با کافئین کنترل روشن ماندن صفحه نمایش را در دست بگیرید
معرفی اپلیکیشن کاربردی Caffeine

با کافئین کنترل روشن ماندن صفحه نمایش را در دست بگیرید

نویسنده : محمد اخلاقی

صفحه نمایش تمامی موبایل‌ها، برای جلوگیری از مصرف بیش از حد باتری، به صورت اتوماتیک خاموش می‌شوند. البته در قسمت تنظیمات گوشی‌ها، می‌توان زمان روشن ماندن صفحه را تغییر داد و باب میل هر کاربر تنظیم کرد. کاربران به صورت معمول، زمان خاموش شدن اتوماتیک را چیزی حدود 30 ثانیه تا یک دقیقه انتخاب می‌کنند. اما گاهی پیش می‌آید که نیاز داریم صفحه نمایش را برای مدت زمان طولانی‌تر روشن نگه داریم. مثل زمانی که از گوگل مپ برای مسیر یابی استفاده می‌کنیم و یا مشغول مطالعه متنی از وب سایت یا کتابی هستیم. در این مواقع مجبوریم با ضربه زدن با انگشت روی صفحه نمایش، دائما آن را روشن نگاه داریم و یا به سراغ تنظیمات رفته و مدت زمان روشن بودن صفحه نمایش را به صورت کلی افزایش دهیم. اپلیکیشن کاربردی Caffeine  تولید شده است تا کنترل روشن بودن صفحه نمایش را به صورت کامل در دست بگیرید. در ادامه با ما همراه باشید تا این اپلیکیشن جمع و جور و کار بردی را بهتر بشناسید.

تولید کنندگان اپلیکیشن Caffeine با هوشمندی این نام را برایش برگزیده‌اند. در حقیقت کافئین همان کاری را با گوشی موبایلتان می‌کند که یک لیوان قهوه با شما انجام می‌دهد! همانطور که قهوه شما را سرحال و بیدار نگاه می‌دارد، اپلیکیشن کافئین نیز گوشی شما را روشن و آماده به کار نگاه می‌دارد. در حقیقت شما بوسیله‌ی این اپلیکیشن می‌توانید رفتار گوشی را در اپلیکیشن‌های مختلف شخصی‌سازی کنید و به خروجی مد نظرتان برسید. به عنوان مثال می‌توانید از کافئین بخواهید در هنگام استفاده از اپلیکیشن‌های گوگل مپ، اینستاگرام و... صفحه نمایش را برای مدت بیشتری روشن نگاه دارد و در مواقع دیگر طبق روال معمول رفتار کند.

معرفی اپلیکیشن اندروید

 

به غیر امکان ذکر شده، این اپلیکیشن یک ویجت فعال در نوار نوتیفیکیشن دارد تا بتوانید با یک کلیک ساده از گوشی موبایلتان بخواهید که صفحه نمایش را روشن نگاه دارد و در زمان اتمام کارتان با کلیک مجدد، صفحه خاموش شود. البته امکان حذف ویجت از نوار نوتیفیکیشن در تنظیمات برنامه وجود دارد. در واقع تمام کاری که اپلیکیشن برای شما انجام می‌دهد، مدیریت روشن ماندن صفحه نمایش به صورت اختصاصی است. 

می‌توانید این نرم افزار سبک و کاربردی را که برای اندروید نسخه 2.2 و بالاتر تولید شده است، از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود از گوگل پلی 

برچسب ها
نرم افزار Caffeine
معرفی اپلیکیشن کاربردی
روشن ماندن نور صفحه گوشی
نرم افزار اندروید
معرفی نرم افزار Caffeine
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/٠٧/١٥
١
١
چی جالب بود :) ممنون
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠٧/١٦
٠
١
واقعا کاربردیه مخصوصا برای کاربران گوگل مپ و امثالهم