چطور پلیس شویم؟
هر آنچه باید درباره پلیس شدن بدانید

چطور پلیس شویم؟

نویسنده : نگار عابدی

پلیس شدن از آن دست شغل‌هایی است که در کودکی رویای بچه‌ها بوده و حتی عده‌ای در بزرگسالی هم این علاقه را فراموش نمی‌کنند و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند. در حال حاضر هم برخلاف قدیم‌ترها که این شغل صورت مردانه‌تری داشت، ناجا برحسب شرایط به نیروی زن هم برای خدمت در سازمان احتیاج پیدا کرده و راه ورود به این شغل برای بانوان نیز باز است! در این مطلب سعی شده تمام ملزومات و شرایطی که برای ورود به این شغل مورد نیاز است بررسی شود.

چطور پلیس شویم

 

چطور استخدام نیروی انتظامی شویم؟ 

تمام استخدام‌ها براساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی است. استخدام در نیروی انتظامی در دو مقطع انجام می‌شود: مقطع درجه داری و مقطع افسری که هرکدام ویژگی‌ها و شرایط مخصوص به خودشان را دارند.

 

نحوه ی استخدام پلیس در مقطع درجه داری

در این مقطع معمولا آقایان پذیرش می‌شوند اما براساس نیاز سازمان بعضا بانوان را هم پذیرش می‌کنند. به این صورت که کسانی که دیپلم را در یکی از شاخه‌های نظری گرفته‌اند، براساس شرایط سنی که قانون مشخص کرده است یعنی حداقل سن 18 و حداکثر 22 و حداقل معدل 14 ، به مرکز استخدام استان مراجعه می‌کنند و پس از انجام مراحل گزینش در صورت موفیقت وارد دوره‌ی آموزش می‌شوند و پس از آن خدمت در سازمان.

 

مراحل گزینش در مقطع درجه داری پلیس

اگر متقاضی دارای شرایط سنی و تحصیلی مناسب باشد، برای پشت سر گذاشتن مراحل گزینش به مراتب معرفی میشود. مراحل گزینش در این مقطع چندان متفاوت با مقطع افسری نیست. به این ترتیب که در ابتدا باید در آزمون ورودی که زیر نظر ناجا گرفته میشود شرکت کنند. بعد از آن در صورت گرفتن امتیاز لازم در آزمون باید به بهداری ناجا برای انجام معاینات و آزمون های جسمانی استخدامی مراجعه کنند. آزمونهایی نظیر: دو استقامت، دراز و نشست، بارفیکس و بطور کلی ورزشهایی که قدرت بدنی افراد با آنها سنجیده میشود. ضمنا افراد چه مرد و چه زن باید دارای حداقل 170 سانتی متر قد باشند. بعد از آمون جسمانی نوبت به انگشت نگاری برای تشخیص عدم ثبت سوء پیشینه در دستگاه قضایی میرسد و بعد از آن انجام مصاحبه و تحقیق از دوستان و اطرافیان آنها.

راه های پلیس شدن

 

تعیین رسته در مقطع درجه داری پلیس

فردی که تمام مراحل سابق را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد در این مرحله تعیین رسته‌ی خدمتی می‌شود، رسته‌های مختلف مثل: راهنمایی رانندگی، مبارزه با مواد مخدر، پلیس تشخیص هویت، پلیس امنیت، پلیس نظام وظیفه و... که معمولا علاقه‌ی خود فرد دخالت زیادی در این موضوع دارد مگر اینکه در طول دوره‌ی آموزشی مشخص شود استحقاق انجام آن رسته را ندارد!

 

دوره ی آموزشی در مقطع درجه داری پلیس چه مدت طول می کشد و در چه مکانی است؟

افراد در این مقطع در دو مرحله آموزش می‌بینند، مرحله ی عمومی که حدود چهارماه طول می‌کشد و مرحله ی تخصصی که بسته به نوع رسته بین چهار تا شش ماه به طول می‌انجامد. محل آموزش پادگان ‌ هستند افراد تحت آموزش در تمام طول دوره ی آموزشی باید به صورت شبانه روز در آنجا مستقر باشند.

 

نحوه ی استخدام در مقطع افسری

در این مقطع پذیرش به دو صورت انجام می‌شود. اول کسانی که فوق دیپلم یا لیسانس رشته‌ی دیگری را دارند با حفظ شرایط سنی مشابه با مقطع درجه داری و براساس نیازهای مصوب ناجا به رشته‌‌های مختلف مثل روانشناسی یا علوم اجتماعی با پشت سر گذاشتن مراحل گزینش که باز هم مشابه آزمون‌های جسمانی و مراحلی است که در مقطع درجه داری طی می‌شد، وارد دوره ی آموزشی و پس از آن استخدام سازمان می‌شوند. کسانی که فوق دیپلم داشته‌اند با درجه ی ستوان سومی و با درجه‌ی ستوان دومی مشغول به خدمت می‌شوند. 

 

چطور با کنکور پلیس شویم؟

مرحله دوم در مقطع افسری، شرکت در کنکور سراسری و انتخاب رشته‌ی علوم انتظامی است. این رشته جزء رشته‌های نیمه متمرکز است. به این معنی که فقط رتبه‌ی اکتسابی در کنکور تعیین کننده‌ی قبولی یا عدم قبولی داوطلب نیست بلکه مصاحبه و مراحل تحقیق به مراتب اهمیت بیشتری دارند. حداقل رتبه باید 2000 باشد با حفظ شرایط سنی حداقل 18 و حداکثر22 و حداقل معدل14. آزمون های جسمانی و مراحل گزینش و تحقیق در تمام مقاطع یکسان است.

 

دانشجویان دانشگاه افسری تا چه مقطعی امکان ادامه تحصیل دارند؟

در حال حاضر تنها دانشگاه افسری دانشکده‌ی افسری امین در تهران است که دانشجویانی که در این رشته مشغول به تحصیل هستند، پس از چهارسال دوره‌ی کارشناسی و کسب درجه‌ی ستوان دومی، الزام دارند که فارغ‌التحصیل شده و مشغول به خدمت در رسته‌ی انتخابی‌شان شوند. بعد از آن اگر تمایل به ادامه‌ی تحصیل داشته باشند می‌توانند در حین خدمتشان ادامه تحصیل بدهند. در غیر این صورت هر چهارسال یکبار یک درجه‌ی استحقاقی دریافت می‌کنند. که بعد از لیسانس و کسب درجه ستوان دومی به ترتیب به صورت: ستوان یکم، سروان، سرگرد، سرهنگ دوم، سرهنگ تمام و درجه‌ سرتیپی خواهد بود. همه امکان رسیدن به درجات عالیه این شغل را دارند مگر درجاتی مثل سرتیپی که برحسب نیاز سازمان پذیرش می‌شود و یا اینکه فرد در طول خدمت مرتکب اشتباهی شده باشد که او را از رسیدن به درجات بالاتر منع کنند.

 

دانشکده افسری

 

محل خدمت نیروهای پلیس چطور مشخص می شود؟

برای خانم‌های متاهل معمولا محل خدمت همان محت سکونت همسرشان است اما بطور کلی محل خدمت افراد براساس دستورات سلسله مراتب سازمانی صورت می‌گیرد که برای هر فرد بسته به نوع رسته‌ی خدمتش ممکن است متفاوت باشد، هرچند در چند سال اخیر سعی شده محل خدمت بومی باشد. جدای از آن براساس قانون هر فرد در طول خدمتش باید چند وقتی را در مناطق محروم و عملیاتی سپری کند.

 

وضعیت افسران زن در ناجا چگونه است؟

بطور کلی بین افسران زن و مرد تفاوتی وجود ندارد. چه در نحوه ی گزینش و استخدام، چه در انجام وظیفه و شرکت در عملیات ها. تنها در نقل و انتقال افسران زن  یکسری محدودیت ها وجود دارد و ملاحظه ی بیشتری در رابطه با آنها صورت می گیرد.

 

پلیس های خانم

 

 درآمد پلیس ها چقدر است؟

پایه حقوقی با توجه به عواملی نظیر سنوات کاری، خدمت مرزی و میزان تحصیلات، متغیر است. اما معمولا به طور کلی از یک میلیون و هشتصد هزار تومان شروع می‌شود تا سه میلیون تومان. ساعت کاری مامورین آگاهی در حال حاضر از 7 صبح تا 2 بعد از ظهر و 5 عصر تا 10 شب است. مامورینی هم که شیفتی کار می‌کنند، معمولا 12 ساعت خدمت و 24 ساعت استراحت هستند. بازنشستگی این شغل هم مانند سایر شغل‌های اداری بعد از سی سال خدمت با حقوق سی روزه است.

