شروع 9 ماه فلاکت!
در باب آماده شدن افراد مختلف برای شروع سال تحصیلی جدید

شروع 9 ماه فلاکت!

نویسنده : ناصر جوادی

تابستان دارد به دمش می‌رسد و پاییز از آنچه در تقویم می‌بینید به شما، ما و آن‌ها نزدیک‌تر است، و این هفته آخر تعطیلات هم مثل میگ میگ خواهد گذشت و باید منتظر یکی از شنبه‌ترین روزهای تقویم باشیم، شنبه‌ای که خیابان‌ها دوباره پر از کیف‌های صورتی و قرمزی می‌شود که خودشان راه می‌روند. کیف‌هایی با طرح قهرمانان ملی‌مان بن‌تن و باربی! ماه مهر و آغاز سال تحصیلی طوری است که تقریبا تمام آدم‌ها را درگیر خودش می‌کند حتی آن‌هایی را که سال‌هاست دفتر مشق‌شان را آویخته و از میادین میز و نیمکتی خداحافظی کرده‌اند. در ادامه وضعیت تعدادی از افراد جامعه در آستانه بازگشایی مدارس دانشگاه‌ها را مرور خواهیم کرد افرادی که شاید تا به حال فکر مرتبط بودن‌شان با دانشجو و دانش ‌آموز را هم نکرده بودید! 

اصغر آقا راننده پیکان مدل 47: اصغر آقا چند سالی است که بازنشست شده اما به خاطر مخارج بالای زندگی و تامیین شهریه دانشگاه فرزندانش با ماشینش مسافرکشی می‌کند. اما چون هیچ مسافری سوار ماشین مدل پایینش نمی‌شود. رفته توی کار حمل گوسفند زنده و در خط میدان فروش دام_کشتارگاه کار می‌‌کند. حالا با نزدیک شدن به شروع سال تحصیلی و رونق گرفتن کار سرویس‌های مدارس اصغر آقا یک هفته است که دارد فکر می‌کند چه تغییر و تحولی در دکوراسیون داخلی پیکانش ایجاد کند که 7،-8 دانش آموز ابتدایی بیشتر درون ماشینش جا شوند! لازم به ذکر است مسئول کشتارگاه او را از سوار کردن بیش از 4 گوسفند منع کرده بود! 

3تاr: ستاره یکی از کوئین‌های مقیم اینستاگرام که با حفظ سمت مدعی شاخ بودن هم هست و بر سر در پیج‌اش نوشته است، «سال‌هاست بعد رفتنت درگیر دیوار و سیگارم!» این روزها مهم‌ترین دغدغه‌اش انتخاب طرح برچسب مناسب برای روی دفتر و کتاب‌هایش و جلد کردن آن‌هاست!! 

سینا مترجم فیلم‌های زبان اصلی: سینا که مدت‌هاست در راه رضای خدا و رضایت خلق خدا در کار ترجمه و نوشتن زیرنویس برای فیلم‌های زبان اصلی است و بدون کوچک‌ترین دخل و تصرف و تصرف و با رعایت کامل نکات قانونی و اخلاقی برای فیلم‌ها زیر نویس فارسی می‌نویسد خوب می‌داند که با بازگشایی دانشگاه و به تبع آن خوابگاه‌ها حجم تقاضا برای دانلود فیلم به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. این روزها سخت مشغول کار است تا متناسب با تقاضا شروع به عرضه فیلم نماید. 

و سرانجام مسئولین آموزش دانشگاه‌های سراسر کشور که از هم‌اکنون دستان‌شان را به هم می‌مالند و با یک عالمه «نه»، «نمیشه» و «گفتم که نمیشه» منتظر شروع سال تحصیلی جدید هستند!

برچسب ها
طنزی درباره ماه مهر
شروع سال تحصیلی
مهر
طنز
بازگشایی مدارس و دانشگاه ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
s_n
s_n
٩٦/٠٦/٢٧
٠
٠
چقد خندیم:دی راننده سرویس ابتداییم پیکان داش بعد قشنگ میچید ما رو روهم:/ در ضمن مدیران محترم مدارس رو از قلم انداختید که از بازگشایی بنگاهاشون(! ) خوشحالن:|
حس معلق
حس معلق
٩٦/٠٦/٢٧
٠
٠
چقدر خوشحالم مهر داره مياد مجبور نیستم برم مدرسه خخخ
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/٠٦/٢٧
٠
٠
واااااااااای کویین اینستا😂😂😂😂
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٦/٢٨
٠
٠
خخخ عــالی :)