پیشبینی ازدواج پسر خلیل کبابی با دختر رخساره در انیمیشن سیمپسون‌ها
طنزیات

پیشبینی ازدواج پسر خلیل کبابی با دختر رخساره در انیمیشن سیمپسون‌ها

نویسنده : ناصر جوادی

به دنبال انتشار گسترده تصویری در فضای مجازی که ادعا می‌شد قسمتی از کارتون خانواده سیمپسون‌هاست که در ۱۵ سال پیش اتحاد ترامپ با عربستان را دقیقا و با جزئیات کامل پیشبینی کرده، برای ساعاتی کسب و کار صنف زحمت‌کش رمال‌ها و کف بین‌ها و فالگیرها با رکود و کسادی بی‌سابقه‌ای مواجه شد و عموم مردم برای اطلاع از تحولات سیاسی آینده جهان، فهمیدن نرخ طلا و ارز در ۱۵ سال آینده، شناخت حریف پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و حتی اطلاع از پایان ماجرای دختر رخساره و پسر خلیل کبابی به فروشگاه‌های عرضه محصولات فرهنگی و اینترنت هجوم بردند و بعد از تهیه فول آرشیو کارتون خانواده سیمپسون‌ها با دقت به تماشای آن نشستند تا زودتر از بقیه از آینده خبردار شوند!

اتحادیه پیشگوها و کف بین‌ها که کاملا از این اتفاق غافلگیر شده بودند! جلسه‌ای فوری تشکیل دادند تا مشکل پیش آمده را حل کنند و اعتماد مردم را بار دیگر به سمت خود جلب کنند.

این اتحادیه سر انجام با ارسال نامه‌ای اعتراضی و گلایه‌طور به عوامل انیمیشن خانواده سیمپسون‌ها مراتب ناخوشنودی خود را از فعالیت‌های بدون مجوز آن‌ها در حوزه کاری‌شان را اعلام کردند. متن این نامه بدین شرح است: 

چه سلامی چه علیکی!

عوامل نامحترم انیمیشن خانواده سیمپسون‌ها بدین وسیله از شما می‌پرسیم:

آقا خوش‌تون میاد ما هم بزنیم تو کار انیمیشن بازارتون رو خراب کنیم؟ 

ناموسا نون ما رو آجر نکنید دیگه

اه، بدون مرسی! 

امضا: اتحادیه صنف پیشگوها، رمالان و کف بین ها 

 

تهیه کننده خانواده سیمپسون‌ها بعد از مطالعه این نامه تعجب کرد و منظور اتحادیه پیشگوها از دخالت در کارشان را نفهمید، اما بعد از چند ساعت در حالی که داشت چت‌های تل انبار شده در گروه «خودمونی»شان را چک می‌کرد چشمش به آن پست مربوط به پیش‌بینی افتاد و سریع دو زاری‌اش افتاد که داستان چیست، پس بلافاصله در جواب نامه اتحادیه پیشگویان نوشت: 

سلام 

چقدر عصبانی!

بابا این قسمت رو ما تازه ساختیم پیش‌بینی کجا بود؟!

خود ملانیا ترامپ تا یه ربع قبل اون مراسم داشت فکر می‌کرد که خودش و ترامپ چی بپوشن بعد ما ۱۵ سال پیش باید از کجا می‌دونستیم؟! 

یه بار شانسی ما یه خبطی کردیم یه انیمیشن در مورد مناظره ساختیم از شانس بدمون درست در اومد هنوز خودمونم توش موندیم، ما اگه از آینده خبر داشتیم که وضع‌مون این نبود که گیر این دیونه بیفتیم!

مرسی بدون اه!

امضا: تهیه کننده انیمیشن خانواده سیمپسون ها به نمایندگی از کلیه عوامل بجز جرج!

برچسب ها
پیش گویی انیمیشن سیمپسون ها
پیش بینی دیدار ترامپ و پادشاه عربستان
یادداشت طنز
نظرات کاربران
کد امنیتی
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٣/١٦
١
٠
این واقعیه؟؟؟؟ خیلی جزئیاتش شبیه همه واقعا این تیکه از کارتون همین شکلیه؟؟؟ وااای مگه میشه مگه داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 0_o پناه برخدا!
naser_j
naser_j
٩٦/٠٣/٢٢
٠
٠
نه خدا رو شکر واقعی نیست :) تو متن اشاره شده که این قسمت تازه منتشر شده
amirpour_24
amirpour_24
٩٦/٠٣/١٦
٠
٠
خووووووووووب مثل همیشه
naser_j
naser_j
٩٦/٠٣/٢٢
٠
٠
دمت گرررررم مثل همیشه
salehe
salehe
٩٦/٠٣/٢٢
٠
٠
این عکس برا قسمت جدید انیمیشنه پیشگویی نیس:دی
naser_j
naser_j
٩٦/٠٣/٢٢
٠
٠
بله تو متن اشاره شده :)