دونالد جان ترامپ تقلید نکن / طنز
وقتی آمریکایی‌ها از خودشان چیزی ندارند

دونالد جان ترامپ تقلید نکن / طنز

نویسنده : مهدیه جوادی

از مدتی که آمریکا توسط کریستوف کلومپ کشف شده است تا همین الان همیشه آمریکایی‌ها بارها و بارها نشان داده‌اند که از خودشان چیزی ندارند و همیشه به دنبال تقلید از مدیران ایرانی هستند و همین‌طوری خودشان را بالا کشیده‌اند و سری توی سرها درآورده‌اند. این دفعه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفته که در نظر دارد از دیوار مرزی که قرار است بین آمریکا و مکزیک کشیده شود، برق تولید کند. بعدش هم آقای ترامپ در توضیح این طرح گفته: «فکر می‌کنیم که دیوار را به صورت یک دیوار آفتابی بسازیم تا بتواند انرژی تولید کند و خرجش را در آورد. به این ترتیب، مکزیک هم باید پول خیلی خیلی کمتری بپردازد که این هم خوب است.»

این قضیه تولید برق از هر چیزی که گیرشان می‌آید واقعا تقلید ناشیانه‌ای از برنامه‌های چندین ساله مدیران ایرانی است که باید گفت متاسفانه این روز‌ها شاهد پدیده‌ای هستیم که می‌ایستد جلو مردم و توی چشم همه نگاه می‌کند و می‌گوید می‌خواهد از دیوار برق تولید کند! جناب ترامپ قبلا در توییتر  گفته بود «از شر مقررات زیادی راحت شدیم، خوبه» که کاملا مشخص است که بعدش هم می‌خواهد سازمان برنامه و بودجه‌شان را تعطیل کند! که باز تقلید از رئیس جمهور قبلی ماست. این خودش نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها حداقل 8 سال از ما عقب‌تر هستند. فقط مانده دونالد در اقدام تقلیدی بعدی، دولتش را CLEAN HAND ترین دولت 60 سال گذشته آمریکا معرفی کند.

تازه این تمام ماجرا نیست یک سری خبر از جاسوسان روسیه درز کرده که ترامپ برای تبلیغات دور بعدی ریاست جمهوری قصد دارد از روش‌های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری ایرانی تقلید کند و درباره پر شدن یخچال سالمندان تحت بیمه تامین sociali آمریکا صحبت کند و رای عده زیادی از مردم را به دست بیاورد.

یک سری اطلاعات سری هم که توسط خود نیروهای همیشه در جریان جیم به دست آمده این است که آمریکایی‌‌ها به شدت دنبال به دست آوردن راه‌های توجیه کردن ملت‌شان به رفتن سفر دسته جمعی به شمال کشورشان هستند. (دقیقا عینهو سفرهای عید فطر ما) به طوری که مردم وسط جاده به صورت خودجوش زیرانداز پهن کرده و جوج بزنند و خوشحال و خندان سه برابر یک سفر معمولی در راه باشند. حالا نمی‌دانیم این اتفاق چطور موجب رضایت مردم می‌شود و سرانه شادی مملکت را بالا می‌برد و اینستاگرام را پر می‌کند از عکس‌های سلفی در پیچ چالوس! گویا این ماجرا آن‌قدر پیچیده‌ است که هنوز محققان و روانشناسان آمریکایی هم نتوانسته‌اند علت این حد از شادی ملت ایران را بیابند و تنها فهمیده‌اند این‌طور شادی خیلی خوب است و حیف است که آمریکایی‌ها از آن محرومند و هنوز که هنوز است با دیدن عکس‌های ملت در پیچ جاده چالوس درترافیک غبطه خورده، آه می‌کشند و توییت می‌کنند :«Khaterate shomal ,NEVER, EVER forgotten»  وگویا این مدل نوشتن را هم از آخرین توییت ریئس جمهور قبلی ما یاد گرفته‌اند که در تبریک عید فطر توییت کرده بود: «EidMobarak to all» 

 

برچسب ها
یادداشت طنز
ترامپ
تولید برق از دیوار
احمدی‌نژاد
انتخابات
یخچال پر
راه بندان سفرهای عید فطر
نظرات کاربران
کد امنیتی
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٤/٠٦
١
٠
خاطرات شمال نور نور فرگاتن :))) احسنت
m.javadi
m.javadi
٩٦/٠٤/٠٦
١
١
نور اور :) قربان شما
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٦/٠٤/٠٦
٢
٠
واقعا اینا برگشتن به 4 سال پیش ما :))))
m.javadi
m.javadi
٩٦/٠٤/٠٧
٠
٠
کلا از ما عقب ترن :) خیلی مونده تا به ما برسن
آلاء
آلاء
٩٦/٠٤/٠٨
٠
٠
خیلی خوب بود مچکر&) راستی برکناری متکی طور رو هم از احمدی نژاد تقلید کردن!! چقد اینا ابتکار عمل ندارن آخه!!:دی