برچسب ها
چطور پلیس شویم
پلیس شدن
چطور به دانشکده افسری برویم
درآمد پلیس ها
چطور پلیس مبارزه با مواد مخدر شویم
پلیس های زن
نحوه اسخدام پلیس
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٥/١٠
١١٧
٤٨
سقف در آمد 3 میلیون!؟
نیلوفر عیدی
نیلوفر عیدی
٩٦/٠٥/١١
٢١٠
٧٥
هعیییی روزگار!
الیسا
الیسا
٩٧/١١/٠٣
٦٨
٥٣
من ۱۲سال دارم از کقتی ۱۱سالم بود علاقه به پلیس شدن داشتم و حالا هم دارم وقتی می خوام پلیس بشوم، نیاز به پارتی داره چه کسی پارتیم میشه ؟ می خواهم یکی پارتیم بشه.
m_akbarpour
m_akbarpour
٩٦/٠٥/١٠
١٧٧
٤٢
واقعا دقت کردین کوچک ترین بیماری برای استخدام ردت می کنند . اما موقع سربازی که میشه حتما باید بری ..........................................
نیلوفر عیدی
نیلوفر عیدی
٩٦/٠٥/١١
١٤١
٩٣
آشِ کشکِ خاله‌س دیگه! :))
mohadeseh_eydi
mohadeseh_eydi
٩٦/٠٥/١١
١٠٨
٥٥
عالی بود...موفق باشی خانومی 😍😘
نیلوفر عیدی
نیلوفر عیدی
٩٦/٠٥/١١
١١٠
٧٣
عه! شمو هم که اینجایی:))) قربونِ تو💙
mamzi
mamzi
٩٦/٠٥/١٢
١٢٢
٥٧
من سرباز نیروی انتظامی مرزبانی بودم. با توجه به این تجربه اصلا علاقه ای به پلیس شدن ندارم:)) هرکاری سختیای خودشو داره. ولی خب پلیس شدن آدم رو پیر می کنه که بازم بستگی داره توی کدوم قسمت مشغول به کار باشی. کلا سخته:| و البته بعضی مسائلش هم اونجوری نیست که از بیرون دیده میشه.باید داخلشون باشی تا بفهمی چه خبره... ممنون از مطلب خوبتون
نیلوفر عیدی
نیلوفر عیدی
٩٦/٠٥/١٣
١٥٢
٧٢
معمولا مشاغلی که شرایط خاص دارن یا یسری سختی هایی که تحملش از عهده ی هر کسی برنمیاد، کسی رو برای اشتغال می‌طلبن که یا خیلی دیوونه باشه یا خیلی عاشق! در غیر این صورت منطق حکم می‌کنه که بشینیم سرجامون:)) ممنون که خوندید✋
امیرعباس
امیرعباس
٩٦/٠٥/١٣
٨٩
٢٦
چگونه میتوان عضو نیروی نپوو شد؟؟
نیلوفر عیدی
نیلوفر عیدی
٩٦/٠٥/١٦
٨٧
٦٩
ایشالا یه مطلب اختصاصی هم برای این موضوع می‌نویسیم، مرسی:)
ali
ali
٩٧/١٢/٠٥
٢٧
١٧
خیلی راهت
سعید
سعید
٩٦/٠٥/١٦
٥٣
٢٠
سلام. نسبت به کاری که انجام میدن متاسفانه خیلی حقوقشون پایینه. رفیق من بعد از نزدیک ۵ سال تازه یه میلیون و هشتصد میگیره. تو مقطع درجه داری راحت تر نیرو میگیره اما برای افسری تقریبا پوست میکنن و به این راحتی کسی قبول نمیکنن . من دوستم دو سال داره میره برای جذب افسری هی میگن تعداد محدودی نیرو میگیرم.
نیلوفر عیدی
نیلوفر عیدی
٩٦/٠٥/١٨
٨٣
٣٧
درسته متاسفانه یسری شرایط سخت داره و محدودیت هاش دستِ همه رو برای انتخاب این رشته باز نمی‌گذاره! ممنون:)
اسماعیلbang
اسماعیلbang
٩٦/٠٩/٠٣
٨١
١٩
سلام میگم اگه رشتت کامپیوتر یا علوم انسانی باشه می تونی پلیس بشی
مسعودی
مسعودی
٩٦/٠٩/٠٤
٤٤
١٨
سلام خسته نباشید من دیپلم گرفتم آیا میتوانم بدون دانشگاه افسری به نیروی انتظامی بروم. در ضمن کارت فعال تاثیری در ثبت نام دارد؟؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٤٣
١٥
کارت فعال در هر جایی تاثیر داره داداش خیالت تخت
aref
aref
٩٦/١٠/٢٠
٤٧
٢٣
خدایی 3ملیون خیلی کمه برای مردی که خرج زندگی باید بده
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٣٩
١٦
الان کمه ولی تا سال پیش خوب بود دیگه
فاطمه
فاطمه
٩٦/١٠/٢٨
١٣٨
٢٠
سلام من۱۴ سالمه و عااااااشق پلیسیم ولی نمیدونم باید چه رشته ای انتخاب کنم لطفا کمکم کنییییییید
سروان مهدی
سروان مهدی
٩٦/١١/٠٩
١٢٢
٢٨
سلام خانوم من الان رشته پلیسی میخونم چند سال دیگه.دارم که به سر گرد برسم تو باید بری رشته انسانی بعد هر مدرکی که دلتون خواست در نظام مدرسه مراجعه نماید با تشکر
نگار
نگار
٩٧/٠١/٢٨
٤٨
١٧
فاطمه خانم شما باید بری علوم انسانی من خودمم پلیسی رو خیلی دوست دارم و پیگیرشم
نگار
نگار
٩٧/٠١/٢٨
٣٩
١٢
فاطمه خانم شما باید بری علوم انسانی من خودمم پلیسی رو خیلی دوست دارم و پیگیرشم
1234
1234
٩٧/٠٢/١٨
٢٩
٢٩
بیا با هم میریم
فاطمه
فاطمه
٩٦/١٠/٢٨
٤٤
١٣
سلام من ۱۴ سالمه عاااااااااشق پلیسیم ولی نمیدونم چه رشته ای واسه این شغل انتخاب کنم لطفا کمکم کنیییییید
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٢٩
٣٣
رشته ریاضی برین و هوش تون رو تقویت کنید. نیروی انتظامی افراد باهوش می خواد
نجمه
نجمه
٩٨/٠٣/٠٩
٥
٦
رشته افسری بانوان توی کرج
فاطمه
فاطمه
٩٦/١٠/٢٨
٦٥
٢٣
سلام من ۱۴ سالمه عاااااااااشق پلیسیم ولی نمیدونم چه رشته ای واسه این شغل انتخاب کنم لطفا کمکم کنیییییید
elnaz
elnaz
٩٦/١١/٠٤
٣٤
٨
سلام .من 16سالمه میخوام پلیس شم ولی رشتمم انتخاب کردمو نمیتونم دیگ عوض کنم دیر شده حالا چکار کنم لطفا راهنماییم کنین
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
١٨
٨
موقع کنکور رشته ت رو عوض کن
امین
امین
٩٦/١١/٠٥
٣١
١٢
سلام خانما اقایون لطفا یک کمکی خاستم از شما میخام بفهمم واسه اینکه پلیس بشم با دیپلمات بدون کنکور دادن چطوره میتونم و باید چ رشته ایی انتخاب کنم لطفا تغازا میکنم کمک کنید
Mahsa😁
Mahsa😁
٩٧/٠٧/٢٠
٢٨
١٤
تقاضا😐😐
سبحان بزی
سبحان بزی
٩٦/١١/١٢
٦١
٢٣
من خیلی دلم می خواد پلیس شوم ولی پدر ومادرم مرا نفرین میکنند
فاطی
فاطی
٩٧/٠٧/١٤
٢٩
٢٠
خخخخخخخخخخخ
سیدامیرحسین
سیدامیرحسین
٩٦/١١/٢٢
٢٩
١٦
خیلی تشکر و سپاس بخاطر توضیحات کاملتون عالی بود
سعید احمدی
سعید احمدی
٩٦/١١/٢٨
٣٥
١٥
خداوکیلی چه قانون هایی میبارید .....
سعید احمدی
سعید احمدی
٩٦/١١/٢٨
٣٣
١٢
حیففففف این چه قانون هاییه اههههعععع
سعید احمدی
سعید احمدی
٩٦/١١/٢٨
٢٨
١١
این چه قانون هایی هست اهههههه سخت نگیرید بابا
rahabahramiyan
rahabahramiyan
٩٦/١٢/٠١
٢٢
٨
سلام من رشته حسابداری میخونم امسال سال دوم هستم نمیتونم رشتمم عوض کنم میشه راهنماییم کنین؟
پارمیس
پارمیس
٩٦/١٢/٠٢
٥٥
١٠
من واقعا علاقه دارم پلیسشم آیا میشه از طریق رشته علوم تجربی وارد شد؟؟؟؟؟.. ممنون
زهرا
زهرا
٩٦/١٢/٠٢
٣١
٨
سلام ببخشید لطفا کامل توضیح بدین
امیر
امیر
٩٦/١٢/٠٥
٢٧
١٠
ناموسا اگه اینطوری باشه خیلی خوبه . با دیپلم انسانی میری تو کارش😉
ارسلان
ارسلان
٩٦/١٢/١٤
٥١
٨
میگم اگر بارفیکس نتونیم بریم رد می شیم
karate_2020
