با موتور جستجوگر حرفه ای تلگرام آشنا شوید
معرفی ربات تلگرامی MySeekerBot و کاربردهای آن

با موتور جستجوگر حرفه ای تلگرام آشنا شوید

نویسنده : محمد اخلاقی

اگر به دنبال موضوعی باشید، معمولا جستجو در گوگل می‌‌تواند کمک فراوانی به شما بکند. به عنوان مثال کافی‌ست در گوگل جستجو کنید «ورزش» تا لیست بلند بالایی از بهترین وب سایت‌‌های ورزشی را برایتان ردیف کند. در فضاهایی نظیر اینستاگرام نظیر جستجوی هشتگ‌‌ها کاری مشابه این را درباره تصاویر انجام می‌‌دهد. ما در تلگرام چطور؟ اگر دنبال کانال ورزشی خوب، کانال آشپزی پر طرفدار یا شبیه آن‌‌ها باشید چه می‌‌کنید؟ همراه ما باشید تا با MySeekerBot آشنا شوید، ربات مای سیکر به نوعی موتور جستجوی کانال‌‌های تلگرامی محسوب می‌‌شود.

ربات سیکر

 

برای دسترسی به این ربات کافی است  آی دی MySeekerBot@ را جستجو کنید. پس از یافتن ربات روی start/ تپ کنید. با انجام این کار ربات شروع به فعالیت خواهد کرد. در صفحه اصلی چهار گزینه قابل انتخاب هستند. جستجو، گوش به زنگ، جستجوی پیشرفته و میخوام ببینم. برای شروع به سراغ آخرین گزینه می‌رویم.

ربات تلگرامی

 

-می‌خوام ببینم: با مراجعه به این بخش، لیستی از گزینه‌های قابل انتخاب به نمایش در می‌آیند. هشت انتخاب دارید که هرکدام از آن‌ها شما را به بخش مورد نظرتان راهی خواهند کرد. بخش‌هایی نظیر: «می‌‌خوام 10 تا خبر جدید بخونم، می‌خوام 10 تا موسیقی خوب گوش بدم، می‌خوام 10 تا فیلم خوب دانلود کنم و...» در حقیقت عملیات جستجو را ساده کرده و به صورتی کاربر پسند ارائه می‌کنند. با انتخاب هر گزینه لیستی 10تایی از محتوای انتخاب شده برایتان ارسال خواهد شد، در انتها گزینه‌ ‌ی صفحه بعد وجود دارد که امکان مشاهده موارد بیشتری را فراهم می‌‌کند. بیشتر دسته‌‌بندی‌‌های پرکاربرد و عامه پسند در میان هشت گزینه ارائه شده آمده است.

ترفند های تلگرامی

-گوش به زنگ: با گوش به زنگ میتوانید ربات را مامور کنید تا اگر مطلبی در مورد یک موضوع خاص در تلگرام منتشر شد، ربات به شما اطلاع بدهد. همچنین میتوانید کانال مد نظرتان را هم به ربات معرفی کنید تا از این به بعد، ربات آن را هم  چک کند. مطالب در دسته هایی نظیر ورزشی، آموزشی، موسیقی، پزشکی، سلامت و... طبقه بندی شده است که با انتخاب هر کدام از طبقه بندی ها، ربات از شما درخواست می کند که کلمه مورد نظرتان را وارد کرده تا در صورت مشاهده آن در کانالی، سریعا مطلب را برایتان ارسال کند. پس از انتخاب کلمات، ربات از شما می پرسد که برای چه مدت زمانی می خواهید گوش به زنگ بمانید، از یک روز تا یکسال گزینه های قابل انتخاب وجود دارند. به عنوان مثال با انتخاب گزینه ورزشی و وارد کردن کلمه پرسپولیس و انتخاب مدت زمان یک هفته، به مدت یک هفته اگر در تمامی کانال های ورزشی مورد رصد ربات خبری منتشر شود که در آن کلمه پرسپولیس وجود داشته باشد، ربات آن را برای شما ارسال خواهد کرد.

 

-جستجو: در این حالت، شما میتوانید با وارد کردن کلمهای، تمامی محتواهای منتشر شده با عنوان مورد نظرتان را، در کانالهای مختلف جستجو کنید. به عنوان مثال با وارد کردن نام چاوشی نتایج زیر قابل مشاهده خواهند بود.

جستوجوگر تلگرامی

 

در این حالت نیز در انتهای جستجو دکمه‌ای با عنوان صفحه بعد وجود دارد که با فشردن آن می‌توانید مابقی محتواهای جستجو شده را مشاهده کنید.

برترین ربات های تلگرام

 

-جستجوی پیشرفته: در این حالت جستجو با ابزارهای دقیق‌تری صورت می‌پذیرد. ابتدا از شما سوال می‌شود که چه محتوایی مورد جستجو قرار گیرد، عکس، موسیقی، ویدئو، متن و... گزینه‌‌های قابل انتخاب هستند. پس از انتخاب محتوا از شما سوال می‌شود که محتوای مربوط به چند وقت اخیر را می‌خواهید، از یک روز تا نامحدود گزینه‌های قابل انتخاب هستند. حال کلمه مورد نظر راجستجو خواهید کرد. همانند جستجوی ساده نتایج البته با توجه به طبقه‌بندی مورد نظر به نمایش در خواهند آمد و در انتها گزینه صفحه بعد برای نمایش بیشتر وجود خواهد داشت.

 

امیدواریم که این ربات کاربردی شما را با کانال‌های تلگرامی خوبی آشنا کند، همچنین می‌توانید کانال جیم را به این ربات اضافه کنید تا آخرین مطالب آن را در شاخه مورد نظرتان رصد کنید.

 

برچسب ها
جستجو در تلگرام
ترفندهای تلگرامی
ربات تلگرامی MySeekerBot
ترفند تلگرام
جستوجوگر تلگرام
ربات های کاربردی تلگرام
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٥/١١
٠
٠
تشکر، خیلی به درد بخور بود
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠٥/١١
٠
٠
قربان شما
سعید
سعید
٩٦/٠٥/١٦
٠
٠
خیلی عالی بود. بسیار ممنون