مهریه بازیگران زن ایرانی چقدر است؟
از مهریه‌های عجیب و غریب تا بازیگری که مهریه نگرفت!

مهریه بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

نویسنده : محمد حسین وکیلی

حرف از مهریه سلبریتی‌ها که می‌شود احتمالا همه در ذهنشان مهریه میلیاردی تجسم می‌کنند. خب بالاخره بازیگر معروف است، این مهریه خفن نداشته باشه، کی داشته باشه؟ اما شاید واقعیت، طوری که مردم تصور می‌کنند نباشد. مهریه بازیگران به شدت به شخصیت خود فرد برمی‌گردد و نگاهی که او به ازدواج داشته. البته بازیگرانی هم هستند که حسابی پوست آقا داماد را کنده‌‌اند اما در تمامی مصاحبه‌ها انکار می‌کنند. 

 

مهناز افشار

مهناز افشار پر سروصداترین مهریه را در کشور داشت. مرضیه برومند در مصاحبه‌ای اعلام کرد که خانم بازیگر که همان افشار باشد دوبرابر بودجه تئاتر کشور پشت قباله‌اش ملک دارد. بعد از آن، افشار حسابی شاکی شد و در تماسی به برومند گفت که مهریه‌اش 10 شاخه گل نرگس است که اگر همان هم شما را اذیت می‌کند، تقدیم تئاتر ایران می‌کنم. که برومند هم جواب داده: «نیازی به گل ندارد اما می‌تواند بنز زیرپایش را برای خانه تئاتر بفروشد!» جالب این‌جاست که کمی‌بعد یاسین رامین همان مهریه دهنده بزرگ، مصاحبه‌ای کرد و در آن گفت که مهریه 5 شاخه گل نرگس بوده است.

مهنار افشار و همسرش 

 

یکتا ناصر

شوهرش تا قبل از عاشقانه‌ها کم‌تر شناخته می‌شد. منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه‌ها و همسر یکتا ناصر است. او در مصاحبه‌ای اعلام کرد که مهریه همسرش فقط 5 سکه بهارآزادی بوده است. آن‌ها سال 1394 باهم ازدواج کردند که ماحصل این زندگی، فرزندشان سوفیا است.

 یکتا ناصر و همسرش

 

بهنوش بختیاری

یکی از عجیب‌ترین نمونه سلبریتی‌ها، بهنوش بختیاری است. او در مصاحبه‌ای اعلام کرد که بدون عروسی، آرایش‌کردن و حتی خرید طلا و حلقه به محضر رفته و پس از عقد رفته‌اند سرخانه‌شان، تا زندگی را آغاز کنند. مهریه‌ای هم که توافق شده، 14 سکه بهار آزادی بوده است. اما نکته جالب این ازدواج، همسر اوست که در طی این سال‌ها همیشه از رسانه‌ها فراری بوده و بسیاری از مردم به دنبال شناخت او هستند. شاید دلیل اصلی پیگیری مردم، خاطره‌های عجیب و غریب بهنوش از همسرش است که اوج این خاطرات، داستان منت‌کشی‌ برای بازگشت شوهرش به زندگی بود. البته بختیاری در آخرین مصاحبه‌اش اعلام کرده که در اوج لذت از زندگی دو نفره به سر می‌برد و حسابی حالش خوب است. خدارا شکر!

بهنوش بختیاری 

 

نرگس محمدی

اولین‌بار بحث ازدواجش در برنامه دورهمی مطرح شد، وقتی که در جواب مهران مدیری گفت خواستگار ندارد. بعد از آن خبری از او نشد تا برنامه تئاتری که در مشهد داشت. تئاتری مشترک با علی اوجی. گویا همان‌زمانی که مشهد بودند باعلی اوج عقد کردند و مدتی بعد هم، ازدواج آن‌ها رسما اعلام شد. نرگس محمدی مهریه خود را 110 سکه عنوان کرد که آن هم اصرار خود آقای همسر بوده است.

