رابطه شوهر بهنوش بختیاری با گرانی گوشت!
شوخی با اخبار

رابطه شوهر بهنوش بختیاری با گرانی گوشت!

نویسنده : ناصر جوادی

در روزهای پسا انتخابات یکی از سخت‌ترین کارهای دنیا بعد از کار در معدن و بازیگری، خوانندگی و توجیه صادرات گاز مفت به ترکیه و خالی کردن آب حوض و تحمل تبلیغات قابلمه‌های ۱۴ پارچه تلویزیون، پیدا کردن سوژه برای طنز نوشتن است. همه خبرگذاری‌ها و سایت و کانال‌های خبری انگار بعد از آن روزهای پر کار انتخاباتی نصف نیروهای‌شان را فرستاده‌اند مرخصی! طوری که صبح تا حالا برای پیدا کردن دو خط سوژه حلال کلی سایت و کانال را بالا و پایین کرده‌ام و به جز تب کریمه کنگو که آدم خوف می‌کند سر شوخی را با او باز کند! داغ‌ترین چیزی که رسانه‌ها به آن پرداخته‌اند این است که «چرا بهنوش بختیاری هیچ عکسی از همسر و پسرش منتشر نمی‌کند؟!» 

خب به ما چه که منتشر نمی‌کند؟ صفحه اجتماعی خودش است هر چه که دوست دارد را منتشر می‌کند حالا اگر او عکس همسرش را منتشر کند گوشت ارزان می‌شود، یا معضل اشتغال حل می‌شود؟!  اگر بنده خدا عکس همسرش را فرت و فرت منتشر می‌کرد باز سوژه‌اش می‌کردیم که «اووووو همچی با شوهرش پز میده انگار جورج کلونی رو گرفته!»

 از بهنوش بختیاری که بگذریم دومین خبر داغی که امروز و در همین کسادی سوژه نظرم را جلب کرد «تغییر ساعت شروع مدارس در بلاروس بود» که بر خلاف خبر قبلی خیلی به همه ما مربوط می‌شود و خوب است که از جزئیات آن مطلع بشویم تا ساعت خواب فرزندان‌مان را با ساعت شروع مدارس در بلاروس هماهنگ کنیم، بالاخره برای اجرای سند ۲۰۳۰ در مدارس باید نهایت هماهنگی را با مدارس اروپایی به دست بیاوریم!

و اما خبر سوم که انگار همان دو خط سوژه‌ای بود که دنبالش بودم «خبر خوش برای بازنشستگان/ وام 2 میلیون تومانی در راه است.» اول از همه عبارت «خبر خوش» نظرم را جلب کرد، یعنی ما به کجا رسیده‌ایم که وام گرفتن یا همان قرض گرفتن باید خبر خوش‌مان باشد! حالا اصلا اینش به کنار، قبول می‌کنیم که فشار اقتصادی ما را به این نقطه رسانده، ولی خب با در نظر گرفتن همین فشار، دو میلیون تومان می‌شود خبر خوش؟!

والا یا این‌هایی که این تیترها را می‌زنند الکی خوش هستند، یا ساکن آن محله رئیس جمهور سابق هستند که میوه فروش‌اش با انصاف و ارزان فروش بود! یا بازنشسته از نزدیک ندیده‌اند! یک بازنشسته محترم چهارتا بستنی برای نوه‌هایش بخرد چیزی ته دو میلیون تومان می‌ماند؟! هزینه شارژ اینترنت جوان بیکارش و زولبیا بامیه هم بماند!

برچسب ها
یادداشت طنز
شوهر بهنوش بختیاری
گرانی گوشت
وام 2 میلیونی بازنشستگان
نظرات کاربران
کد امنیتی
حسین
حسین
٩٦/٠٣/٠٩
١
٠
سلام خداقوت،خیلی روون و بانمک بود. ولی اون قسمت بلاروسش در نیومده بود.معلومه کم سوژه بودن یه معضل جدیه این روزها.
naser_j
naser_j
٩٦/٠٣/١١
٠
٠
سلام ممنون بله اونجا رو خوب در نیاوردم، انشالله در متن های بعدی جبران میشه :)
h.naderi
h.naderi
٩٦/٠٣/٠٩
٠
٠
خوشم میاد که تیکه های سیاسی از بین نمیرن اصلا، از مرحله به مرحله دیگه انتقال پیدا می کنن
naser_j
naser_j
٩٦/٠٣/١١
٠
٠
((:
amirpour_24
amirpour_24
٩٦/٠٣/٠٩
١
٠
مگه میشه ناصر جوادی بنویسه و بد باشه؟
naser_j
naser_j
٩٦/٠٣/١١
٠
٠
فدایی داری داداش 🍀🍀