گوشی خود را به موس و کیبور بی سیم تبدیل کنید
معرفی اپلیکیشن کاربردی WiFi Mouse + دانلود

گوشی خود را به موس و کیبور بی سیم تبدیل کنید

نویسنده : محمد اخلاقی

کاربرد موس و کیبورد بی‌سیم برای همه کاربران روشن و واضح است. با استفاده از ابزار بی سیم دیگر محدود به قرارگیری در پشت میز نیستید. مثلا می‌توانید تصویر لپ تاپتان را روی تلوزیون منتقل کنید و در حالی که روی مبل لم داده‌اید مشغول تایپ متن مورد نظرتان باشید. همین‌طور اگر مشغول تماشای فیلم از روی کامپیوتر و به صورت دسته جمعی هستید، می‌توانید از پشت صندلی فاصله بگیرید و به سادگی کنترل video player را با کیبورد بی‌سیم خودتان در دست داشته باشید. هرچند همه از مزایای این ابزارهای بی سیم مطلع هستیم، اما قیمت بالا و همچنین شارژی بودن این ابزارها باعث شده است که بسیاری از ما برای خریدشان اقدامی نکنیم. اما اگر بدانیم می‌توانیم از طریق گوشی موبایل‌مان تمام مزایای موس و کیبورد بی‌سیم را داشته باشیم چطور؟! در ادامه تصمیم داریم تا با معرفی اپلیکیشن WiFi Mouse گوشی همراه‌تان را تبدیل به کیبورد بی‌سیم کنیم.

استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است و تنها دو مرحله دارد. در گام اول اپلیکیشن را روی گوشی همراه‌تان نصب کنید. در گام دوم روی سیستم کامپیوترتان کلاینت ویندوزی ارتباطی را از این لینک دریافت و اجرا کنید. فایل دانلودی حجم بسیار کمی دارد (کمتر از یک مگابایت) و نیازمند نصب نیست. پس از دانلود آن را اجرا کنید و برای اتصال به سراغ گوشی همراه بروید. برای اتصال گوشی به کامپیوتر کافی است گوشی خود را به همان شبکه‌ای که کامپیوتر به آن متصل است (مودم خانگی) وصل کنید تا در بخش Scan نام رایانه‌ی خود را ببینید. بعد از لمس نام رایانه‌، در عرض چند ثانیه اتصال انجام می‌شود و پیام Connected را مشاهده خواهید کرد. کار تمام شده است و می‌توانید بخش‌های مختلف نرم افزار را استفاده کنید. البته اپلیکیشن WiFi Mouse به جز کیبورد و موس مجازی، امکانات دیگری نیز دارد که استفاده از آن‌ها پولی است. به عنوان مثال می‌توانید گوشی را تبدیل به جوی استیک مجازی برای انجام بازی‌های رایانه‌ای کنید.

محیط نرم افزار بسیار ساده طراحی شده است و تمامی بخش‌ها به سادگی در دسترس هستند. اگر گجت‌های پوشیدنی همراه نظیر ساعت هوشمند دارید، می‌توانید اپلیکیشن WiFi Mouse را بر روی آن‌ها نصب کنید و حتی بدون نیاز به موبایل، از طریق ساعت هوشمندتان کامپیوتر خانگی را کنترل کنید. برای اجرای اپلیکیشن نیازمند اندروید 4.1 به بالا هستید. نرم افزار WiFi Mouse برای دو پلت فرم android و iOS طراحی شده است که می‌توانید در ادامه آن‌ها را دانلود کنید.

دانلود WiFi Mouse از کافه بازار

دانلود WiFi Mouse از اپ استور

برچسب ها
تبدیل گوشی به موس بی سیم
تبدیل گوشی به کیبورد بی سیم
دانلود نرم افزار WiFi Mouse
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی