معرفی اپلیکیشن های مخصوص ماه مبارک رمضان + لینک دانلود
اپلیکیشن با عطر رمضان

معرفی اپلیکیشن های مخصوص ماه مبارک رمضان + لینک دانلود

نویسنده : محمد اخلاقی

ماه مبارک رمضان، بهار قرآن و فرصت انسان‌سازی شروع شده است. چه خوب است که از روزهای این ماه برای تغییر در سبک زندگی، حذف عادت‌های بد و تمرین عادات خوب استفاده کنیم. در این شماره تصمیم داریم اپلیکیشن‌هایی که می‌تواند در ماه رمضان همراه خوبی برای شما باشند را معرفی کنیم؛ اپلیکیشن‌هایی که بتوانند ما را در بهره برداری از این ماه پر برکت یاری کنند.

 

بهترین نرم افزارهای تلاوت قرآن

یکی از پر فضیلت‌ترین اعمال در ماه مبارک رمضان تلاوت قرآن و تفکر و تدبر در آیات آن است. به لطف نرم افزارهای مختلف قرآنی در حال حاضر می‌توانید هم قرآن را قرائت کنید هم از ترجمه و تفسیر آن در گوشی همراهتان بهره مند شوید. در میان اپلیکیشن‌های قرآنی «قرآن صوتی حبل المتین» و «قرآن مبین» از بهترین انتخاب‌ها هستند. البته می‌توانید از این لینک انتخاب‌های بیشتری را بررسی کنید و مناسب‌ترین اپلیکیشن را برگزینید.

 

بهترین نرم افزارهای ادعیه و مناجات

وقوع شب‌های قدر در ماه مبارک رمضان، دعاهای روزانه و شنیدن دعای ربنا در سحر و افطار هر کدام دلیلی برای نصب اپلیکیشن‌های ادعیه در این ماه هستند. در بین انتخاب‌های موجود شاید «مفاتیح نوین» و «زیارت عاشورا» از بهترین انتخاب‌های ممکن باشند. در شب‌های قدر می‌توانید با «جوشن کبیر» به استقبال شب زنده داری بروید و سحرگاهان را با «دعای مجیر» به صبح برسانید. شاید در این ماه اطلاع از فتوای مراجع با استفاده از اپلیکیشن «رساله» بتواند راهنمای راه‌تان باشد. در کنار ادعیه می‌توانید از نرم افزار «ذکر شمار» و «جعبه ابزار مذهبی» برای شمردن ذکرها استفاده کنید. البته می‌توانید از این لینک و این لینک انتخاب‌های بیشتری را بررسی کنید و مناسب‌ترین اپلیکیشن را برگزینید.

 

سحر خیز شدن را بیاموزید

اگر دوست ندارید سحر خواب بمانید و بدون سحری روزه بگیرید، توصیه می‌کنیم اپلیکیشن «سحر خیز» را نصب کنید. این اپلیکیشن با سخت‌گیری هر چه تمام تلاش می‌کند تا شما را در زمان مناسب بیدار کند. این نرم افزار برای بیدار کردن‌تان روش‌های جالبی را انتخاب می‌کند. به عنوان مثال باید از ساعت درون اتاق پذیرایی عکس بگیرید تا آلارم قطع شود! یا چراغ‌ها را روشن کنید و گوشی را بیست بار تکان دهید. پس اگر خواب‌تان سنگین است حتما سحر خیز را نصب کنید.

 

بهترین سحری و افطار را درست کنید

یکی از اصول سالم ماندن در ماه مبارک رمضان تغذیه صحیح به هنگام سحر و افطار است. از آن‌جایی که روزها طولانی و گرم هستند، شاید با بی‌توجهی به غذاهایی که می‌خوریم به معده، کلیه و دیگر اعضای حیاتی بدن آسیب برسانیم. پس بهتر است از راهنمایی‌های اپلیکیشن‌هایی نظیر «لذت آشپزی» ، «با سر آشپز پاپیون» و «ایزی پز» استفاده کنیم و سحری و افطاری مناسب میل کنیم. همچنین اگر تصمیم دارید در این ماه وزن‌تان را کم کنید، می‌توانید از اطلاعات کاربردی و مفید اپلیکیشن «مانکن» استفاده کنید. البته می‌توانید از این لینک انتخاب های بیشتری را بررسی کنید و مناسب‌ترین اپلیکیشن را برگزینید.

امیدوارم با استفاده از اپلیکیشن‌های معرفی شده، ماه رمضان پر باری داشته باشد. اگر نرم افزار مناسب دیگری می‌شناسید، در قسمت نظرات با دیگر دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

برچسب ها
نرم افزار موبایل برای ماه رمضان
اپلیکیشن های ماه رمضان
نرم افزار ماه رمضان اندروید
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
اسمارتیز:)
اسمارتیز:)
٩٦/٠٣/٠٩
٠
٠
ینی اون اپ سحرخیز خوراک خودمه فقط:) ممنون بابت معرفی:)
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠٣/١٠
٠
٠
خب خدارو شکر، نتیجه استفاده اش رو هم بعدا بگید