karate_2020
٩٦/١٢/١٥
٢٢
٤
سلام ببخشید من الان نزدیک 11 ساله که رزمی کار میکنن و از نظر ورزشی تکمیلم البته 17 سالمه و خیلی به دانشگاه افسری علاقه لارم میشه بگید باید رتبه ی کنکور انسانیم چند باشه؟؟
امیر
امیر
٩٦/١٢/١٧
٣٥
٦
سلام داداش گلم حداکثر رتبه قبولی الان رنج حدود ۲۵۰۰ تا نهایت ۶۰۰۰ هستش و با شرایط سخت .. موفق باشی دانشجوی افسری🙁
بهار
بهار
٩٦/١٢/٢٧
١٧
٥
سلام به من گفتن میتونم دیپلم بگیرم بدبرای پیش دانشگاه رشته علوم انسانی بخونم ایا قبولم میکنن
مبینا
مبینا
٩٦/١٢/٢٩
٢٦
٤
سلام ببخشید میشه با رشته ی تحربی وارد نیروی انتظامی شد
سید علی حسینی زاده
سید علی حسینی زاده
٩٧/٠١/٠٢
٢١
١١
من خیلی دوست دارم پلیس شوم و با خواندن این مقاله دیگر به راحتی میتوانم پلیس بشوم
artam
artam
٩٧/٠١/٠٢
٣٤
٦
سلام من ۱۵ سالمه عاشق پلیس شدنم لطفا راهنمایی کنید چه رشته ای بزنم تا وارد نیروی انتظامی بشم ؟
بهار
بهار
٩٧/٠١/٠٢
٢٢
١٠
باید دریکی از رشته های نظری(تجربی ریاضی انسانی معارف )مدرک پیش دانشگاهی بگیری.بدم
٩٧/٠١/٠٩
١٥
٤
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
٩٧/٠١/١٠
٢٤
٥
سلام به همه خوبین . من کلاس نهمم به پلیس شدن هم خیلی علاقه دارم میخوام برم تجربی راستش از دوی استقامت متنفرم اینم یکی از مراحلشه میشه راهنماییم کنین . با تشکر
MAHOoR
MAHOoR
٩٧/٠١/١٣
٢٧
٩
سلام با این شرایط سخت این مقدار پول خیلی بی انصافیه که😢
بهزاد
بهزاد
٩٧/٠١/١٨
١١
٤
سلام خسته نباشید من لیسانس پیام نور دارم میخاستم بدونم نیرو انتظامی پیام نور میگیره؟
123
123
٩٧/٠٧/٢٣
٨
٢
لیسانس با لیسانس هیچ فرقی نداره مهندسس چ آزاد گرفته باشی چ دولتی چ پیام نور
سپهر
سپهر
٩٧/٠١/١٨
٢٢
٩
سلام ببخشید میشه کمکم کنین؟ من تمامی شرایط رو دارم بغییر معدل 14 این ینی دیگه الفاتحه ؟ینی رام نمیدن ؟ینی کارم تمومه ؟ اگه کمکم کنین ممنون میشم من معدلم 13.80 هس بازم تشکر از کمکتون
محمد
محمد
٩٧/٠١/٢١
١٢
٧
شما می تونی با کنکور وارد نیروی انتظامی بشی
ناشناس
ناشناس
٩٧/٠٢/٢٩
١٩
٣٣
اگه یکی از این شرایط رو داشته باشی قبول میکنن: یکی از اعضای خانوادت جزو نیروهای مسلح باشه- بسیجی فعال باشی- خانواده شهید یا جانباز باشی- حکم قهرمانی داشته باشی
پلیس شیطون
پلیس شیطون
٩٧/٠٣/٠٢
١٤
١٥
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم معدل کل دیپلم باید 14 باشه یا معدل سال سوم ؟ چطوریه میشه کمکم کنید ممنون میشم
mohammadrezamanafzadeh311
mohammadrezamanafzadeh311
٩٧/٠٧/١٩
١٧
١٢
این چه وضع درسی هست معدل 13/80من معدلم 18/65هستش
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٣٥
١٥
خاک بر سر دوتاتون من معدل دیپلمم 19/7 بود! چی غلطی می کنید تو مدرسه شماها؟
Hadi
Hadi
٩٨/١٠/٢٢
١
٢
واقعا که من معدلم شد19/93یعنی اینقدر درستون ضعیفه
آوا
آوا
٩٧/٠١/٣١
١٦
١٨
سلام منم عاااااااااشق پلیسی ام نمیشه با رشته تجربی بریم؟؟؟
Haniyeh.jahanbakhsh
Haniyeh.jahanbakhsh
٩٧/٠٤/٢٦
١٧
٧
میشه
امیررضا
امیررضا
٩٧/٠٢/٠١
٨
٥
سلام ببخشید من الان دیپلم انسانی دارم یه بار رفتم برای درجه داری گفتن باید گواهینامه رانندگی داشته باشی میخواستم ببینم هیچ راهی وجود نداره بدون گواهینامه برای برای درجه داری لطفا خواهش میکنم جوابم بدید ممنون
Amir
Amir
٩٧/٠٢/٠٥
٧
٤
معدل پیش هم مهمه؟
کیامرزی
کیامرزی
٩٧/٠٧/١٣
٧
٢
بله باید بالای ۱۴باسه ولی اگه معدلتون خیلی بالا باشه امتیازتون هم بیشتره
عباس
عباس
٩٧/٠٢/١٢
٧
٦
من به رشته پلیسی خیلی علاقه دارم ایا میشه برم خدمت سربازی بعد باشون بمونم استخدامم میکنن؟؟؟؟ لطفا کمکم کنید
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٨
٥
آره ازت راضی باشن معرفی نامه بگیری می تونی کلا همون جا مشغول به کار بشی. ولی خب سایر شرایط رو هم باید داشته باشی
mehran
mehran
٩٧/٠٢/١٣
٩
٣
سلام. من دیپلممو گرفتم میخواستم بدونم چطوری باید ثبت نام کنم. درضمن پدربزرگم شهیده خودمم کارت فعال دارم و تو سپاه هم فعالیت دارم میخوام بدونم اینا تاثیری داره؟ لطفا راهنمایی کنبد
٩٧/٠٢/١٧
١٥
٧
شغل خیلی خوبیه اما حقوق کم
مهدی
مهدی
٩٧/٠٢/٢٨
٥
٥
سلام خسته نباشید!راهی هست با مدرک معادل کاردانی درجه داری رف!؟مثلا تعهد داد از مدرکم برای درجه استفاده نمیکنم!!!!؟
mamad
mamad
٩٧/٠٣/٠١
٩
٥
سلام ببخشید میخواستم ببینم با دیپلم گردشگری میشه وارد نظام شد پدرمم بازنشسته نیرو مسلح هست لطفا جواب بدید ، ارتش ، نیرو انتظامی یا سپاه
Sherlock
Sherlock
٩٧/٠٣/٠٣
٨
٨
سلام من دوست دارم کاراگاه بشم ولی نمیدونم چطور
محسن
محسن
٩٧/٠٣/٠٦
٦
٧
خوب
ناشناس
ناشناس
٩٧/٠٣/١٠
٥
١
ممنون
زینب
زینب
٩٧/٠٣/١٠
٩
٦
من فوق دیپلم گرافیکم الان می تونم برم خیلی پلیسی رو دوست دارم
mahdieh
mahdieh
٩٧/٠٣/١٦
١٦
٦
من رشته ام ریاضیه چند ساله رزمی هم کار میکنم حکم قهرمانی هم داره معدلمم بالای 14 هست فقط قدم 170 نیست اگه 160 باشه قبول میکنن عایا؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٩
٦
خیلی سخت ولی خب امیدت رو از دست نده
جناب سروان
جناب سروان
٩٧/١٠/٢٩
١٤
٤
سلام . وقت شما بخیر . قدتون حتما باید 170 باشه . این قد 170 یکی از الزامات قانونی هستش و صرف نظر نمیکنن .
آلیناAlina
آلیناAlina
٩٧/٠٣/١٨
١١
٤
سلام دوستان برای رفتن به دانشگاه افسری باید چه رسته ای انتخاب کنم؟
محمد ابراهیمی
محمد ابراهیمی
٩٧/٠٣/٢٦
٨
٦
من ۱۴ سالمه با دیپلم اگه بخوام اسخدام بشم سخت تره ؟یا آسون تر؟
رها
رها
٩٧/٠٦/٢٩
١٠
٢
آسون تره ولی درجه ات کم میشه اگه با دیپلم بری از گروهبان شروع میکنی با لیسانس دانشکده افسری بری از ستوان دو
sajjad
sajjad
٩٧/٠٣/٢٩
٧
٢
رشته فنی حرفه می تونه وارد دانشگاه افسریه بشه،ممنون ،واجبه بی زحمت سریع جواب می دین
فاطمه
فاطمه
٩٧/٠٤/٠٣
١١
٣
سلام میشه از رشته معارف پلیس شی لطفا جواب بدین
ریحانه
ریحانه
٩٧/٠٤/٠٤
١١
٢
سلام ببخشید من دانشجوی کاردانی حسابداری ام ولی علاقه شدیدی به پلیس شدن دارم ولی قدم ۱۶۷ نمیدونم الان باید چجوری این رشترو انتخاب کنم و حتما باید قد ۱۷۰ باشه؟
آیات
آیات
٩٧/٠٤/١٠
١٤