مهریه نرگس محمدی

 

ویدا جوان

ویدا جوان برخلاف رسم و رسوم ایرانی‌ها خودش از ایلا تهرانی خواستگاری کرد. ایلا هم که اصلا انتظار خواستگاری نداشت بالافاصله قبول کرد! البته برای این‌که به خانواده‌ها هم احترام بگذارند، مراسم آشنایی ترتیب دادند که البته آن‌هم متفاوت بود. ایلا به جای گل و شیرینی با کتاب سعدی و دو جلد از کتاب‌های هوشنگ به مراسم خواستگاری رفت. اما ته هنری بازی‌شان، مهریه جوان است. 7111 شاخه گل رز هلندی به رنگ‌های سفید، قرمز و زرد .

ویدا جوان 

 

نیوشا ضیغمی

آرش پولادخان متولد اصفهان و در کار تجارت نقره است. نیوشا ضیغمی که تحمل نمی‌کرده خانواده‌ها برسر مهریه در مراسم خواستگاری چانه بزنند همان اول کار را راحت و مهریه‌اش را 1 سکه بهار آزادی عنوان کرده است.

نیوشا ضیغمی و همسرش 

 

بهاره رهنما

ازدواج اولش با پیمان قاسم‌خانی بود. اما ازدواج دومش بود که حسابی خبرساز شد. او برای ازدواج مجدد، مراسم عروسی گرفت و عکس‌هایش به وفور در اینترنت دیده می‌شد. امیرخسرو عباسی همسردوم رهنماست و مدیریت یک برند آرایشی معروف را به عهده دارد. رهنما او را حاج آقا خطاب می‌کند و تنها شرط ازدواجی که شوهرش گذاشته، نماز اول وقت است. رهنما مهریه خاصی ندارد و به قول خودش یک هدیه بین خودشان است اما حق طلاق، مسکن، حضانت و... را از شوهرش گرفته.

بهاره رهنما و همسرش

برچسب ها
مهریه بازیگران ایرانی
مهریه مهناز افشار
مهریه بهاره رهنما
مهریه یکتا ناصر
همسر بهنوش بختیاری کیست؟
مهریه بازیگران
نظرات کاربران
کد امنیتی
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٦/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخ نماز اول وقت .. جالب بود مرسی خخ
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/٠٦/٢٠
٠
٠
حاج آقا و حاج خانوم بهاره :/😂😂.. عه عه عه این ویدا جوان عجب کاری کرده نگفته ضایه میشه؟؟؟؟ چقد این نرگس محمدی صاف و ساده س...خیلی خوبه :)))
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٦/٠٦/٢١
٠
٠
آفرین به نیوشا ضیغمی :) البته خب تجارت نقره به اندازه کافی پول داره. نیاز به مهریه نیست. :)) بهاره هم که به نظرم حق طلاق و حق حضانتی که گرفته به صد تا مهریه می ارزه :) کمتر مردی حاضره اینطور حق ها رو به زنش بده :///
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/٠٦/٢١
٠
٠
پشت قباله مهناز افشار 30 میلیارد تومنه که خب اون موقع خیلی هم سر و صدا کرد.
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٦/٠٦/٢١
١
١
واقعااااا؟؟؟ پس با پول ازدواج کرده نه شوهر :/// ولی واقعا چه پولا دارن این سران مملکت که این طور بریز بپاش می کنن. :(
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٦/٢١
١
١
ینی هر کس مهریه بالا داره با پول ازدواج کرده؟ مهریه سنت پیامبر هست و طرفین بر طبق تمایل، توافق و توانشون مقدار و نوعش رو مشخص می کنن. ضمنا این نکته رو فراموش نکنید که همه ی آدم ها با عشق و اعتماد کافی ازدواج نمیکنن و همه ی خانم ها درآمد ندارن که پشتشون گرم باشه و یک سکه مهر کنند. پس حق قضاوتی توی این مورد وجود نداره.
Mitra
Mitra
٩٦/٠٦/٢٤
٠
٠
سلام. یه بار سه تا کتاب معرفی کرده بودید که خوندنشون به دخترا توصیه کرده بودید چطور میتونم اون پیامتون و اسم سه تا کتاب پیدا کنم؟
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/٠٦/٢٦
١
٠
http://jeem.ir/article/featured/757 خدمت شما :)