پس من 6 تا گلابی برداشتم!
نادر قاضی پور در اعتراض به اوضاع کشاورزان:

پس من 6 تا گلابی برداشتم!

نویسنده : محمدعلی محمدپور

هفته را در حالی به پایان می‌بریم که گلابی کیلویی 4000 تومان است و متاسفانه آقای وزیر کشاروزی ابایی ندارد گلابی وارد کشور کند. حالا این آقای قاضی‌پور چهارتا، پنج تا نهایتا شش تا می‌تواند بخورد و اعتراضش را به واردات بی‌رویه نشان دهد، بقیه‌اش را چه کنیم؟ بله آقای قاضی‌پور اشاره می‌کنند کشوی میزشان زیبا، جادار و مطمئن است.

همان‌طور که احتمالا باخبر شدید در هفته جاری، آقای قاضی‌پور نماینده محترم مجلس، در جلسه رای اعتماد وزرای کابینه دولت دوازدهم، وسط حساسیت رای گرفتن وزرا، رفتند از درخت‌های حیاط مجلس شش گلابی چیدند و گذاشتند توی کشوشان. این موضوع از طرفی باعث اعتراض نمایندگان شد که چرا آقای قاضی‌پور، خوراکی‌هایش را با ما قسمت نمی‌کند و از طرف دیگر باعث اعتراض پرورش دهندگان سایر میوه‌ها شد که آقای قاضی‌پور بیاید از میوه ما هم حمایت کند. در همین زمینه شنیده شده که کشاورزان فلفل، بهخصوص فلفل قرمز؛ خواستار رسیدگی آقای قاضی‌پور شدند چون شنیده‌های کریمی قدوسی‌وار ما از صحبت‌های ایشان حکایت از آن دارد که فرموده‌اند: «میوه وارد می‌کنید؟ پس من شش تا گلابی برداشتم!» بر همین اساس صنف موزداران ضمن دعوت آقای قاضی‌پور گفته‌اند: «اعتراض داری، پس یک موز هم بردار»!

اما این پایان ماجرا نبوده و شنیده شده که سایر اصناف هم خواستار رسیدگی آقای قاضی‌پور به وضعیت نامطلوب‌شان شده‌اند. مثلا صنف داروسازان از آقای قاضی‌پور خواسته که برای رسیدگی به واردات بی‌رویه دارو، بیایند شش عدد آمپول بخورند. البته صنف تزریقاتچی‌ها قول داده‌اند یک جوری بزنند که آب در دل ایشان تکان نخورد. صنف مصالح ساختمانی سازان هم که با واردات مصالح نان‌شان آجر شده از آقای قاضی‌پور خواسته‌اند بیاید سر سفره باهاشان آجر بخورد. صنف دستفروش‌ها هم که از شهرداری کتک خورده‌اند خواستار حضور پررنگ آقای قاضی‌پور پای بساط دستفروشی شده‌اند.

اما همه این حواشی پیرامون گلابی باعث شد که تعدادی از نمایندگان مجلس خواستار محدودیت حضور عکاسان و خبرنگاران در صحن علنی مجلس شوند. که در راس قضیه آقای قاضی‌پور در حالی که شلوارش را از روی پیژامه‌اش در صحن مجلس بالا می‌کشید گفت: «متاسفانه عده‌ای فضول اینجا به همه کارهای ما کار دارند». وی سپس دسته کلیدی از جیبش درآورده و مشغول تمیز کردن توی لاله‌ گوشش شد و ادامه داد: «خودتان خوشتان می‌آید یکی بیاید محل کارتان هی ازتان عکس بگیرد؟» واقعا به نظر من هم جالب نیست عکاسان و خبرنگاران این قدر توی زندگی خصوصی نمایندگان عزیز در صحن علنی وارد می‌شوند. شاید یک نماینده بخواهد پایش را دراز کند یا آنجا چرت عصرگاهی بزند، واقعا خجالت‌آور نیست که ما از این قضیه عکس می‌گیریم؟ اصلا بنده خواستار این هستم که عکاسان را توی یک اتاق بکنند و هر نماینده هر وقت گلابی‌هایش را خورد، خوابش را گرفت و دست و صورتش را شست، بیاید توی اتاق گریم بشود و با دستی زیر چانه در حالی که به افق خیره شده ازش عکس بیاندازند، درست مثل همان عکس‌های انتخاباتی‌شان تا طوری نشود که موقع تبلیغات انتخابات روی پوستر هلو ببینیم و توی صحن مجلس گلابی!

برچسب ها
نماینده های مجلس
گلابی های قاضی پور
گلابی در صحن مجلس
محدودیت خبرنگاران در مجلس
نظرات کاربران
کد امنیتی
Snow_Queen
Snow_Queen
٩٦/٠٦/٠٣
٢
١
با احترام به نویسنده ولی چقد بیمزه بوداین نوشته! اونقدی که رغبت نکردم تا تهشو بخونم!
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٦/٠٦/٠٤
٢
٠
کار خیلی خوبی کردی، گفتی. ممنون :)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/٠٦/٠٤
٣
٠
صحبت های نادر قاضی پور بعد از اون ماجرا اینقد سطحی و عجیب و غریب بود که آدم هرجور حساب میکنه؛ این نباس الان تو مجلس می بود :|
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٦/٠٦/٠٤
٠
٠
والا بخدا با این نماینده هاشون :)