٤
سلام من کلاس نهمم به پلیسی پیش ازحد علاقه دارم نمیدونم چه رشته ای انتخاب کنم یا علوم انسانی یا تجربی
مهدی
مهدی
٩٧/٠٨/٢٣
٦
١
بله‌ حتما‌ باید قدتون‌ ۱۷۰‌باشه‌
آیدا
آیدا
٩٧/١١/١٠
٤
٠
نوشته ک برای زن ها باید قد ۱۶۰ باشه برای مردا ۱۷۰
آیات
آیات
٩٧/٠٤/١٠
٩
٣
سلام من کلاس نهمم نمیدونم به پلیسی بیش از حد علاقه دارم نمیدونم علوم انسانی انتخاب کنم تجربی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٦
٧
شما تجربی انتخاب کن کنکور انسانی بده
🔫 فاطمه 🔫
🔫 فاطمه 🔫
٩٧/٠٤/١٧
٨
٠
سلام من ۱۵سالمه امسال انتخاب رشته دارم علاقه شدیدی به پلیس شدن شرایط قبولی در دانشکده افسری چطوریه و شرایط استخدام در اداره پلیس میشع کمکم کنید
HADIFFFF
HADIFFFF
٩٧/٠٦/٢٤
٥
١
باید معدلت ۱۴بشه وه ۱۷۰قدت باشه ۳سال حد اقل کارت فعالی داشته باشی و.....
Rozhin
Rozhin
٩٧/٠٤/١٨
٩
٣
من امسال انتخاب رشته دارم و میخوام انسانی بزنم بعدم کنکورِ نیرو انتظامی بدم خوبه به نظرتون؟؟ فکر همه جاشو کردم ولی اگه دو استقامتی نتونم بدم قبولم نمیکنن؟؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٣
٣
خب اگه یه پلیس ندوعه به نظرت مناسب برای عملیات هست؟ مگه این که بری بخش دفتری و اینا
Ne_rs
Ne_rs
٩٧/٠٤/١٩
٦
٣
سلام.خیلی مهمه لطفا پاسخگو باشید.میخواستم بدونم خانوم هایی که طلبه هستند و دروس حوزوی میخونند هم اموانش هست که وارد نیروی پلیس بشند؟یا فقط افراد عادی هستش؟؟؟سوال بعد اینکه حتما باید پیش دانشگاهی باشه؟نمیشه سوم باشه و با کنکور وارد شد؟؟؟
م.ب
م.ب
٩٧/٠٤/٢٢
٦
٣
حتما باید ۷۰ باشه قد😧
منصور
منصور
٩٧/٠٥/١٥
٦
٤
170
هستی😘
هستی😘
٩٧/٠٤/٢٣
٦
٣
سلام
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٦
٥
علیک سلام
سلام
سلام
٩٧/٠٤/٢٨
١٠
٦
سلام میشه از فنی حرفهای شاخه کامپیوتر وارد نیروی انتظامی شد؟ جواب لطفا
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٦
١
بله پلیس فتا قطعا می خوادتون
Fatemwh
Fatemwh
٩٧/٠٥/٢١
٥
٢
یعنی چی ک رتبه کنکور باید ۲۰۰۰باشه معدل چهارده به بالا رتبه ۲۰۰۰ اصن این دو تا به هم نمی خورن
sedighe
sedighe
٩٧/٠٥/٢٧
١٤
٦
من الان ١٧ سالمه و سال دیگه میخام برم نظام ولی میترسم که قبولم نکنن اخه من عاشق اینم که پلیس بشم
mogTaba.baraTali
mogTaba.baraTali
٩٧/٠٦/٠٩
٧
٣
سلام سلام مخواهم ازماموران محلی ناجا باشم قبلاجز بسیج بودم بررسی شود مرسی مجتبی براتعلی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٥
٢
مگه اینجا شعبه نیروی انتظامیه برادر؟؟؟ :|
ملکا
ملکا
٩٧/٠٦/٢٧
٨
٣
سلام من ۱۷سالمه که به شغل پلیس علاقه دارم ولی قدم ۱۶۲ هست و می خوام خوام امسال بسیج فعال بشم... وتوی امنیت کار کنم چون از کارهای اداری بدم میاد... نمیشه که پلیس بشم رشتم انسانیه...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٥
٤
فکر نکنم با این قدت بتونی
حمیدرضا
حمیدرضا
٩٧/٠٧/٠٧
٥
٨
سلام من 15 سالمه قصد دارم برم انسانی قدم 177 میرم بدنسازی تا قدم بلندتر نشه قبلا کاراته میرفتم و کمربند مشکی داشتم میخواستم بدونم حتما باید قدت 170 باشه لطفا جواب
کیامرزی
کیامرزی
٩٧/٠٧/١٣
٦
٠
بیشتر که باشه بهتره الان قد شما خوبه
رضا عبدالملکی
رضا عبدالملکی
٩٧/٠٧/٠٧
٤
١
من شانزده ساله هستم و ارزوی پلیس شدن دارم. الان نیز در سال دهم در رشته انسانی هستم که انشاالله دیپلم نظری را گرفته و به ناجا ملحق شوم
شیوا
شیوا
٩٧/٠٧/٠٨
١٠
٢
من ریاضیم خوب نیس چیکار کنم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٦
٣
کلاس خصوصی برید ریاضی تون تقویت شه
zahra
zahra
٩٧/٠٧/١٤
١٠
٢
من میخام پلیس شمممم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
١١
٣
آفرررررریییییین
ریحانه
ریحانه
٩٧/٠٧/١٥
٥
٠
سلام از رشته ی گرافیک هم میشه به دانشگاه افسری رفت ؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٤
٣
سلام از هر رشته ای که بخوای می تونی بری
Alireza
Alireza
٩٧/٠٧/١٦
٧
٠
سلام چرا در مورد پلیس جنایی چیزی نگفتین
Villy
Villy
٩٨/٠٩/١٤
٠
٠
منم جنایی میخوام☹️
امیرمعصومی
امیرمعصومی
٩٧/٠٧/١٦
٩
٠
سلام 28 سالمه فوق دیپلم نرم افزار قد172 وزن 75 سوپیشینه ندارم کاملا سالم.متاهل.پایه یک هم دارم.درآمدم هم حدود 3 تومنی هست،بحث اینجاست که من عاشق این نظام و رهبرعزیزم هستم و به خاطر امنیت وطنم و رهبرم حاظرم جونمو بدم.خیلی خیلی علاقه دارم بیام نیروی انتظامی اصلانم به خاطر پولش نیست چون هم درآمد خوبی دارم هم بیمه.در ضمن پدرم هم بازنشسته نظامیه.تروخدا کمکم کنید یه جوری استخدام بشم چون واقعا عاشق این لباس مقدسم.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٥
٦
چجوری کمکت کنیم آخه؟؟؟
maede
maede
٩٧/٠٧/١٧
٤
١
شاخه های رشته برای زن چیه؟؟؟
atefeh
atefeh
٩٧/٠٧/١٩
٥
٠
سلام من یه سوال داشتم من می تونم برم رشته گیریم بعد تا فوق لیسانس ادامه بدم بعد برم دانشکده افسری
حمیدرضا
حمیدرضا
٩٧/٠٧/٢٧
٥
١
بله میتونید ولی به شرطی که بگیرن افسری اون وقت میشید افسر دانش اموخته من خودم الان تو مراحل استخدامی پلیس فتام لیسانس فناوری اطلاعات داشتم پلیسی فقط عشق میخواد وگرنه نه پولش نه خطرش نمیارزه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٤
٣
پلیس فتا که خطری نداره مومن :/ بشین پشت میزت که یه cmd باز کن دو تا کد بزن شب هم برو خونه راحت
محدثه فراهانی
محدثه فراهانی
٩٧/٠٧/٢١
١
٢
عالی بود مننون به نظر من هیچ شغلی به پای پلیسی نمی رسد
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٨
٠
موافقم. جذابیت بالایی داره و البته دعای خیر چند میلیون ایرانی پشتشونه. خداوند حفظ کنه همه نیروهای زحمت کش رو
Mobin
Mobin
٩٧/٠٧/٢٤
٤
١
سلام رشته فنی هم میشه؟مثلا حسابداری؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٩
١
به هر حال نیروی انتظامی هم یه حسابدار می خواد. نمی خواد؟ امیدت به خدا باشه
مبینا
مبینا
٩٧/٠٧/٣٠
٣
٢
سلام ببخشیم من ۱۴سالمه ولی دلم نمی خاد برم رشته نظری می خاسم بدونم از رشته های هنری مثل گرافیک هم میشه برم پلیس شم؟؟؟ی سوال من خیلی ب عملیات علاقه دارم خانماروهم میفرسن یا ن؟.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٧/٣٠
