معرفی ربات تلگرامی راه آهن ایران
راه آهن را تلگرامی زیر نظر داشته باشید

معرفی ربات تلگرامی راه آهن ایران

نویسنده : محمد اخلاقی

جای شکر دارد که خدمات رایگان اینترنتی نظیر ربات‌های تلگرامی، کم‌کم دارند جای خودشان را در میان انبوه درخواست‌ها پیدا می‌کنند و در این میان مسلما کاربران این خدمات، خوشحال و خرسند خواهند بود. خطوط ریلی ایران سال‌هاست به صورت آنلاین ارائه خدمات می‌کند و امکان رزرو اینترنتی بلیط را برای کاربران فراهم کرده است؛ خوشبختانه راه آهن ایران خدمات جدیدی را در قالب ربات تلگرامی irRaiL_Bot@ عرضه کرده است. این ربات اطلاعات کاملی در رابطه با خطوط ریلی کشور در اختیار کاربران قرار می‌دهد. جالب است بدانید این ربات توسط کانال راه آهن ایران تهیه شده است و باید امیدوار بود که در آینده بخش‌های خدماتی دیگر کشور نیز به ارائه خدمات بر بستر تلگرام روی بیاورند. برای آشنایی بیشتر با ربات راه آهن، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

در ابتدا برای دستیابی به این ربات روی اين لینک کلیک کنید یا آی دی irRaiL_Bot@  را در قسمت جستجو تایپ نمایید. همانند دیگر ربات‌ها برای شروع کار باید دکمه استارت را بزنید. ربات آی-آر ریل اطلاعات مفیدی نظیر برنامه حرکت قطارها، آگهی استخدام در بخش‌های مختلف راه آهن، اخبار ریلی، خرید آنلاین بلیط، کتاب‌های مربوط به قوانین راه‌آهن و... را در اختیار شما قرار می‌دهد. در بخش استخدامی می‌توانید با توجه به تخصص‌تان موارد موجود را جست‌وجو کنید. همچنین در خرید آنلاین بلیط به سادگی می‌توانید بلیط در مبداهای گوناگون را جست‌وجو کرده و خیلی ساده خرید خودتان را انجام دهید.

یکی از ویژگی‌های مثبت این ربات امکان مشاهده برنامه حرکت قطارهای حومه‌ای سراسر ایران به صورت دقیق و لحظه‌ای است. طبق ادعای راه آهن ایران  اطلاعات موجود در این بخش همیشه به روز شده و با خیالی آسوده می‌توانید جدیدترین داده‌ها را مشاهده کنید. همچنین ویژگی منحصر به فرد «نمایش مکانی قطار» این امکان را فراهم می‌کند تا در هر لحظه مکان قطار در حرکت را روی ریل مشاهده کنید و بدون تماس با میهمانان‌تان، آماده حضور آن‌ها باشید و بساط پذیرایی را در زمان مناسب محیا کنید.

آیا تا به حال از خدمات ربات تلگرامی راه آهن استفاده کرده‌اید؟ اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید در قسمت نظرات با دیگر دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

برچسب ها
ربات تلگرامی راه آهن ایران
ربات تلگرامی رجا
خرید اینترنتی بلیط قطار
خرید تلگرامی بیلط قطار
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی