همسایه جهنمی را به موبایلتان بیاورید
معرفی بازی جذاب Neighbours from Hell

همسایه جهنمی را به موبایلتان بیاورید

نویسنده : محمد اخلاقی

بازی همسایه جهنمی یا همان Neighbours from Hell  قطعا یکی از بازی‌های خاطره انگیز چندین ساله گذشته در کامپیوترهای شخصی است. این بازی که در ژانر اشاره و کلیک طراحی شده است در زمان معرفی اش توانست جایگاه مناسبی بین کاربران پیدا کند و گیمرهای ایرانی نیز بسیار با آن خاطره دارند. در این بازی شما نقش فردی را دارید که با نهایت خباثت و بد ذاتی باید همسایه تان را به بدترین شکل ممکن عصبانی کنید تا حداکثر امتیاز ممکن را کسب کنید. خوشبختانه سازندگان این بازی طی اقدامی جالب نسخه ای از Neighbours from Hell را برای اندروید و آیفون توسعه داده اند که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

فضای بازی به شکل برشی از خانه است که شما از کنار آن را تماشا می‌کنید، چیزی شبیه به نقاشی‌های کمیک ادامه دار و سبک داستانی تن‌تن. شما که نقش کاراکتر وودی را بر عهده دارید، می‌بایست معماهای هر مرحله را کشف کرده و با استفاده از ابزارهایی که در اختیار خواهید داشت، مجموعه‌ای از اتفاقات ناخوشایند را به ترتیب برای صاحب خانه که آقای روتوایلر نام دارد رقم بزنید. هر بار که صاحب خانه در دام شما گیر بیفتد، کمی عصبانی می‌شود و نوار نشان دهنده میزان عصابنیت او در کنار تصویر بالا می‌رود. هدف نهایی شما این است که جوری تله‌ها را بچینید که آقای روتوایلر حتی نتواند یک نفس راحت بکشد و پشت سر هم طعمه تله‌های شما شود تا نوار کنار تصویر کاملا پر شده و سوت به صدا در بیایید. این سوت نشانه پیروزی شما و رسیدن به حداکثر امتیاز ممکن از مرحله است. برای کار گذاشتن تله‌ها و به دام انداختن آقای همسایه در هر مرحله 5 دقیقه زمان دارید.

در کنار محدودیت زمانی شما باید از دیدگان آقای روتوایلر پنهان بمانید. در این راه نه تنها هرگز نباید در اتاقی که او بیدار است وارد شوید، همچنین باید حواس‌تان به طوطی و سگ آقای روتوایلر هم باشد تا آن‌ها با دیدن شما صاحب خانه را آگاه نکنند. برای مخفی‌ ماندن و پنهان شدن در محیط می‌توانید از مکان‌هایی مانند کمد لباس، پشت در، لای گلدان و ... استفاده کنید. هر چقدر بهتر صاحب خانه را عصبانی کنید، سکه‌های بیشتری دریافت خواهید کرد. شخصیت‌های کارتونی و موقعیت‌های جذاب طنز گونه بازی قطعا شما را جذب خودش خواهد کرد.

اگر دوست دارید که درگیر یک بازی معمایی طنز و اعتیادآور شوید، به شما توصیه می‌کنیم بازی جذاب همسایه جهنمی را از این آدرس دانلود کنید.

برچسب ها
دانلود بازی همسایه های جهنمی برای موبایل
Neighbours from Hell
نسخه اندروید همسایه های جهنمی
نسخه ios همسایه های جهنمی
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
موبینا
موبینا
٩٦/٠٤/٢٠
١
٠
عالیه این بازی، یعنی معرکه است 🤠🤠🤠
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠٤/٢١
٠
٠
یادش بخیر، سالهای دور خیلی وقت گذاشتم و خلاصه تمومش کردم
ali_sh
ali_sh
٩٦/٠٤/٢١
٠
١
چرا برای من هموت صفحه اولش که روی یه مبل که زیرش پر از دینامیته به همراه طوطی. میاد و رد نمیشه دیگه؟
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠٤/٢١
٠
١
باید ردش کنید دیگه، احتمالا مرحله اول شروع شده
mamzi
mamzi
٩٦/٠٤/٢١
٠
١
یادش بخیر.. چند مجموعه داشت..همشو تا ته بازی کردم...عالی بودن
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠٤/٢١
٠
١
واقعا عالی بود، نسخه دوم بازی هم تو گوگل پلی منتشر شده
afsan
afsan
٩٦/٠٤/٢٣
٠
١
یادش بخیر چقدر با داداشم همسایه جهنمی بازی کردیم تو بچگی... هعی جوانی کجایی که یادت بخیر
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠٤/٢٣
١
١
فک نمی کردم همه دوستان این بازی رو بشناسن، واقعا خاطره بازی خوبی بود