ما کم و بیش دیده میشه .. شاید گاهی لازم هم باشه اما نه در حدی که اسمش بشه ریا ... دیگه واقعا به قول شما عجب صبری خدا دارد
nader
nader
٩٦/٠٧/١٥
٠
٠
خب برخی هنرمندان و ورزشکارا عمدا چنین کارهایی میکنن که جلب توجه بشه و معروفتر بشن البته حرکت آخریش جزو این مورد نمیشه ، کارش هیچ توجیهی نداره و انکار کردنش فقط توهین به شعور مردمه در کل مطلب جالبی بود قلم نویسنده خوب و خواندنی بود
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٧/١٧
٠
٠
آره به نظر من هم باید سکوت می کرد ولی راستش خودم رو که جاش میزارم میبینم خیلی بده اگر یهو دستم بخوره مثلا رو فایلی که نباید و اشتباه ارسالش کنم، یا یک متن چتی رو اشتباه به یکی بفرستم. ولی بقیه سریع از اشتباه من عکس بگیرن ، پخش کنن و آبروریزی کنن... خیلی بده... متشکرم
سعید (جیمی سابق)
سعید (جیمی سابق)
٩٦/٠٧/١٥
٢
٠
من یک سوالی از نویسنده این مقاله خانم حبشی دارم. واقعا هدف و نتیجه ای که قراره خواننده ها بعد از خوندن این مقاله بهش برسن چیه؟ ینی اگر می خوندن و اگر نمی خوندن چه فرقی به حالشون می کرد؟ اگر هدف اطلاع رسانی هست که خب جز بردن آبروی محسن افشانی اتفاق دیگه ای نمی افته، ممکنه شفاف سازی کنید؟؟؟؟؟؟
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٧/١٧
٠
٠
سلام. خب ما اینجا همه جور مطلبی به شرط رعایت اخلاق کار می‌کنیم. الزامی وجود نداره که تمام مطالب به نتیجه گیری ختم بشن اگر اینطور بود تصاویر کربلای این بنده خدا رو نمی‌زاشتم. خیلی از مطالب جنبه سرگرمی دارن، بعضیا چون موضوع داغی هستن و مخاطب می‌خواد بیشتر راجع به اون ها بدونه و و و ... همیشه قصد نتیجه گیری یا موعظه ی مخاطب نیست. هدف طرح و جمع آوری کامل از شخصیت محسن افشانی هست بدون کم و کسر بدون دخالت. کسی اگر بخواد تمام اطلاعات موجود در فضای مجازی افشانی رو سرچ کنه باید 50 تا صفحه باز کنه اما من تمام اون اطلاعات رو یک جا گردآوری کردم. حرف شما مثل اینه که بگین چرا افشانی یا فلانی باید ویکی پدیا داشته باشه! شاید برای شما بی اهمیت باشه ولی برای همه اینطور نیست. هدف قطعا نمی تونه آبرو ریزی باشه، در صورتی بود که ما منبع نشر چیزی بودیم که نیستیم. ولی ما حتی توی مطلب وارد جزئیات اخیر نشدیم، پس این حرف شما درست نیست. امیدوارم همه چیز کاملا در حدی که شما خواستید شفاف شده باشه.