معرفی بازی های نوستالژیک در تلگرام
5 ربات بازی هیجان انگیز برای گروه های دوستانه

معرفی بازی های نوستالژیک در تلگرام

نویسنده : مریم شیعه زاده

نه تنها این روزها از طریق شبکه‌های اجتماعی صحبت می‌کنیم و تصویر هم را می‌بینیم، بلکه می‌توانیم دور هم جمع شویم و بازی کنیم. بازی کردن در گروه‌های دوستانه و با استفاده از ربات‌های تلگرامی هم برای خودش عالمی دارد. برخی بازی‌ها هم تک نفره هستند و در خلوت می‌تواند سرتان را گرم کند. در ادامه بازی‌هایی را برایتان آورده‌ایم که حس نوستالژیک همراهشان دارند. بازی‌هایی که بارها بازی کردیم و یا دیده‌ایم و شنیده‌ایم. هیچکدام برایمان غریبه نیستند و همین که این حال و هوای خوب را با دوستانمان شریک می‌شویم، لذت این بازی‌ها را دوچندان می‌کند. 

 

دار 

نمی‌دانم شما در کودکی به این بازی چه می‌گفتید، اما ما «دار» بازی می‌کردیم! بازی حدس کلمه که با هر حدس اشتباه طرف مقابل، به ترتیب طناب دار، سر، بدن و دست‌ها و پاهای یک آدم را نقاشی می‌کردیم. فرصت‌هایش که تمام می‌شد بازی را می‌باخت و آدمک روی دار می‌رفت. حالا بعد از گذشت چند سال، چند ماه است که باز هم «دار» بازی می‌کنم! البته این بار با هیجان و سرعت بیشتر.

اول از همه ربات hangbot@ را سرچ کنید و بعد آن را به جایی که می‌خواهید منتقل کنید. از ما می‌شنوید آن را به یک گروه دوستانه‌ اضافه کنید، چون بازی دسته‌جمعی آن بیشتر می‌چسبد! از قسمت language زبان فارسی را انتخاب کنید و با زدن استارت، بازی را آغاز کنید. حالا شما و تمام اعضای گروه در یک تیم هستید و 10 فرصت حدس حروف دارید. 10 فرصتی که با قلب‌های رنگی نشان داده می‌شود و هربار که اشتباه کنید یکی از آن‌ها حذف می‌شود تا جایی که قلب‌ها تمام شود! خوبی این بازی این است که همه اعضا در لحظه می‌توانند حرف پیشنهادی‌شان را وارد کنند و تداخلی ایجاد نمی‌شود. چون حروفی که انتخاب شده‌اند، فورا از کیبورد بازی حذف می‌شود تا مجدد توسط دیگری انتخاب نشوند. 

دار بازی 

 

مین روب 

قبل‌تر بمب‌ها را در کامپیوترم پیدا می‌کردم و امروز در تلگرام! مین روب یکی از بهترین ربات‌های بازی تلگرام است که می‌توانید آن را دو نفره و با دوستان‌تان بازی کنید. حتی می‌توانید همزمان چند بازی را در یک گروه انجام دهید و خیلی حرفه‌ای‌طور در لحظه چند حریف بطلبید! این بازی با مین روب ویندوز یک تفاوت اساسی دارد. در آنجا باید حواس‌تان را جمع می‌کردید تا بمب‌ها را انتخاب نکنید، اما در اینجا بازی می‌کنید تا بمب‌ها را انتخاب کنید. 15 بمب در صفحه وجود دارد که به ترتیب شما و رقیب‌تان خانه‌ها را انتخاب می‌کنید. خانه‌های خالی درست مثل مین‌روب، تعداد بمب‌های اطراف را می‌نویسند. زمانیکه دسته بازی کنار نام شما قرار گرفت یعنی نوبت شماست، اگر هم بمب را درست انتخاب کنید جایزه دارید و دوباره انتخاب می‌کنید. در آخر هم تعداد کل بازی‌های شما با حریف‌تان و آمار برد و باخت‌هایتان برای شما و هم‌گروهی‌ها نمایش داده می‌شود، این‌طوری بهتر رقبای اصلی‌تان را شناسایی می‌کنید! برای شروع این بازی هیجان‌انگیز minroobot@ را سرچ کنید و حریف بطلبید و منتظر بمانید تا یکی از اعضا گروه مبارزه را قبول کند و بعد بازی را آغاز کنید. 

