چطور چند اکانت کاربری داشته باشیم؟
با AppClone چند حساب کاربری برای هر اپلیکیشن بسازید

چطور چند اکانت کاربری داشته باشیم؟

نویسنده : محمد اخلاقی

شاید شما هم در برخی از اپلیکیشن‌ها نظیر اینستاگرام، تلگرام و... چند حساب کاربری داشته باشید. خوشبختانه برخی از نرم‌افزارها نظیر اینستاگرام امکان مدیریت چند حساب کاربری در اپلیکیشن‌شان تعریف شده است، اما برخی دیگر چنین امکانی ندارند و کاربران این نرم افزارها مجبورند از برنامه خراج شده و با حساب دیگری مجددا وارد برنامه مد نظرشان شوند. این کار تکراری و خسته کننده است، اپلیکیشن AppClone آمده است تا پایان بخش مشکلات این گروه از افراد باشد.

appClone

 

همانطور که از اسم اپلیکیشن پیداست، کار آن ایجاد یک کلون یا یک کپی از نرم افزار است. به این معنی که شما با استفاده از AppClone می‌توانید یک کپی از اپلیکیشن چند حسابه‌تان بسازید و هر کدام از حساب‌هایتان را با یکی از این کپی‌ها باز کنید بدون اختلال و نیاز به ورود و خروج مجدد به حساب. در کنار کپی کردن نرم افزار، اپ کلون وظیفه ایجاد امنیت و ایمن سازی آن را نیز به عهده خواهد داشت. با ایجاد نسخه کپی اپلیکیشن، می‌توانید روی آن رمز ورود گذاشته تا دسترسی به آن امن تر گردد. بعد از نصب، برنامه از شما می‌خواهد پسووردی را وارد می‌کنید تا هر کسی نتواند از اپ استفاده کند. پس از این کار به محیط خود AppClone می‌روید. برای اینکه از اپ‌هایی که دارید یک کلون مشابه بسازید، تنها کافیست روی آیکون هر کدام کلیک کرده و چند ثانیه منتظر بمانید تا کلون ساخته شود.

appClone

 

با قابلیت AppClone - Multi Account حتی میتوانید آلبوم شخصی خودتان را داشته باشید؛ عکس، فیلم یا محتویاتی که میخواهید را آنجا گذاشته و برای دسترسی به آنها رمز بگذارید. همچنین میتوانید با کلیک روی آیکون + در پایین صفحه برنامه، هر اپلیکیشنی که دوست داشتید را اضافه کنید. اگر میخواهید برای یک اپلیکیشن چند اکانت داشته باشید، پیشنهاد می کنیم AppClone را با توجه به سادگی فراوان، امنیت خوب و حجم کمش دانلود کنید. بد نیست بدانید استفاده از کلونها هم مشابه همان برنامه های اصلی بوده و برای دسترسی به آنها حتما باید وارد خود اپ AppClone بشوید.

دانلود از گوگل پلی

برچسب ها
ساخت چند اکانت در تلگرام
AppClone
ساخت چند اکانت کاربری
معرفی اپلیکیشن
اپلیکیشن کاربردی برای شبکه های اجتماعی
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٦/٢٢
١
٠
نه همین یه حسابم به زور اداره میکنم خخخ ولی مطلب جامع و مفیدیه ممنون جناب اخلاقی :)
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠٦/٢٢
٠
٠
والا راست میگید! خواهش می کنم