با ما به سقف سعادت بچسبید!
قوانین عجیب و غریب در کارخانه چسب دارچین

با ما به سقف سعادت بچسبید!

نویسنده : ناصر جوادی

تشدید بحران بیکاری و تعداد بالای افراد درجست‌وجوی کار باعث شده تا کارفرمایان از زیادی تقاضا برای کار سو استفاده کنند و در شرایطی که قانون کارهم مشغول چرت زدن است هر بلایی که دل‌شان خواست سر کارگر بیاورند، در ادامه نگاهی خواهیم داشت به تعدادی از قوانین و شرایطی که کارخانه چسب دارچین برای کارکنانش وضع کرده است:

۱_هورت کشیدن چای توسط کارکنان از مورخه ۱۱/۷/۹۵ در این کارخانه ممنوع بوده و برای متخلفین جریمه ۷۰ هزارتومانی و ۱ سال اخراج موقت را در پی دارد، همچنین هرکارگر فقط در روز دو چای دارچین می‌تواند بخورد که چای اول را ساعت ۱۱:۲۷دقیقه و چای دوم را راس ساعت چهارده باید میل کند! خوردن چای با بیش از یک قند و همچنین خوردن چای پر رنگ نیز ممنوع می‌باشد. 

۲_روزهای شنبه اول هر ماه ناخن و موهای کارمندان توسط مدیریت محترم چک می‌شود و «کارمندان با موی بلند روی سیاه و ناخن دراز واه و واه و واه» به پرداخت جریمه ۵۰ هزار تومانی و ۱۰۰۰ بار نوشتن از روی «چسب دارچین» محکوم می‌شوند.

۳_ هیچ کارمندی حق ندارد در روز بیشتر از یک بار به توالت برود و هر بار توالت رفتن نباید بیشتر از دو دقیقه طول بکشد با متخلفین از این دستور به پرداخت جریمه ۱۰۰هزار تومانی و باطل شدن ۶ ماهه مرخصی محکوم می‌شوند.

تبصره ۱: کارمندانی که دچار بیماری‌های مثل تکرر ادار یا اسهال هستند با ارائه گواهی پزشک می‌توانند در روز‌های زوج دو بار به توالت مراجه کنند ولی روز های فرد باید تحمل کنند. 

تبصره ۲: کارمندانی که دمپایی توالت را خیس کنند بی برو برگشت اخراج می‌شوند. 

۴_ روشن کردن کولر ممنوع می‌باشد، و هرکارگری که از گرما عرق کند به پرداخت جریمه ۹۰ هزار تومانی محکوم می‌شود. 

۵_شرکت در جشن تولد مدیر و گل آوردن برای او اجباری بوده و هرکی جرات داره نیاد یا دست خالی بیاد!

۶_ همه کارمندان موظف هستند بعد از مسواک کردن و استفاده از نخ دندان ساعت ۱۰ شب بخوابند، شخص مدیر شخصا از طریق دوربین مدار بسته‌ای که در اتاق خواب کارمندان نصب شده روند خواب آن‌ها را زیر نظر می‌گیرد! متخافین از این بند صبح جهت تسویه حساب به کارگزینی مراجعه نمایند!

برچسب ها
قوانین عجیب و غریب در کارخانه چسب هل
نماز اجباری در کارخانه چسب هل
یادداشت طنز
کارخانه چسب دارچین
نظرات کاربران
کد امنیتی
سعید
سعید
٩٦/٠٥/٣٠
٠
٠
الکی این ماجرا چسب هل رو بزرگش کردن
HAMID ALAVI
HAMID ALAVI
٩٦/٠٥/٣٠
٠
٠
مرسی آقا ناصر، خیلی خوب بودش
لیلی
لیلی
٩٦/٠٥/٣٠
٠
٠
هورت کشیدن چایی و خیس کردن دمپایی واقعا باید جریمه داشته باشه