مین روب تلگرام 

 

2048

جورچین 2048 هم از آن بازی‌های حرص‌ درآر است که انگار تمام نمی‌شود و خلق شده است که روح و روان‌مان را به بازی بگیرد. اگر می‌خواهید در تلگرام هم پای این بازی بنشینید و دنبالش کنید به awesomebot@ سری بزنید و بازی را آغاز کنید. اگر تا به‌حال نه بازی کرده‌اید و نه می‌دانید این بازی چطور است، باید بگویم فرایند این بازی در نیم خط خلاصه می‌شود! با حرکت مربع‌ها به 4 جهت اصلی، عددهای مشابه را با هم ادغام کنید. این کار را آنقدر انجام دهید تا رکوردتان بالا و بالاتر بروند. این بازی حسابی ذهن‌تان را درگیر خواهد کرد. 

2048 

 

دوز

دوز یا همان xo هم از دیگر بازی‌هایی است که همه‌مان با آن خاطره داریم. بازی‌ هم اینطور بود که 9 خانه خالی وجود داشت که دو نفر باید باهم رقابت می‌کردند تا یک نفر زودتر 3 خانه پشت سرهم را با شکل مشابه پر کند. xoBot@ را در گروه وارد کنید و یکی از اشکال را انتخاب کنید. حالا منتظر بمانید یکی از دوستان‌تان شکل دیگر را انتخاب کند و بعد از بازی کردن لذت ببرید. 

2048 

 

مار و پله

همان مار و پله خودمان است با یک سری قوانین من درآوردی که انصافا جذابیت بازی را از بازی همیشگی بیشتر کرده است. برای شروع slgbot@ را در گروه وارد کنید و استارت را بزنید. بعد start playing را بزنید و وارد بازی شود. وقتی وارد بازی شدید منتظر بمانید تا یک نفر دیگر هم وارد بازی شود و بعد می‌توانید شروع کنید. دایره آبی کنار اسم هرکدام‌تان که باشد باید تاس بریزد. پس روی هر سه تاس کلیک کنید. بعد از آن موش و گربه که همان مهره‌ها حرکت می‌کنند. اگر به کاکتوس برخورد کنید یک ردیف پایین می‌آیید. مار شما را به اول بازی می‌برد. بادکنک یک ردیف بالا می‌برد و در نهایت جعبه به شما جایزه می‌دهد تا مجددا تاس بریزید. 

مار و پله تلگرام

برچسب ها
ربات بازی های تلگرامی
بازی در تلگرام
معرفی 5 بازی هیجان انگیز در تلگرام
ربات بازی 2048
ربات بازی حدس کلمه
ربات بازی مار و پله
مین روب در تلگرام
نظرات کاربران
کد امنیتی
آلاء
آلاء
٩٦/٠٥/٢٨
٠
٠
بازی حدس کلمه یادمه خط خط میگفتیم بش! ولی دار نداشتیم ما!:) خیلی ممنون که معرفی کردید خانم شیعه زاده :) متشکرم:)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/٠٥/٣٠
٠
٠
خط خطی نداره خب :))
دایناسور
دایناسور
٩٦/٠٥/٢٩
٠
٠
خیلی وقت بود ۲۰۴۸ بازی نکرده بودم؛ ممنون :)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٦/٠٥/٣٠
٠
٠
من یه سالی هس با اپلیکیشنش بازی میکنم :)