٤
٣
یک سری عملیات های خاص که به نظر برسه نیروی خانم نیازهست بله ولی در اکثر موارد پلیس خانم وارد درگیری عملیات نمیشن
مبینا
مبینا
٩٧/٠٧/٣٠
١
٢
زووود جواب بدین لطفا💜
محبوبه
محبوبه
٩٧/٠٨/٠٣
٢
٠
سلام من می خوام پلیس شم ولی نمی دونم چه رشته ی باید انتخاب کرد ممنون می شم اگه کمک کنید
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٥
٢
بشین متن رو کامل بخون راهنمایی ت کرده
Zeynab
Zeynab
٩٧/٠٨/٠٥
٢
١
سلام من رشتم انسانیه امسالم کنکور دارم میخوام پلیس شم واس انتخاب رشته برا دانشگاه چی رو بزنم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٤
٢
انتخاب رشته‌ی علوم انتظامی
سحر
سحر
٩٧/٠٨/٠٥
٥
٣
سلام من سحرم وخیلی دوست دارم پلیس شئوم ومی خوام انسلا نی بخونم
قربانی
قربانی
٩٧/٠٨/٠٨
١
٠
من قدم کمتر از 1 سانتی متره .یعنی هیچ راهی وجودنداره؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٤
٠
چرا بابا سر چند سانت که نمیان ردتون کنن :/
مهسا کوردی
مهسا کوردی
٩٧/٠٨/٠٩
٢
١
خواهش میکنم جواب بدین اخه مگه داریم کسی با معدل ۱۴رتبه۲۰۰۰بیاره نه واقعا میشه من الان تنها ارزوم تواین دنیا اینه که پلیس شم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
١
١
بله داریم. خیلی هم داریم. فقط یه همت و یا علی میخواد.
reza
reza
٩٧/٠٨/٠٩
١
١
من ۱۵سالمه آیا میتونم از مدرک سیکل برم تو این رشته
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
١
٠
از سیکل نمیشه رفت
نازنین
نازنین
٩٧/٠٨/١٠
٣
٠
سلام من 17 سالمه دخترم قدم 175 بعد ن بابام نظامیه ن سپاهی فقط عضو بسیجم معدلمم 19 نیروی بدنیمم خوبه رشتمم انسانیه اما فک نکنم بتونم رتبه 2000 بیارم هیچ راه دیه ای نیس وارد نظام شد دندونامم پر کردم میگن برم نمیدارم درسته لطفا کمکم کنید
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٣
٨
آره متاسفانه شما باید دور این رو خط بکشید. با توجه به فیزیک و قد و رشته تون؛ به نظرم مناسبه در رشته های پرستاری فعالیت داشته باشید
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٥
١
خواهش می کنم دوستان برای یک بار هم که شده مطلب رو کامل بخونن بعد بیان کامنت بدن! به 90 درصد سوالاتون در متن پاسخ داده شده. مرسی
Fateme
Fateme
٩٧/١٠/٠٨
١
٣
سلام من رشتم کامپیوتره سال دوازدهمم با چه شرایطی میتونم وارد دانشگاه بشم
یاشار
یاشار
٩٧/٠٨/١٠
٢
٠
سلام خسته نباشید یه سوال دارم من امسال سال اخرم یعنی ۱۲رشته م هم انسانی هست میخاستم بدونم باید کنکور بدم بعد تو دفترچه کنکور دانشکده افسری بزنم یا نه ازاد باید استخدامی بده و شرکت کنم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٢
٦
بله کنکور بدید و تو دفترچه انتخاب رشته افسری رو بزنید
لیلا فیضی
لیلا فیضی
٩٧/٠٨/١٣
١
٢
مرسی خیلی عالی بود مطالب...
احسان
احسان
٩٧/٠٨/١٦
٣
٠
عاشق پلیسیم
محمد
محمد
٩٧/٠٨/١٦
٤
١
سلام من ۱۶سالمه یازدهم هستم رشته علوم انسانی قدم ۱۹۳ خیلی به افسری دوست دارم. میشه راهنمایم کنید تا چگونه میتوانم به خواسته ام برسم کنکور بدهم یا اینکه ندم و استخدام شوم
!!!!!!
!!!!!!
٩٧/٠٨/١٧
١
١
من قدم ۱۵۷هست خیلی به رشته افسری علاقه دارم میتونن برم توی این رشته
.....
.....
٩٧/٠٨/١٧
٣
٠
سلام رشته من فنی حرفه ایی سال آخرم هست که دیپلم بگیرم یه راهنمایی می خواستم که می توانم بعد از گرفتن دیپلم به رشته ی افسری برم شرایطش چی هست
محمد
محمد
٩٧/٠٨/٢٢
٢
٣
من یکم پا پرانتزی هستم تست میتونم وارد نظام بشم
علی
علی
٩٧/٠٩/٠٥
٢
٢
سلام اگه دندونات خراب باشه یک ذره هم قبول نمی کنن لطفا جواب بدید ممنون
فاطمه
فاطمه
٩٧/٠٨/٢٨
٢
١
سلام من ۲۰سالمه ترم یک ریاضیاتم معدل دیپلمم ۱۵هست قدمم ۱۷۸هست بسیج فعال هم هستم پدرمم جز ایثارگرا هست ولی نمیتونم برا کنکور بخونم میتونم بدون کنکور وارد نیرو انتظامی بشم؟ 😢
علی
علی
٩٧/٠٩/٠٤
٣
١
سلام خسته نباشید طی یه سری پژوهش بنده اطلاعاتی به دستم رسید که دیگر نیروی انتظامی هم همانند ارتش تنها بدون کنکور افسر و درجه دار می پذیرد لطفا پیگیر باشید که مقالتون باید تغییر پیدا کنه؟
fazare0016
fazare0016
٩٧/٠٩/٠٤
٢
٠
سلام من خانمی هستم دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری 1. آیا برای ورود به نیروی انتظامی باید آزمون بدهم؟ 2. آیا با توجه به دارا بودن مدرک ارشد دوباره باید وارد دانشکده شوم؟
ارش
ارش
٩٧/٠٩/٠٥
٣
٠
سلام ببخشید من رشتم کار و دانش کامپیوتر هست نظری نیست چطور میتونم با این رشتم برم دانشگاه افسری باید لیسانس بگیر چیکار کنم ؟؟ کمکممممم کنییییییید
tinafaramarzi58
tinafaramarzi58
٩٧/٠٩/٠٥
٢
٠
قد دیگه!قدم کفاف نمی ده لامصب!
مونا
مونا
٩٧/٠٩/٠٦
٣
٢
می گن نباید دندون پر کرده داشته باشی درسته
ناشناس
ناشناس
٩٧/٠٩/٠٦
٤
٠
ببخشید من شنیدم اگه دندون بکاری مشکلی ندارن متن رو خوندم ولی مطلبی در این مورد نوشته نشده بود میشه کمک کنید
عسل
عسل
٩٧/٠٩/٠٨
٣
٠
سلام من عسل هستم 15 سالمه امسال انتخاب رشته دارم میخواهم برم تجربی تکواندو وتیراندازی هم کار میکنم وقتی رفتم تجربی بعد اززدبیرستانم که تموم شد چی کار کنم؟
عرفان جمالی
عرفان جمالی
٩٧/٠٩/٠٩
١
٠
یه سوال من نمیتونستم برم دانشگاه افسری بخاطر رشته کاردانش بودنم الان از بیرون دانشگاه میرم میخوام بدونم لیسانسمو گرفتم بعدا میتونم برم نظام یا نه لطفا زودتر جواب بدین ممنون
.....
.....
٩٧/٠٩/١٠
٣
٠
سلام من به پلیسی خیلی علاقه دارم ورشته علوم انسانی هسم. پدرو مادرم مخالف دانشگاه افسری رفتنم هستن . میشه راهنمایی کنید ک چیکار کنم؟
مهرشاد
مهرشاد
٩٧/٠٩/١٠
١
٠
با سلام خسته نباشید . مطالب بسیار کار آمدی بود و از راهنمایی های شما عزیزان بسیار سپاسگزارم....
احمد
احمد
٩٧/٠٩/١١
٢
٠
سلام وقت بخیر...بادیپلم رشته فنی کامپیوتر میشه وارد نظام شد یا فقط رشته نظری رو قبول میکنن؟؟؟
سپيده
سپيده
٩٧/٠٩/١٢
٣
٠
اخ دقيقا سوالي ك دنبالشم ميشه يانميشه
یوسف
یوسف
٩٧/٠٩/١٣
٤
٠
