اتحاد آندر تیکر و ملک سلمان!
مرور طنز بر اتفاقات مهمی که یک روز قبل از تابستان یادشان افتاد بیفتند!

اتحاد آندر تیکر و ملک سلمان!

نویسنده : فرانک باباپور

اولین روز تابستان را در حالی آغاز می‌کنیم که: «بابا مردیم از گرما!» همچنین «ضعف کردیم، دیگه نمی‌کشیم تا ته ماه رمضون»! یک زمانی تابستان می‌رسید کلی ذوق و شوق می‌آورد ولی متاسفانه الان برکت از همه چیز رفته و اول تیر با اول مهر هیچ توفیری نمی‌کند، مخصوصا با اول بهمن‌شان! 

دیروز هم که آخرین روز بهار بود، وقتی از خواب بیدار شدیم فهمیدیم ملک سلمان پادشاه عربستان، ولیعهد سابقش را که بردارزاده‌اش است برکنار کرده و پسرش محمد بن سلمان را که وزیر جنگ بود ولیعهد کرده! یعنی سطح کل‌کل عربستان با کشورهای منطقه به حدی رسیده که خودش نفسش بند آمده و یک نیروی تازه نفس آورده و احتمالش هم هست که به نفع پسرش از سلطنت کناره‌گیری کند و اتفاقا این پسر عزیزش هم همانی است که دو ماه بعد از وزیر جنگ شدن، درگیری با یمن آغاز را آغاز کرد که همچنان ادامه دارد! یک مقدار دیگر پیش برود، ملک سلمان می‌رود راک و آندرتیکر را هم برمی‌دارد می‌آورد می‌گذارد وزیر جنگ و دفاع، بعد هم با وایت واکرهای گیم آو ترونز متحد می‌شود.

خبر دیگری که دیروز پخش شد هم ویدئوی دیدار یهویی بدل ایرانی مسی و کاسیاس دروازه‌بان سابق رئال بود! یعنی در این ویدئو کاسیاس دارد از مسی واقعی کلی غیبت می‌کند که بدل ایرانیش سر می‌رسد! اول شوکه می‌شود تا این‌که مسی ایرانی می‌گوید «کامِستاس» و بعد کاسیاس کلی چاق سلامتی می‌کند ولی بدل مسی نمی‌فهمد چه می‌گوید! برای همین محض احتیاط یک «تنکس» می‌گوید و به «لَمَسته» هم پناه می‌برد و کم مانده «اوه یس» و «وان مور دقیقه» هم بگوید! خلاصه این‌که اگر بدل بودید و خواستید کسی را شوکه کنید و اسپانیایی بلد نبودید، لااقل انگلیسی را بلد باشید! آبروی ما را نبرید!

در اخبار دیروز خبر احتمال مجاز شدن رشته وزنه برداری برای زنان ایرانی هم منتشر شد که بعد از موافقت فدراسیون جهانی وزنه برداری با لباس پیشنهادی ایران، این رشته ورزشی برای زنان هم ایجاد شود. بنده به شخصه از این تصمیم حمایت می‌کنم و خواستار راه‌اندازی چند رشته سنگین دیگر هم برای بانوان هستم تا شاید بتوانم مادرم را راضی کنم تا مقداری از انرژی‌اش را در این رشته‌ها صرف کند، بلکم از طلا گرفتن در رشته‌هایی مثل پرتاب دمپایی، نیشگون‌گیری نامحسوس مخصوصا در مهمانی، پنهان کردن مواد خوراکی مخصوصا آجیل از دید فرزندان، رفتن به خرید حتی در ظل آفتاب و دمای بالای 60 درجه، جارو برقی کشیدن با تاکید روی مناطقی که بقیه نشسته یا دراز کشیده‌اند و همچنین رشته زدن روی دست کسی که می‌خواهد سیب زمینی سرخ کرده یا کتلت بردارد، منصرف شود. این‌طوری هم من یک نفس راحتی می‌کشم، هم کلی مدال رنگین به کارنامه ورزش کشور اضافه می‌شود.

برچسب ها
وزنه برداری بانوان
ولیعهدی محمد بن سلمان
دیدار بدل مسی با کاسیاس
بدل مسی به کاسیاس چه گفت
رشته های ورزشی بومی در ایران
نظرات کاربران
کد امنیتی
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
خخخ جالب بود واقعا عربستان همه چیو با بازی کامپیوتری اشتباه گرفته ..خدا عاقبتشونو ختم به خیر کنه قبل اینکه ما براشون ختم به شر کنیم :))) راسی به مامانت سلام منو بده بگو نسیم شمارو میدوست به شرطی که بیشتر فرانکو نیشگون بگیرید خخخ
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠٤/٠٢
٠
٠
آره نشستن پای بازی و خیال میکنن خیلی جون و نیرو دارن، نمدونن ما همه کدای بازی رو بلدیم 😂😂 دوره نیشگون گرفتنا رد شده دیگه، بزرگ شدم، الان فقط نفرین میکنه سر نماز 😂😂
م-نص
م-نص
٩٦/٠٤/٠٢
٠
٠
وزیر جنگ شدن، درگیری با یمن آغاز را آغاز کرد که همچنان ادامه دارد!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/غلط دشتن...دو نمره ازتون کم میکنم خخخ 18......بخاطر بدل مسی 0.25 اضافه میکنم..به خاطر مسخره کردن وزنه برداری خانم ها 3 نمره دیگم کم میکنم خخخ 15.25
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠٤/٠٢
٠
٠
بخاطر دوتا آغاز؟! 😯 ببخشید! اصلندشم وزنه برداری خانوما رو مسخره نکردم و تازه رشته ورزشی مورد علاقمو پیدا کردم! 😅
f_zarrinfar
f_zarrinfar
٩٦/٠٤/٠٢
٠
٠
خیلی جالب بود ولی مطلب از کجا به کجا رسیدد جنگ به نیشگون
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠٤/٠٢
٠
٠
خخخ از توانایی های خاص نویسنده است 😂 آخه سه تا خبر جداگانه بررسی شدن! بینشون باید فاصله میذاشتم یادم رفته! ببخشید 😅
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٤/٠٢
٠
٠
قسمت دیدار با کاسیاسش عالی بود :))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠٤/٠٣
٠
٠
قربان شما :)) چشمات عالی خونده و این حرفا! :))
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٦/٠٤/٠٣
٠
٠
خیلی خوب :))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠٤/٠٣
٠
٠
شرمنده کردید. ممنونم لطف دارید ^_^
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٦/٠٤/٠٣
٠
٠
:))))) وزنه برداري خانوما :) هومممممم علاقمند شدم برم ببينم چيه !! به نظرم امتحانش ضرر نداشته باشه والا منكه امسال كمرم شكست:))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠٤/٠٣
٠
٠
خدا بد نده برا امتحانات و کنکور منظورته دیگه؟! ایشالا که سریعتر بهبودی پیدا کنی و روی سکو ببینیمت!! اتفاقا این رشته به درد منم میخوره چون آناتومی بدنم خیلی با بقیه خانوما فرق داره :)))
جاینت
جاینت
٩٦/٠٤/٠٤
٠
٠
خیلی جالبه! https://giant.ir
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠٤/٠٥
٠
٠
مطلب یا این سایته؟! 😄