سلام.رشته های فنی وحرفه ای برای استخدامی بدرد میخورن.یانه
Ramin
Ramin
٩٧/٠٩/١٤
٣
٠
سلام من خیلی به پلیس شدن علاقه دارم کلاس نهمم از رشته ی کامپیوتر میتونم به نیروی انتظامی برم یا نه لطفا جواب بدید ممنون
Negin
Negin
٩٧/٠٩/١٤
٢
١
سلام .تو دبیرستان نمیشه بریم مدرسه علوم انتظامی.اخه یجا شنیدم که از سال یازدهم میتونیم بریم مدرسه اش بعد دانشکده اش . وبعد مسئله قد لامصب اینقد مهمه ؟. حالا دو سه سانت پاییت تر باشیم اشکال داره؟۱۶۵.تفاوتش تو پنج سانته اینقده سخت گیری اخه!. الان تجربی میخونم سال اولم هستم .
سجاد
سجاد
٩٧/٠٩/١٧
٦
١
من رشته ام کامپیوتر هس چه کنم
Parastoo
Parastoo
٩٧/٠٩/١٨
٣
٠
سلام من رشتم ریاضیه و 18سالمه میخواستم بدونم میشه با دیپلم ریاضی بدون شرکت در کنکور قبول شد یا خیر؟
ناشناس
ناشناس
٩٧/٠٩/٢٣
١
٠
سلام من دختر هستم 12 سالم هست خیلی به شغل پلیسی علاقه دارم میشه بگید پلیسی چه رشته ای هست و تو کدوم از درسام باید خوب باشم که تو رشته پلیسی برم
ناشناس
ناشناس
٩٧/٠٩/٢٤
٢
٣
خب هزینه اش کم باشه مگه شماها می خواید پلیس بشید بخاطر پول شما باید یک فرد مفید برای جامعه و رهبر باشد
تارنیا
تارنیا
٩٧/٠٩/٢٥
٢
١
سلام من خیلی علاقه ای ندارم چون به این علت که خدمت سربازیو تموم کردم وازداخل دیدم که چیکار میکنن .ولی بیرون هم کاری نیس به این علت میخوام استخدام شم شماهم اگه میشه راهنماییم کنید .
ابوالفضل
ابوالفضل
٩٧/٠٩/٢٣
٣
٣
درآمد ش خیلی کمه. <^^>
امیر
امیر
٩٧/٠٩/٢٤
٢
٠
من ۱۴ سالمه الان معدلم ۱۴ میتونم برم به رشته علوم انسانی
ابولفضل
ابولفضل
٩٧/٠٩/٢٤
١
٠
سلام‌نمره‌کودوم‌سالهارو‌باید‌جمعکرد‌تا‌بفهمیم‌معدلمون‌چند؟؟
mahdi
mahdi
٩٧/٠٩/٢٥
١
٠
سلام من عاشق نیروی انتضامی بودم از بچگی از وقتی که تو اینترنت با سرهنگ بختکی آشنا شدم علاغم صد برابر شد الان درس میخونم و اگه امسالم تموم کنم دیبلم میگیرم کسی میتونه بهم بگه چطور میشه ثبت نتم کرد
یسنا
یسنا
٩٧/٠٩/٢٦
١
١
سلام اتباع افغانستانی هم میتونند وارد دانشگاه افسری بشن؟
مریم
مریم
٩٧/٠٩/٢٦
٢
٠
سلام ببخشید من دیپلوم علوم انسانیم کنکور دادم ساله گذشته موقع انتخاب رشته علوم انتظامی نزدم آیا میشه بدونه کنکور شرکت کرد کمکم کنید لطفا من میخوام ورودی بهمن ماه دانشگاه افسری برم مریم قاسمی 18
نسار
نسار
٩٧/٠٩/٢٦
١
٠
من دختری ۱۶ ساله هستم میخوام بدونم من چطور میتوانم وارد نیروی انتظامی شوم چون من خیلی خیلی دوست دارم نیرو انتظامی شم بخاطر این پرسیدم که من دهم ریاضی فیزیک هستم وه نمیدونم چطوری وارد نیروی انتظامی شوم قد من ۱۶۵سانت است در فعالیت دو هم خیلی خوب می دوم کولاً قوی هستم یعنی قدرت زیتدی دارم می خواهم چند سال دیگر گواهینامه ام رو بگیرم وما نمیدونم بعد از اینکه کنکور ریاضی رو دادم باید چیکار کنم .....لطفا جواب بدهید🙂
نسار
نسار
٩٧/٠٩/٢٩
١
٠
زود جواب بدین لطفا💜
نفس
نفس
٩٧/٠٩/٣٠
٣
٠
سلام من میتونم برای پلیس شدن رشته تجربی بردارم و اینکه همراه با اون داروسازی بخونم
ریحانه
ریحانه
٩٧/٠٩/٣٠
٣
١
من امسال انتخاب رشته دارم ولی رشته انسانی دوست ندارم ميشه از یه رشته دیگه برم؟
حسام
حسام
٩٧/١٠/٠٢
١
١
علاقه زیاد به نیروی انتظامی دارم مدرک کاردانی کامبیوتر گرافیک هستم و دارایی مدرک فدراسیون جودوو کوراش جمهوری اسلامی ایران کیو 5 هستم
hamzeh
hamzeh
٩٧/١٠/٠٢
٢
١
سلام تو رو به خدا راهنمایی کنید... من سال دوازدهم هستم و سال یازدهم یک درسم افتادم و بعد شهریور امتحان دادم قبول شدم فقط معدلم ۱۳ شده و بسیجی فعال دارم و عضو خانواده ایثار گر هم هستم و مقام کشوری هم دارم ایا استخدام میشم? قبول میشم?
دخی باس پلیس باشع
دخی باس پلیس باشع
٩٧/١٠/٠٣
٤
١
سلام ببخشید من از مشهدم ینی جز تهران دانشگاه دیگه ای نی لطفا جوابم رو بدین زود تر ممنونم
هستی
هستی
٩٧/١٠/٠٨
١
١
سلام خسته نباشید من سال اول رشته تجربی هستم و به اصرار خانوادم به رشته ایی تجربی اومدم ولی ازشون قول گرفتم اگه تونستم برم نظام مخالفتی نکنن فقط میخوام بدونم من با رشته تجربی اصلا میتونم برم پلیسی ؟!!!بعد معدل 14خب خیلی خوبه اما رتبه 2000تو کنکور تجربی کار سختیه و نشدنی میشه راهنمایم کنی
اریانا
اریانا
٩٧/١٠/٠٩
٧
٠
جدا با دندون پر کرده نمیشه رفت تو بخش عملیات؟:|||
زهرا
زهرا
٩٧/١٠/١٠
٠
١
س مگه هر چقدر ارتقا درجه داشته باشی حقوق بیشتر نمیشه؟
پویا
پویا
٩٧/١٠/١٤
٢
٠
من میخواهم در اینده پلیس بشوم
عرفان
عرفان
٩٧/١٠/١٦
٠
٠
والا از اون وقتی ک ما یادمونه عشق پلیس شدنو داشتیم کوچیک بودیم همش پلیس بازی ۱۷سال سنمه ۱۸۷قد تکواندو بدنسازی ۱۱۴کیلو وزن دیگه ما پلیس نشیم کی بشه فقط من ک میخام برم درجه داری سربازیم به چه شکلیه
رضا
رضا
٩٧/١٠/١٦
٠
١
سلام من 17 سالمه و در رشته فنی در حال تحصیلم عاشق خدمت و پلیسی هستم هر کاری ک لازم باشه میکنم ک بهش برسم اگ بشه من مریضی یا ایرادی ندارم ولی تاتو و خالکوبی دارم لطفا راهنمایی کنید
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/١٠/١٦
٥
٣
17 ساله و خالکوبی؟ :)) هرکاری بکنین نمیشه :) مگر این که در صورتی که تمام شرایط رو کامل داشتین، برید لیزر کنین تا کامل پاک شه :)
مریان
مریان
٩٧/١٠/١٧
٤
١
سلام و خسته نباشید من چند تا سوال داشتم و ممنون میشم شما که درحال فعالیت هستی جواب بدی سرکار خانم نیلوفر عیدی میخواستم بدونم اگر من وارد راهنمایی شدم از رشته انسانی میتونم وارد پلیسی شوم من میخوام یه زن مامور مخفی بشم تمام شرایط را هم دارم و اینکه پدر من با چند تا پلیس دوست هست ایا این یا اینکه من برادر زاده شهید هستم تاثیری میزارد برای یک زن مامور مخفی چقدر حقوق هست ؟ممنون میشم اگر راهنماییم کنید واقعا لازمه
hanieh
hanieh
٩٧/١٠/١٨
١
٠
سلام من یازدهم انسانیم میخواستم بپرسم که چه جوری راحت تر می تونیم به نیرو انتظامی برسم با کنکور یا راه دیگه ممنون میشم راهنماییم کنید
...
...
٩٧/١٠/١٩
١
٢
سلام . ببخشید من دهمیم و رشتم حسابداریه موفقم هستم تو رشتم. میخواستم بدونم میشه افسری برم؟؟
عاطی
عاطی
٩٧/١٠/١٩
٤
١
سلام من ترم یک رشته شیمی محض هستم شرایط قد رو ندارم ولی علاقه شدیدی دارم که وارد ارتش شوم لطفا راهنماییم کنید که امیدی هست یا نه وباید چیکار کنم
امیر
امیر
٩٧/١٠/٢٠
٣
٠
سلام من کلاس دهم هستم رشته تجربی درسم خوبه میخواستم بدونم اگه امسال رو تموم کنم میتونم پلیس بشم تمام شرایط رو دارم فقط خیلی کم چشم ام استیمات داره خیلی کم 16سالم هست و متاسفانه فرزند جانباز یا شهید نیستم خیلی علاقه دارم به پلیسی لطفا هر چه زود تر جواب بدین ممنون
سحر
سحر
٩٧/١٠/٢٢
٤
١
من می خوام پلیس شم باید چه رشته ای بری
Marzaenazari1360
Marzaenazari1360
٩٧/١٠/٢٣
٤
٢
رشته های نظری مثل ادبیات تجربی ریاضی
محمدآذری
محمدآذری
٩٧/١٠/٢٢
١
٠
دوستدارم پلیس بشم چه کار کنم ....چی بخونم...رشته چی رو انتخاب کنم ...در ضمن دان ۳ تکواندو..وتوی بوکس قهرمان کشورم تا ثیری توی انتخاب شدنم داره...راهنماییم کنید؟؟آذری
Marzaenazari1360
Marzaenazari1360
٩٧/١٠/٢٣
٢
٢
سلان اگه با مدرک دیپلم و فوق دیپلن وارد بشی چه در جه داری
نگار
نگار
٩٧/١٠/٢٣
٣
٣
سلام من 25 سالمه و ب رشته و شغل پلیس علاقه دارم میخوام ببینم چطوری میتونم اقدام کنم برای این کار
سارینا
سارینا
٩٧/١٠/٢٤
١
٢
سلام با رشته کاردانش میشه پلیسی خوند؟
الینا شهبازی
الینا شهبازی
٩٧/١٠/٢٦
٣
٠
سلام من هم می خوام پلیس شم عاشق پلیسیم وخیلی فیلم پلیسی می بینم '''''''''''''''''''''''''...........
النا
النا
٩٧/١٠/٢٩
٣
٠
سلام من کلاس نهمم عاشق پلیس میشه راهنمایی کنید از طریق چ رشته هایی میشه رفت. پلیز دوستان🖐😘
Mohds
Mohds
٩٧/١٠/٣٠
٠
٠
سلام من از رشته تجربی چ شکلی وارد شوم به نظامی؟
حسین
حسین
٩٧/١٠/٣٠
٠
٠
بادیپلم ردی هم میشه رفت
آیدا
آیدا
٩٧/١٠/٣٠
٤
١
سلام من یه دختر ۱۳ ساله وعاشق پلیس شدنم میخواستم بدونم مدرک تحصیلی مثل لیسانس یا فوق لیسانس نقشی در دادن درجات نظامی داره یا نه ؟ لطفا جواب بدید واسم خیلی مهمه
نوید
نوید
٩٧/١١/٠٥
٠
٠
سلام بله هرچی مدرک تحصیلی بالاتر باشه حقوق و درجه بالاتری میگیرید توصیه میکنم اول مدرک مرتبط با نیاز نظامی شدن مثلا مدیریت حقوق برق کامپیوتر و... دانشگاهی بگیرید بعد برای استخدام اقدام کنید البته باید مدرکی که از دانشگاه میگیرید در راستای استخدامتون باشه مثلا نمیشه لیسانس دامپروری بگیرید و توقع داشته باشید پلیس بشید!
Mohammadreza
Mohammadreza
٩٧/١١/٠١
٢
٠
برای پلیس شدن کنکور واجبه
بانو
بانو
٩٧/١١/٠٢
٠
١
سلام .من متولد۶۵.فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی..چطوری میتونم وارد رشته های انتظامی بشم
سما
سما
٩٧/١١/٠٣
١
١
سلام من فوق دیپلم آی تی و لیسانس حسابداری دارم معدل هردوتاشم ۱۸و۱۹و به پلیس شدن خیلی علاقه دارم من باید چیکارکنم تاقبولم کنن چون هیچ جورع نمیتونم دوباره برم دیپلم نظری بگیرم
Lili
Lili
٩٧/١١/٠٣
٢
٠
من شوهرم رفته نظام هریک ماه یکبارمیبینیم هموخیلی سخته کی این یک سال اموزشی تموم بشه راحت شم😣😣😣
پریسا
پریسا
٩٧/١١/٠٥
٢
٠
زمانی که اعلام میکنن استخدامی میگیرن کیه از کجا خبر بگیرم برا خانوما
سالارسلمانیان
سالارسلمانیان
٩٧/١١/٠٧
١
١
من ۱۶ سال دارم من خیلی دوست دارم پلیس شوم چون بخواهم دزد ها را بگیرم
Banafshe
Banafshe
٩٧/١١/٠٨
١
١
سلام ، میخواستم بپرسم برای کادر اداری خانم ها معاینه پزشکی دارن؟ چه نوع معاینه ایی است. ممنون.
M.m.g
M.m.g
٩٧/١١/١٣
٠
٠
سلام من دانشجوی ترم دو زیست فناوری هستم و۲۰ سالمه اگر الان بخوام پلیس مخفی باشم راهی هست؟ اگر هست راهنمایی کنید که باید چیکار کنم
لیلا فیضی
لیلا فیضی
٩٧/١١/١٣
١
٠
سلام مطالبتون خیلی مفید بود .ممنون میشم به سوالات من هم پاسخ بدین.من سال سوم دبیرستان رشته کامپیوتر هستم از بچگی هم علاقه خیلی شدید دارم که پلیس بشم و باتوجه به این علاقه ای که من دارم موفق شدنم تو این زمینه 100درصده.ولی مشکل اول:خانوادم مخالفند....مشکل دوم.:رشتم کامپیوتره...مشکل سوم :دندونامم یه سری هاشون مشکل داره.... تروخدا بگید چیکار کنم؟؟؟؟
مهرشاد
مهرشاد
٩٧/١١/١٣
٤
١
با سلام همه دوستان من تازه استخدام نیرو انتظامی شدم اینجوری م بعضی از دوستان تعریف میکنن سخت نیست اولا با هر رشته ای ک خونده باشی میتونی استخدام بشی دوما نکته مهم اینکه فقط فقط سعی کنید تو ازمون پزشکی قبول بشید بدونه وگرنه تو مصاحبه و ازمون همه قبولن به امید دیدار همه عزیزان علاقه مند به ناجا
علیرضا
علیرضا
٩٧/١١/٢٠
٣
٠
اخه چخبره عزیز ۲۰۰۰ رتبه نوشتی خب انوقت میرن دکتر میشن چیکار دارن دیگه بشن پلیس
مرتضی
مرتضی
٩٧/١١/٢١
٠
٠
سلام به همه پاسخویان ببخشید خواستم بدونم که من با این شرایطی که دارم میتونم استخدام شم :قد۱۷۵وزن۶۵- تکواندو کار کردم کمردبند ابی دارم -دواسقامتم خوبه سرعتمم خدا بخواد بد نیس-دارم کارا فعالیم میکنم -سنمم۱۷ میخواستم بدونم بارفیکس و شناودراز نشست چنتا باید بریم بعد الان دهرم فیتنس کار میکنم (بدنسازی) دیگه همین بعد قبولیم چقده قرانمم خوبه خداروشکر معدلمم ۱۵هست قبول میشم؟لطفا کمکم کنید خیلی استرس دارم
محمد
محمد
٩٧/١١/٢٢
١
٠
زمانی که دوره ی آموزشی درجه داری تموم میشه درجه ای که میدن چیه و حقوقش چقده؟
هستی
هستی
٩٧/١١/٢٣
٢
٠
سلام من 15 سالمه و دوست دارم پلیس بشم اما میترسم از اینکه درسشو بخونم ولی قبول نشم
ابولفضل
ابولفضل
٩٧/١١/٢٣
٢
٠
سلام‌من‌۱۵سالمه‌ومیخام‌پلیس‌بشم‌باید‌چکار‌کنم‌چه‌رشته‌ای‌بردارم‌؟؟‌‌و‌اینکه‌چه‌شرایطی‌میخاد‌داشته‌باشم‌؟؟‌
محمدرضا
محمدرضا
٩٧/١١/٢٥
١
٠
سلام. من سربازی نیروی انتظامی افتادم با مدرک فوق لیسانس. میخواستم ببینم چطور میشه استخدام نیروی انتظامی شد حین خدمت
مهدی
مهدی
٩٧/١١/٢٦
٣
٠
با چه رشته ای بهتر میشه بری نظام کمک کنید ممنون
سید عباس
سید عباس
٩٧/١١/٢٦
٢
٠
با سلتم من رزمی کار میکنم بسیجی هم دارم از قدرت بدنی خوبی برخوردارم و علاقهی زیادی به نظام دارم رشته ی برق ساختمانم قبول میشم
peyman_marzban001
peyman_marzban001
٩٧/١١/٢٧
١
٠
سلام خسته نباشید من گروهبان یکم مرزبانی هستم و مطالبتونم کاملا درسته ممنون...
mmarziyww
mmarziyww
٩٧/١١/٢٧
٢
٠
ای خدااااااا من قدم کوتاه ببخشید اگه قدت کوتاه باشه ولی رزمی رو به صورت حرفه ایی یاد داشته باشی بازم استخدام میشی یا نه
بهزاد
بهزاد
٩٧/١٢/٠١
١
٠
سلام من از بچه گی عاشق پلیس بودم من ۱۴ سالم است
٩٧/١٢/٠٢
٠
٠
سلام خواهش میکنم بگویید که با رشته ادبیات چگونه وارد پلیسی بشوم
معراج
معراج
٩٧/١٢/٠٧
١
١
سلام من لیسانس عمران دارم و الانم سربازم میتونم استخدام بشم
رضا شریفی
رضا شریفی
٩٧/١٢/١٢
١
٠
سلام 26 سالمه کاردانی حسابداری دارم،چندسال پارکور کار کردم،کمربندمشکی دفاع شخصی دارم،4قهرمانی دارم،که 2تاش بین المللیه،با این رزومه کاری،میتونم پلیس بشم؟
Atefeh
Atefeh
٩٧/١٢/١٣
٠
٠
من رشته ام معارف اسلامیه بازم میتونم پلیس بشم؟
ایدا
ایدا
٩٧/١٢/١٣
١
٠
سلام من رشتم تجربیه و یازدهمم و از وقتی خودمو شناختم همیشه ارزوم بوده که پلیس شم می خواستم بدونم با چه رتبه ای از کنکور تجربی میتونم پذیرش بشم؟
الینا شهبازی
الینا شهبازی
٩٧/١٢/١٣
٣
٠
بچه ها من می خوام پلیس ناپو بشم ایا پلیس ناپو برای زن ها هست یانه اگه میشه کمک کنید لطفا
Mobina_army
Mobina_army
٩٧/١٢/١٧
٢
٠
من هم 12 ساله هستم و می‌خواهم پلیس شوم. من از 10 سالگی به پلیس شدن علاقه ی زیادی دارم اما توی نت پیدا نمیشه همش چیزای الکی پیدا میشه ولی این سایت خوبی بود پ. ن:حالا واقعا از این سایت خوشم نیومدا😐
علیرضا
علیرضا
٩٧/١٢/١٨
١
٠
سلام.من نهمم معدلم 19.29 هست برم کامپیوتر یا انسانی برای پلیس فتا بهتره یا انسانی؟؟دندونات نباید خراب باشه؟؟؟
موسی محمدی
موسی محمدی
٩٧/١٢/٢٦
٠
٠
من دیپلم شبكه ونرم افزاردارم میتونم وارددانشگاه نیروی انتظامی شوم
امیر حسین ایمانی فرد
امیر حسین ایمانی فرد
٩٧/١٢/٣٠
٤
١
سلام من از بچگی عاشق پلیس مبارزه با مواد مخدر بودم ومیخوام تلاش کنم تا به این شغل زیبا ودوست داشتنی برسم ممنون
تاچیبانا شیرایوکی
تاچیبانا شیرایوکی
٩٨/٠١/٠٢
٤
٢
سلام من 13 سالم هست و خییییییییییییییییلی در مورد نیروی انتظامی تحقیق کردم و حتی رمان هم نوشتم با اینکه پدرم جز نیرو های مسلح هستند با اینکه من این رشته رو انتخاب کنم مخالف شدید هستند ......... میخواستم بگم که این مطلب خیلی خوبه ولی فکر کنم برای خانم ها قد باید 160 باشه چون اگر خانم ها 170 سانت قد داشته باشن دنیا رو به نردبون شدن پیش میره ....
سینا
سینا
٩٨/٠١/٠٩
٢
٤
مسخره ترین شغل نظامیه که همش تحقیرت میکنن و اصلا آزادی نداری.
فرزاد
فرزاد
٩٨/٠١/١٢
١
٢
سلام از چه رشته ای بهتر می شه وارد شد؟؟
222222222222222
222222222222222
٩٨/٠١/١٧
٠
٠
ایا با لیسانس مهندسی شهرسازی می توان پلیس شد؟یا باید از رشته ام انصراف بدم؟
مانیا
مانیا
٩٨/٠١/٢٠
٠
٠
سلام ببخشید من میخواستم بدونم از هنرستان هم میشه وارد رشته نظامی شد؟ یا فقط از رشته های نظری میشه؟
Amir Hoosin
Amir Hoosin
٩٨/٠١/٢٥
٠
٠
سلام من 16سالمه و رشته کامپیوتر میخونم ترم اول معدل 16 به نظرتون چجوری میتونم وارد نیروی انتظامی بشم خیلی برام مهمه ممنون از سایت خوبتون
فاطمه زهرا
فاطمه زهرا
٩٨/٠١/٢٩
١
٠
سلام ببخشید یه سوال داشتم از کسانی که در پلیسی تجربه دارن .من چشمام ضعیف هست و دلم میخواد که به ماموریت برم(نمیخوام برم بخش اداری)و چشمام ضعیف هست ولی میتونم 18 سالگی چشمامو عمل کنم و اونموقع نیازی به عینک ندارم. مشکلی برام پیش نمیاد؟
آرمین پیرهادی
آرمین پیرهادی
٩٨/٠٢/١٩
٠
٠
سلام من میخوام عضو پلیس فتا(سایبری) بشم میخواستم ببینم چقدر حقوق داره و باید از چجوری عضو فتا بشم ؟
سارینا
سارینا
٩٨/٠٢/١٦
٠
١
سلام من خیلی به پلیس شدن علاقه دارم اما قدم کوتاه هست ۱۵۸ سانتم اگر سخت تلاش کنم قبولم میکنن؟؟؟
امیر 80
امیر 80
٩٨/٠٢/١٨
٠
٠
سلام به همه من کلاس نهم هستم و رشته ام رو ریاضی زدم از ریاضی هم میشه رفت و پلیس شد؟ یه سوال دیگه بهتره درجه داری برم یا افسری بخونم؟
محمد
محمد
٩٨/٠٢/١٩
٠
٠
سلام من در مقطع درجه داری خدمت میکنم و با درجه ی سروانی بازنشست میشم . اگه مدرکم رو بالا ببرم درجه ام بالاتر میره
asma
asma
٩٨/٠٢/٢٥
٠
٠
سلام من 17 سالمه رشته ریاضی قدم 170 و تموم اون ورزش هایی رو که گفتین رو میکنم ولی رزمی کار نیستم و علاقه شدیدی به پلیس شدن دارم و دوست دارم زیاد به ماموریت برم ولی نمیدونم کدوم رشته رو انتخاب کنم که ماموریت هاش زیاد باشه
bhr
bhr
٩٨/٠٢/٢٩
٢
٠
سلام برای رفتن به دانشگاه افسری میشه از هنرستان هم ورود پیدا کرد؟
Reza
Reza
٩٨/٠٢/٣١
١
٠
سلام من ۱۵سال دارم رشته ی کار دانش انتخاب کردم . ایا میشه ب رشته افسری یا ...رفت؟؟
Ariyan
Ariyan
٩٨/٠٤/٠١
١
٠
من زانو هام مشکل داره ،یعنی رباتاش کش اومده ،دکتر گفته عمل کنم که بد تر میشه یا این که مراقب باشم ،از اونورم علاقه دارم به پلیس شدن، به نظرتون رد میشم درسته ؟
سپهر
سپهر
٩٨/٠٤/٠٧
٠
٠
من خیلی علاقه به پلیس مبارزه با مواد مخدر و خیلی تلاش می کنم پلیس شوم
محمد
محمد
٩٨/٠٤/٢٤
٠
٠
سلام با مدرک لیسانس کامپیوتر چگونه می توان استخدام نیروی انتظامی شد با تشکر
hadis
hadis
٩٨/٠٤/٢٤
٢
١
سلام اگ عضو بسیج باشم وکارت فعال داشته باشم برای نظامی بهتره ؟
ℳobina
ℳobina
٩٨/٠٥/١١
٢
١
سلام ببخشید من علاقه ای نه به تجربی و نه به انیانی دارم ولی عاشق ریاضیم ریاضیم خوبه و حفضیاتم خیلی خوب نیست و از حفضیات بیزارم نمیشه برا پلیس شدن برم رشته ریاضی من از کودکیم عاشق هیجان،ریسک ،ماجرا جویی و.....بودم اصلا برای رفتن به رشته ریاضی مشکلی هست ؟؟؟
Sara
Sara
٩٨/٠٦/١٧
٤
٠
ببخشید برای کارآگاهی هم باید همین راه ها طی بشود؟
Yiilyi
Yiilyi
٩٨/٠٧/٢٥
٢
٠
سلام من رشتهی ووشو و دفاع شخصی کار میکنم ۲ تا از عموم هامم شهید شدن میخواستم بدونم قبولم میکنن ؟؟ جواب بدین لطفاااا
فرزاد
فرزاد
٩٨/٠٧/٢٥
١
٠
واقعاً بعد از این همه درس خواندن باید حقوق پلیس ۱۸۰۰۰۰۰باشه واقعا این درسته
فاطمه سامقانی
فاطمه سامقانی
٩٨/٠٩/١٣
١
٠
چرا اینقدر حقوقش کنه؟!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حسین
حسین
٩٨/١٠/٠٥
٢
١
سلام با رشته فنی حرفه ای نمیشه پلیس شد؟؟؟؟
مهسا
مهسا
٩٨/١٠/٢٠
٥
٠
ی سوال داشتم خدمتتون فردی که تازه وارد دانشگاه شده و میخاد شانسشو برای این شغل امتحان کنه..درصورت پذیرش امکانش هست که کنار آگاهی ب تحصیلشم برسه یا خیر..؟؟